Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

Od 19 czerwca nigdzie w moim mieście nie mogłem dostać Fable , aż do dzisiaj , w końcu kupiłem sobie tą grę i jestem bardzo zadowolony. Najbardziej zdziwiły mnie te cztery płyty CD , tak jakby nie można był najnormalniej w świecie dać od razu to jedną płytę DVD , no ale nie ma co narzekać , najważniejsze że gra w końcu jest do kupienia za dwie dychy :)
Już mamy czerwiec więc mam wielką nadzieje że już niebawem pojawi się jakieś info wraz z datą premiery dotyczące Titan Questa oraz przydała by się premiera Worms 4 , ile można na to czekać !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:52, Sebat1 napisał:

Od 19 czerwca nigdzie w moim mieście nie mogłem dostać Fable , aż do dzisiaj , w końcu
kupiłem sobie tą grę i jestem bardzo zadowolony. Najbardziej zdziwiły mnie te cztery
płyty CD , tak jakby nie można był najnormalniej w świecie dać od razu to jedną płytę
DVD , no ale nie ma co narzekać , najważniejsze że gra w końcu jest do kupienia za dwie
dychy :)


tu konsul się wypowiedział dlaczego
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:52, Sebat1 napisał:

Od 19 czerwca nigdzie w moim mieście nie mogłem dostać Fable , aż do dzisiaj , w końcu
kupiłem sobie tą grę i jestem bardzo zadowolony. Najbardziej zdziwiły mnie te cztery
płyty CD , tak jakby nie można był najnormalniej w świecie dać od razu to jedną płytę
DVD , no ale nie ma co narzekać , najważniejsze że gra w końcu jest do kupienia za dwie
dychy :)
Już mamy czerwiec więc mam wielką nadzieje że już niebawem pojawi się jakieś info wraz
z datą premiery dotyczące Titan Questa oraz przydała by się premiera Worms 4 , ile
można na to czekać !?


Ona jest na 4 płytach czy są jeszcze dorzucone jakieś dodatkowe pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 13:20, Emillo2 napisał:

tu konsul się wypowiedział dlaczego
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=134


Tak , zauważyłem to , ale ciekawe czy Ty zauważyłeś że napisałem mojego wcześniejszego posta zanim pojawiło się to wyjaśnienie ;)

Dominik000 - Gra jest na czterech płytach CD , żadnych dodatkowych plików nie stwierdziłem , ale też nie przeglądałem dokładnie wszystkich płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:52, Sebat1 napisał:

Już mamy czerwiec więc mam wielką nadzieje że już niebawem pojawi się jakieś info wraz
z datą premiery dotyczące Titan Questa oraz przydała by się premiera Worms 4 , ile
można na to czekać !?

>
Czekać można czasem bardzo długo, a np. taki Planescape: Torment jest tego najlepszym dowodem. Dodam jednak, że tak naprawdę to mnie do tych Wormsów się w ogóle nie spieszy, bo jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tej serii, ale na Titan Questa za 20 zł to już na pewno bym się sku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to i za niedługo Test Drive dadzą do Extra Klasyki. Stwierdzam to na tym, że bardzo dobre gry wrzucają z logo EKH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 15:26, dave03 napisał:

Czekać można czasem bardzo długo, a np. taki Planescape: Torment jest tego najlepszym
dowodem.

Tylko że Planescape Torment był już kiedyś w eXtra Klasyce i kto wtedy nie kupił ma po prostu pecha , natomiast sprawa z Worms 4: Totalna Rozwałka ma się zupełnie inaczej.

Dnia 03.07.2008 o 15:26, dave03 napisał:

Dodam jednak, że tak naprawdę to mnie do tych Wormsów się w ogóle nie spieszy, bo jakoś
nigdy nie ciągnęło mnie do tej serii,

Ja jestem fanem Wormsów i czekam z niecierpliwością aż w końcu czwarta część pojawi się w XKH , ale wiem też że na pewno fani Planescape Torment również czekają aż ich ukochana gra pojawi się w tejże serii.

Dnia 03.07.2008 o 15:26, dave03 napisał:

ale na Titan Questa za 20 zł to już na pewno bym się sku (?)

Chyba ucięło Tobie ''''...sił'''' ;) . Ja też z chęcią skusiłbym się na ten tytuł za tak niską cenę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Tormenta można kupic tak naprawde lajtowo na allegrosach więc tak źle nie jest.
Ja jak swojego kupowalem to były dwa inne egzemplarze do wzięcia.
Za swojego dałem cosik ponad 20 zł. Więc tylko brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się ciesze że moglem kupić Jade Empire za 20 zł;) mam nadzieje ze jeszcze w tym roku do serii trafi Gothic 3 ale to mało prawdopodobne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 00:34, Przez napisał:

mam nadzieje ze jeszcze w tym roku do serii trafi Gothic 3 ale to mało prawdopodobne ;(


Rzeczywiście jest to mało prawdopodobne, a mówiąc dosadniej, nie ma na to praktycznie żadnych szans. Zanim Gothic 3 trafi do Extra Klasyki HIT to z pewnością wcześniej znajdzie się jeszcze w TopSellerze, a wiadomo że tam też musi swoje "przeleżeć". Zaletą tego wszystkiego jest jednak to że będziesz miał więcej czasu na upgrade kompa, bo jednak ta gra potrafi zwalniać nawet na bardzo mocnych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 00:34, Przez napisał:

Ja tam się ciesze że moglem kupić Jade Empire za 20 zł;) mam nadzieje ze jeszcze w tym
roku do serii trafi Gothic 3 ale to mało prawdopodobne ;(

No z Jade Empire pomysł fajny tylko ja jeszcze nie kupiłem sam nie wiem zaczym ja czekam. Co do Gothica3 to bardziej bym liczył na wersje w Topsellerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 08:11, dave03 napisał:

> mam nadzieje ze jeszcze w tym roku do serii trafi Gothic 3 ale to mało prawdopodobne
;(

Rzeczywiście jest to mało prawdopodobne, a mówiąc dosadniej, nie ma na to praktycznie
żadnych szans. Zanim Gothic 3 trafi do Extra Klasyki HIT to z pewnością wcześniej znajdzie
się jeszcze w TopSellerze, a wiadomo że tam też musi swoje "przeleżeć". Zaletą tego wszystkiego
jest jednak to że będziesz miał więcej czasu na upgrade kompa, bo jednak ta gra potrafi
zwalniać nawet na bardzo mocnych konfiguracjach.


Athlon 64 X2 5200+, 2X 1024mb DDR2, BFG GeForce 9600GT OC 512Ram myślę ze na tym kompie bym już dosyć dobrze pograł. Czytałem że nie ma kompa na którym gra działa bez zawieszeń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogromną chętkę na JE... Od premiery. Ale teraz za taką cenę na pewno kupię. Największy problem polega na tym, że zawsze kiedy idę po nią do sklepu, ZAWSZE jest wykupiona... I nigdy nie trafiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 13:29, W.S.A.D napisał:

Ja mam ogromną chętkę na JE... Od premiery. Ale teraz za taką cenę na pewno kupię. Największy
problem polega na tym, że zawsze kiedy idę po nią do sklepu, ZAWSZE jest wykupiona...
I nigdy nie trafiam:)


Jest na to rada,zamów ją na gram.pl może?:)W sklepie gram.pl nie powinni ci jej wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy płyty w Fable z EKN różnią sie CZYMKOLWIEK od wersji premierowej? Chodzi mi nie tylko o nadruki na płytach, ale również na przykład jakieś dziwne dodatki w samej grze (na przykład w Kolekcji Klasyki od Cenegi przed grą pojawia się flash logo serii z tekstem P. Fronczewskiego - takich dodatków miałoby nie być). Zależy mi na tym by były pod każdym względem takie same, gdyż zależy mi na tym żeby wymienić dwie niestety nieco porysowane płytki z edycji premierowej :) (w gwarancję CDP nie chce mi się bawić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze Fable, ale płyty są w sumie takie same. Nie powinieneś mieć kłopotów.

Poza tym, myślicie że w kolejnym rzucie możemy się spodziewać MotoGp07 ? Bardzo bym chciał ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 19:17, kedzior141 napisał:

Nie mam jeszcze Fable, ale płyty są w sumie takie same. Nie powinieneś mieć kłopotów.


Poza tym, myślicie że w kolejnym rzucie możemy się spodziewać MotoGp07 ? Bardzo bym chciał
^.-

Ojj przeciez w TS tez jest tanio :P Za 31 zl w dobrych sklepach chyba kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.07.2008 o 21:09, krak2610 napisał:

Ojj przeciez w TS tez jest tanio :P Za 31 zl w dobrych sklepach chyba kupisz.


u mnie teraz bardzo krucho z kasą, każdy gorsz się liczy ;)

heaton
No nie mów!
Napisz na przyszłość coś z sensem, żeby nie było spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować