Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2012 o 22:54, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

> Ściągnij wszystkie pacze. Zainstalowałem grę o kumpla na kompie dużo lepszym od
twojego
> i bez paczy miał pokaz slajdów. Po paczach grał na pełnych detalach bez problemów.


Widzę, że łatek jest 7, każda kolejna większa. Czy wersja Steam wymaga łatek? Jeśli tak,
to czy wystarczy zainstalować tylko ostatnią, czy wszystkie po kolei?

Jaka wersja steam? Przecież gta4 jest przykute do gfwl , który wymaga gry na koncie online i co za tym idzie zaraz po połaczeniu automatycznie ściąga najnowsze patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 10:37, IC81 napisał:

Jaka wersja steam? Przecież gta4 jest przykute do gfwl , który wymaga gry na koncie online
i co za tym idzie zaraz po połaczeniu automatycznie ściąga najnowsze patche.


Ja mam wersję steam - pobieram grę z pary i potem muszę stworzyć konto gfwl. Ale konto nie musi być online, na offline koncie tyż gra chodził bardzo ładnie. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. A steam aplikuje sam najnowsze łatki (przynajmniej u mnie tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie gra automatycznie zaaktualizuje się do najnowszej wersji, więc to jest spoko opcja. W sumie dokładnie nie pamiętam, jeśli kolejne pacze są większe od siebie to zapewne wystarczy ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 11:09, Nufiko napisał:

> Jaka wersja steam? Przecież gta4 jest przykute do gfwl , który wymaga gry na koncie
online
> i co za tym idzie zaraz po połaczeniu automatycznie ściąga najnowsze patche.

Ja mam wersję steam - pobieram grę z pary i potem muszę stworzyć konto gfwl. Ale konto
nie musi być online, na offline koncie tyż gra chodził bardzo ładnie. Więc nie wprowadzaj
ludzi w błąd. A steam aplikuje sam najnowsze łatki (przynajmniej u mnie tak jest)

Ale mam nadzieje ze rozumiesz co znaczy konto offline i online w GFWL ? Offline to gra w gfwl bez zarejestrowania kodu gry na twoim koncie przez co sejwy po reinstalce się nie odnajduja dla tej gry i nie nabijaja sie achievementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 12:07, IC81 napisał:

Ale mam nadzieje ze rozumiesz co znaczy konto offline i online w GFWL ? Offline to gra
w gfwl bez zarejestrowania kodu gry na twoim koncie przez co sejwy po reinstalce się
nie odnajduja dla tej gry i nie nabijaja sie achievementy.


Masz na myśli zaoranie systemu? Jeśli tak to jestem tego świadom, bo samo wywalenie gry i jej zainstalowanie ponownie nie sprawia problemu dla save''ów. A ponieważ od dobrych 4 lat nie orałem kompa więc dla mnie to nie problem. A achievmenty ja mam je w części ciała, w której "plecy tracą swą szlachetną nazwę". Zresztą co z tego że można stworzyć konto online jak klucza nie da się przypisać w normalny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 23:32, Nufiko napisał:

> Ale mam nadzieje ze rozumiesz co znaczy konto offline i online w GFWL ? Offline
to gra
> w gfwl bez zarejestrowania kodu gry na twoim koncie przez co sejwy po reinstalce
się
> nie odnajduja dla tej gry i nie nabijaja sie achievementy.

Masz na myśli zaoranie systemu? Jeśli tak to jestem tego świadom, bo samo wywalenie gry
i jej zainstalowanie ponownie nie sprawia problemu dla save''ów. A ponieważ od dobrych
4 lat nie orałem kompa więc dla mnie to nie problem. A achievmenty ja mam je w części
ciała, w której "plecy tracą swą szlachetną nazwę". Zresztą co z tego że można stworzyć
konto online jak klucza nie da się przypisać w normalny sposób?

Tak , chodzi mi o reinstalkę systemu, po której gry offline gfwl nie odnajdują sejwów mimo że te są we właściwym folderze. Nie rozumiem ostatniego zdania a zwłaszcza tego normalnego sposobu. Mi się gry przypisują w normalny sposób - mam ponad 10000 punktów za achivementy z gier pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 10:16, IC81 napisał:

Nie rozumiem ostatniego zdania a zwłaszcza tego
normalnego sposobu. Mi się gry przypisują w normalny sposób - mam ponad 10000 punktów
za achivementy z gier pc.


Chodzi mi o to, że w przypadku GTA jak próbujesz przypisać to GfWL wywala komunikat o błędnym kluczu (mimo że jest poprawny) i jedyne rozwiązanie opsane to zgłosić się do pomocy technicznej GfWL i wtedy oni jakoś sami to dodają/generują dla ciebie specjalny klucz, co moim zdaniem nie jest normalnym sposobem, skoro ich automatyczny stystem na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 13:25, Nufiko napisał:

> Nie rozumiem ostatniego zdania a zwłaszcza tego
> normalnego sposobu. Mi się gry przypisują w normalny sposób - mam ponad 10000 punktów

> za achivementy z gier pc.

Chodzi mi o to, że w przypadku GTA jak próbujesz przypisać to GfWL wywala komunikat o
błędnym kluczu (mimo że jest poprawny) i jedyne rozwiązanie opsane to zgłosić się do
pomocy technicznej GfWL i wtedy oni jakoś sami to dodają/generują dla ciebie specjalny
klucz, co moim zdaniem nie jest normalnym sposobem, skoro ich automatyczny stystem na
to nie pozwala.

Cóż masz chusteczkowy kod albo źle go wpisujesz, posiadam GTA4 complete edition zarejestrowane na GFWL i wyciągnąłem z nich 1300 punktów osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy po raz pierwszy uruchomisz grę, GfWL zapyta Cię czy chcesz aktualizować grę, albo automatycznie samemu pobierze (do końca nie pamiętam czy pytanie o aktualizacje dotyczy samej usługi czy gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 18:56, Kraju napisał:

Gdy po raz pierwszy uruchomisz grę, GfWL zapyta Cię czy chcesz aktualizować grę, albo
automatycznie samemu pobierze (do końca nie pamiętam czy pytanie o aktualizacje dotyczy
samej usługi czy gry).

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 17:58, IC81 napisał:

Cóż masz chusteczkowy kod albo źle go wpisujesz, posiadam GTA4 complete edition zarejestrowane
na GFWL i wyciągnąłem z nich 1300 punktów osiągnięć.


Ja mam grę zakupioną na steam i kody są na bank poprawne tylko mają zdaje się restrykcję na USA i UK czy jakoś tak i są 2 rozwiązania z tego co znalazłem mieć konto na USA lub przebijać się przez pomoc GfWL. Jak dla mnie to jest zuełna pomyłka z kodami możliwymi do realizacji tylko w danym regionie. Zresztą IMO GfWL to pomyłka mam z tym więcej problemów niż korzyści (w sumie to nie wiem dalej jakie są korzyści)

BTW A co dają te punkty osiągnięć poza tym że można się komuś pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 22:53, Nufiko napisał:

> Cóż masz chusteczkowy kod albo źle go wpisujesz, posiadam GTA4 complete edition
zarejestrowane
> na GFWL i wyciągnąłem z nich 1300 punktów osiągnięć.

Ja mam grę zakupioną na steam i kody są na bank poprawne tylko mają zdaje się restrykcję
na USA i UK czy jakoś tak i są 2 rozwiązania z tego co znalazłem mieć konto na USA lub
przebijać się przez pomoc GfWL. Jak dla mnie to jest zuełna pomyłka z kodami możliwymi
do realizacji tylko w danym regionie. Zresztą IMO GfWL to pomyłka mam z tym więcej problemów
niż korzyści (w sumie to nie wiem dalej jakie są korzyści)

BTW A co dają te punkty osiągnięć poza tym że można się komuś pochwalić?

Grubymi nićmi to szyte. Na steam jest blokada regionalna uniemożliwiająca wyświetlanie zawartości niedostępnej w danym regionie. Co do osiągnięć to jeśli ich nie czujesz to nie wytłumacze, dla mnie jest to mechanizm napędzający rozgrywkę w grach, jeden z niewielu powodów dla których wracam do starych tytułów ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 00:56, IC81 napisał:

Grubymi nićmi to szyte. Na steam jest blokada regionalna uniemożliwiająca wyświetlanie
zawartości niedostępnej w danym regionie.


Raczej mi chodzi o to, że steam jako firma hamerykańska dostał do dystrybucji klucze przypisujące się do GfWL dla USA, bo zwracał się do tamtejszego dytrybutora. Widać kazdy dystrybutor dysponuje innym zestawem kluczy. Nie wnikam dlaczego tak jest ja tak mam po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - wczoraj grałem spokojnie i gra wczytywała mi się po 3-4 obrazkach z postaciami.
Dzisiaj jednak, nie wiedzieć czemu, wczytuje się w nieskończoność i jedynym wyjściem jest Alt+Ctrl+Del.
Próbowałem już - wyłączyć VSync w Opcjach, uruchomić jako administrator, uruchomić w trybie zgodności z XP - nic nie zadziałało.
Komputer - Core2Duo 8400, Radek HD5770, 6 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 23:10, Sigu napisał:

Masz może wersję Steam?

Yhm.
Ale poradziłem sobie, 2 razy sprawdziłem integralnośc cache i hula juz bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć na co można kasę wydawać w tej grze? Mam za sobą jakieś 18 h gry, mam prawie 50 000 $ i nie mam ich na co wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować