Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

1123 postów w tym temacie

dziwna jest polityka CDP...
gdyby wydali te gry na początku wakacji na pewno znalazło by się więcej nabywców z uwagi na duża ilość wolnego czasu, a wiadomo że we wrześniu zaczyna się szkoła i czasu na granie jest mniej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:29, BoloMaster napisał:

dziwna jest polityka CDP...
gdyby wydali te gry na początku wakacji na pewno znalazło by się więcej nabywców z uwagi
na duża ilość wolnego czasu, a wiadomo że we wrześniu zaczyna się szkoła i czasu na granie
jest mniej:/


Premiera z końcem igrzysk.. to też dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że jednak tytułów nie będzie osiem , lecz tylko sześć , bo na pewno przez to trudniej będzie znaleźć coś ciekawego dla siebie. Jak na razie wiem że kupuje sobie Messiah of Might and Magic , najważniejsze że trafił się ten jeden interesujący , a czy będzie ich więcej to pewnie okaże się w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 20:45, Dominik000 napisał:

Może dojdzie Pain killer overdose. Jak tak to kupię sobie. Jakoś mało gier mnie interesuje
z Taniej serii, a tylko te gry trafią do extra klasyki.

Pankiller Overdose chowa się do Painkillera jedynki , choć może niektórym się podobać ta gra , ja czekam na Dark Messiah of Might and Magic , ponieważ jest to świetna gra akcji , no a jak będzie kosztować te 20 zł to naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:11, Szperacz Robson napisał:

Obstawiam, że w sierpniu do kolekcji dojdą: Gothic 3, Dark Messiah of M&M, Driver PL.
A reszty za cholerę nie wiem :P

Gothic 3 do XKHIT ? To chyba niemożliwe , przecież ta gra jest w platynie obecnie . Jak już to pewnie dadzą do Top Seller :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:12, heaton 1992 bdg napisał:

> Obstawiam, że w sierpniu do kolekcji dojdą: Gothic 3, Dark Messiah of M&M, Driver
PL.
> A reszty za cholerę nie wiem :P
Gothic 3 do XKHIT ? To chyba niemożliwe , przecież ta gra jest w platynie obecnie . Jak
już to pewnie dadzą do Top Seller :D

Jade Empire też było w PK, a przeszło od razu do EX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:12, heaton 1992 bdg napisał:

> Obstawiam, że w sierpniu do kolekcji dojdą: Gothic 3, Dark Messiah of M&M, Driver
PL.
> A reszty za cholerę nie wiem :P
Gothic 3 do XKHIT ? To chyba niemożliwe , przecież ta gra jest w platynie obecnie . Jak
już to pewnie dadzą do Top Seller :D

Gra z 2006, w Czechach została kiedyś dodana do czasopisma (a CDP jest też wydawcą tej gry w Czechach). Wiem, co jeszcze dodadzą na 100 %! Scarface: The World is Yours. W Czechach ta gra jest już w eXtra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 11:32, Szperacz Robson napisał:

Gra z 2006, w Czechach została kiedyś dodana do czasopisma (a CDP jest też wydawcą tej
gry w Czechach). Wiem, co jeszcze dodadzą na 100 %! Scarface: The World is Yours. W Czechach
ta gra jest już w eXtra Klasyce.

Już jest Tony Montana w XKH od dawna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:36, Aragloin napisał:


> Gra z 2006, w Czechach została kiedyś dodana do czasopisma (a CDP jest też wydawcą
tej
> gry w Czechach). Wiem, co jeszcze dodadzą na 100 %! Scarface: The World is Yours.
W Czechach
> ta gra jest już w eXtra Klasyce.
Już jest Tony Montana w XKH od dawna. :P

Tak? Ops, nie wiedziałem :P Muszę zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o ile się nie mylę, to była kiedyś informacja że do Ekstra Klasyki miały dojść jakieś tytuły MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 11:39, Szperacz Robson napisał:

Tak? Ops, nie wiedziałem :P Muszę zakupić :)

Wiesz, to ja radze kupić GTA trylogia z kolekcji klasyki. Scarface to najbardzoej denerwująca gra w jaka grałem, tyle jest bezsensownych czynności. małe miasto. Jedyne co jest lepsze to możliwość kupowania motorówek i samochodów. jak dla mnie ocena to 6-/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:14, Asthariel napisał:

> > Obstawiam, że w sierpniu do kolekcji dojdą: Gothic 3, Dark Messiah of M&M,
Driver
> PL.
> > A reszty za cholerę nie wiem :P
> Gothic 3 do XKHIT ? To chyba niemożliwe , przecież ta gra jest w platynie obecnie
. Jak
> już to pewnie dadzą do Top Seller :D
>
Jade Empire też było w PK, a przeszło od razu do EX.

Gothic 3 na pewno większe zyski dla CDP niż Jade Empire , ale kto wie może dadzą już od razu do XKHIT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:00, Dominik000 napisał:


> Tak? Ops, nie wiedziałem :P Muszę zakupić :)
Wiesz, to ja radze kupić GTA trylogia z kolekcji klasyki. Scarface to najbardzoej denerwująca
gra w jaka grałem, tyle jest bezsensownych czynności. małe miasto. Jedyne co jest lepsze
to możliwość kupowania motorówek i samochodów. jak dla mnie ocena to 6-/10

A dla mnie Scarface był rewelacyjny - pomimo małych bugów iczasem nudy daję mu mocne 8/10.
Więc najlepiej samemu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 20:45, Dominik000 napisał:

Może dojdzie Pain killer overdose. Jak tak to kupię sobie.


To akurat racja, bo tej gry wcześniej za wyższe pieniądze kompletnie nie opłaca sie kupować. Jest po prostu słaba i te 20zł to uważam że jest maksymalną kwotą jaką można na ten tytuł wydać. Choć ja i tak się nie skusze, bo to by już było takie kupienie żeby tylko coś kupić, a samej gry bym pewnie nigdy nie przeszedł. A może i nawet nie zaczął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować