Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Ile razy do jasnej cholery człowieku można ci mówić że wolę po angielsku grać niż po polsku !

Oryginalny język gry jest po angielsku , jeżeli chcesz to do jasnej chol. mogę ci zmienić na polski i pokazać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 11:28, Pawlo09 napisał:

Pokaż mi swoje konto steam i że masz Episod Two na steam i ustaw na Polski i zrób screeny.

Proszę Cię, nie ośmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz człowieku :


już spokojny , aha i nie będę ci nic już udowadniał , to jest moje konto steam i nie mam obowiązku komuś dawać screena żeby coś udowodnić

20080705113226

20080705113239

20080705113256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 00:09, Crew 900 napisał:

I to właśnie uroki grania Half-Life 2 na polonizacji :/

????

Dnia 05.07.2008 o 00:09, Crew 900 napisał:

Weź sobie zrób Valid Gcf files w steamie

taaa, chyba ze 6 razy próbowałem, zawsze weryfikuje poprawnie. Ot, kolejny Update, który psuje więcej niż naprawia, na Steam''ie to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 11:33, Crew 900 napisał:

już spokojny , aha i nie będę ci nic już udowadniał , to jest moje konto steam i nie
mam obowiązku komuś dawać screena żeby coś udowodnić

ej , no co ty, przodownikowi będziesz coś udowadniał? A co to on jest? Naczelny śledczy gram.pl? :)

BTW Widzę, że interfejs w Ep 2 jakieś modyfikacje przeszedł, co to za nowy typ celownika, jakiś wskaźnik poziomu ukrycia (podobny był w Dark Messiah, więc mi się tak kojarzy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 11:39, Crew 900 napisał:

Ale ostatni update Half-Life 2 być gdzieś 2 - 3 lata temu :|

a ja też dość dawno nie grałem:)
Jeśli by się sugerować logiem, to ostatni update był w październiku 2007, ale to i tak nie odzwieciedla sytuacji, bo w tym roku(2008) miałem jeszcze kilka update''ów (najwyraźniej jakieś nierejstrowane?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 11:49, Crew 900 napisał:

O tutaj na przykład w Half-Life 2 , to się nazywa Quick info

no i właśnie o tym, mówię, człowiek ustawi sobie opcje gry, a tu w przeciągu roku dochodzą nowe, tak często grę patch''ują:)
Ja dla przykładu nie zaglądałem do zadnych opcji gry oprócz (grafiki) od czasu premiery H-L2, jak widać przegapiłem ciekawą opcję, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie Twoja postawa - sam, niemalże degenerat, urządzasz sobie polowanie na czarownice? Każdy, kto ma grę po angielsku, jest piratem? Coś Ci powiem. Polskie tłumaczenie w Half-Life 2 jest beznadziejne. Mało kto ma ochotę czytać te, moim zdaniem, badziewie, jeżeli do wyboru ma oryginalne napisy. Sam gram 'z pomocą' angielskich napisów i nie mam zamiaru czegokolwiek w tej sprawie zmieniać. Wyzwiesz mnie od piratów? To polecam rzucenie oczkiem na zdjęcie.
Nie obrażaj się za kartkę - identyczną postawę prezentujesz Ty. Proszę Cię, (nie wierzę, że to mówię, ale jako kolega z forum) - nie ma co naskakiwać na innych.
Wbrew pozorom post, przynajmniej po części jest na temat - w końcu jest tu obszerna opinia na temat lokalizacji HL2 ;-)

20080705130447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, mam wersję X360, więc polskie mam tylko achievementy (a i na to trzeba było czekać). Szczerze mówiąc miałem na myśli jakiekolwiek tłumaczenia, które zostały wykonane przez Valve i firmy jej podlegającym/nadzorującym. Kiedy zobaczyłem niektóre teksty myślałem, że po prostu padnę. Lokalizacja strasznie psuje klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za drugi post pod rząd, ale skoro mam już podpiętą kamerkę internetową, chciałbym wam pokazać instrukcję do Orange Box w wersji na X360.
Co w niej takiego niezwykłego? Jak zapewne wszyscy wiecie, ta z pc''towej wersji ma aż ... 1 stronę. Natomiast wersja ''zielono-biała'' posiada 33 stronicową książeczkę. :)
Przepraszam za jakość zdjęć, ale jak wcześniej mówiłem, kamerka internetowa.
Poza tym, wybaczcie ten chamski, brudny paznokieć - zbierałem truskawki cały tydzień ;-)

20080705132114

20080705132158

20080705132201

20080705132206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować