Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Finał walki o Wiedźminofon - ostateczne wyniki!

38 postów w tym temacie

Jeeeeest :D Nawet nie wiecie jak sie ciesze, dzieki wszystkim za zdrową rywalizacje i oczywiście za oddane na mnie głosy :)

Gratuluje wszystkim finalistom :)

Tylko mam pytanie do zespoły gram.pl. Czy trzeba w jakiś sposób potwierdzić swoje dane adresowe bo nie otrzymałem od Was żadnego maila.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie nakleję symbol nadgryzionego jabłuszka na tył phone''a i będę miał iPhone''a. ...a poza tym, Samsung L760... jaka rozrzutność.
Temat konkursu... głupszego być nie mogło. Ale sam konkurs niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:43, Abdell napisał:

Jeeeeest :D Nawet nie wiecie jak sie ciesze, dzieki wszystkim za zdrową rywalizacje i
oczywiście za oddane na mnie głosy :)

Gratuluje wszystkim finalistom :)

Tylko mam pytanie do zespoły gram.pl. Czy trzeba w jakiś sposób potwierdzić swoje dane
adresowe bo nie otrzymałem od Was żadnego maila.

Z góry dzięki za odpowiedź :)


Spoko, spoko, niebawem będziemy się z laureatami kontaktować.

Tak przy okazji - gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 21:09, Gofer31 napisał:

Koszulka i smycz? Kurcze koszulke juz mam z kolekcjonerskiej wersji gry ;D Wolalbym plytke
z muzyka inspirowana...


Możliwe (podkreślam - możliwe), że dostaniecie inne koszulki niż ta z EK. Takie, które w sprzedaży nie były dostępne. Ale obiecać nie mogę, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to nie mogę się doczekać aż dostanę tę koszulkę.
Nie będe kłamał, boli mnie, że przegrałem, ale gratuluje zwycięzcy, i mam nadzieje, że telefon się ci podobał będzie.
a koszulka inna się przyda bo mam ek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spayki, jeśli będziecie wysyłać inne koszulki, to pamiętaj, że ja mam taką z konkursu gram.TV, z tyłu napis na górze: "Wiedźmin gra komputerowa", a z przodu na sercu logo. ;-) Ale jak coś, zrobię zdjęcie, pokażę, uzgodnimy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki Abdell, no nalezalo Ci sie i juz! ;)
Ludziskom dzieki za glosy, a gram.pl za konkurs, fajna zabawa przy tym byla. No i nie liczylem na dostanie jakiejkolwiek nagrody, a tu prosze. Dzeki raz jeszcze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować