Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Myślałem że skoro CDP zwleka do ostatniej chwili z ujawnieniem tego szóstego tytułu, że to będzie jakiś as z rękawa, ale niestety trochę się zawiodłem, dodatek do The Settlers II: 10-lecie to dobry tytuł ale posiadam go już z TS-a. Nie obraził bym się jakby dzisiaj albo jutro pojawiło się info że oprócz tej szóstki gier pojawią sie równiej tytuły zaległe, czyli Saga EE, TRD 3 i Worms 4 (ech, marzenia...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje do eXtra Klasyki Hit:
Second Sight
Beyond Divinity
Tron 2.0
Original War - to już chyba była w jakieś niskiej cenie... ale znowienie było by bardzo mile widziane ;]

eXtra Klasyka Gold
Seria Jagged Alliance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:18, maciek999 napisał:

Nie wiem czy odpowiecie, ale zawsze można spróbować. Czy zamierzacie w przyszłości w
eXtra Klasyce HIT wydać Titan Questa :] ?

No na 99% wydadzą, żadko co się zdaża, że gra nie wyjdzie w eXtra kalsyce, tak było naprzykład z total owerdside czy jakoś tak i z Driw3rem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:58, Sad Statue napisał:

Original War - to już chyba była w jakieś niskiej cenie... ale znowienie było by bardzo
mile widziane ;]

OW był kiedyś w Extra Grze i w eXtra Klasyce. Gra jest wspaniała, przeszedłem kilka razy i nie potrafi się znudzić. Kupiłem ją w Play''u pare lat temu. Mogliby z pewnością rzucić do Hita. Kupiłbym od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, poważnie zastanawiam się nad kupnem Virtua Tennis 3.
Co prawda po kupnie konsoli już w zasadzie w ogóle nie gram na PC, ale miałem okazję przetestować Virtua Tennis 3 na PS3 i szczerze mówiąc gra bardzo mi się spodobała. Wersja na konsole kosztuje ok. 120 zł, a na PC - 20 zł. Zobaczymy, ale chyba jednak ostatecznie ją kupię. Swoją drogą, nowa Extra Klasyka wyszła dobrze, ale ja niestety jeszcze nie mam żadnej gry po liftingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:46, master matrox napisał:

Hm, poważnie zastanawiam się nad kupnem Virtua Tennis 3.
Co prawda po kupnie konsoli już w zasadzie w ogóle nie gram na PC, ale miałem okazję
przetestować Virtua Tennis 3 na PS3 i szczerze mówiąc gra bardzo mi się spodobała. Wersja
na konsole kosztuje ok. 120 zł, a na PC - 20 zł. Zobaczymy, ale chyba jednak ostatecznie
ją kupię. Swoją drogą, nowa Extra Klasyka wyszła dobrze, ale ja niestety jeszcze nie
mam żadnej gry po liftingu.


Ja też zamowilem. Kupuj , moze podyskutujemy o grze , jak bedziemy mieli ^^. Szkoda ze nie mozna grac przez siec , bo bysmy pograli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:38, wsad21 napisał:

No na 99% wydadzą, żadko co się zdaża, że gra nie wyjdzie w eXtra kalsyce, tak było naprzykład
z total owerdside czy jakoś tak i z Driw3rem.

Bardziej oczekiwałem odpowiedzi ze strony kogoś z Cdprojekt, ale też dzięki ;] Tak więc ponawiam moje pytanie (do CDpów): czy zamierzacie w przyszłości wydać Titan Questa w tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie instaluje Virtua Tennis 3, a zakupiłem również Guild 2. W pierwszej wersji przymierzałem się do Broken Sworda, ale akurat jego nie było więc wziąłem Guild 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle czekam aż CDP w końcu wyda Fable w Extra Klasyce. Czesi mają to już daaawno, a my musimy czekać. Ta gra już chyba wystarczająco długo jest w Platynie, pora chyba przenieść to już do najtańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 12:46, master matrox napisał:

Hm, poważnie zastanawiam się nad kupnem Virtua Tennis 3.
Co prawda po kupnie konsoli już w zasadzie w ogóle nie gram na PC, ale miałem okazję
przetestować Virtua Tennis 3 na PS3 i szczerze mówiąc gra bardzo mi się spodobała. Wersja
na konsole kosztuje ok. 120 zł, a na PC - 20 zł. Zobaczymy, ale chyba jednak ostatecznie
ją kupię. Swoją drogą, nowa Extra Klasyka wyszła dobrze, ale ja niestety jeszcze nie
mam żadnej gry po liftingu.


Moim zdaniem warto kupić, nawet sam widzisz: 100zł mniej niż na ps3.)
Ja zamawiam, lubię takie gry, a Tobie skoro się podoba, to te 20zł to nie tak dużo;)

maciek999
Łoo matko. Niby czemu mieli by nie wydać? A nawet jeśli, to raczej tego teraz nie powiedzą, choćby po to żeby jeszcze ludzie tacy jak Ty, kupili 20zł drożej.

MiejskiKlasyk
Szczerze mówiąc mnie już trochę zniechęciło to czekanie na Fable. Podobno ta gra wcale nie jest taka rewelacyjna. Może tylko dlatego, że jej jeszcze nie ma, oczekiwanie jest wygórowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że Fable najpierw pojawi się w Topsellerze niż w eXtra Klasyce.

@kedzior141

Może dlatego że jest dość krótka? Bynajmniej tak słyszałem że można ją w 12 godzin skończyć.
A jak na RPG to dość mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować