Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 15:35, M3rc3n0r napisał:

Ehhh a więc... czekamy na pierwsze informacje do premiery O.o?


Na to wygląda :/ A wszystko przez to, że ktoś tam ponarzekał i popsioczył, że na trailerach pokazują rzeczy, których potem nie ma w grze... Mnie tam się zawsze podobały i zaliczałem to nawet in plus, bo przynajmniej nie miałem uczucia deja vu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:03, Sth`Devilish napisał:

Na to wygląda :/ A wszystko przez to, że ktoś tam ponarzekał i popsioczył, że na trailerach
pokazują rzeczy, których potem nie ma w grze...

Znaczy chodzi o fanów czy któryś z twórców na to narzekał? Trochę to dziwne, jakby biorąc pod uwagę narzekania jakiejś grupki fanów zmienili decyzję.

Nie śledziłem od długiego czasu żadnych informacji o Episode 3, ale widzę, że nadal nic nie wiadomo na temat premiery. Szkoda, że żadnych informacji póki co nie ujawnią, a tyle miesięcy minęło od premiery poprzedniego epizodu. Valve, jeśli chodzi o wydawanie dodatków do swoich gier ma najwyraźniej tempo jeszcze wolniejsze niż Blizzard. Może chociaż tym razem zaskoczą nas czymś kompletnie nowym. Przydałoby się, aby w końcu dodali też jakąś nową normalną broń do noszenia (te montowane na pojazdach się nie liczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Valve nie chce nikomu pokazywać Episod three choćby ze względu ponieważ pewnie nie chcą ujawniać w jakim klimacie będzie się dziać Episod three

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka nagła zmiana decyzji może mieć związek z akcją Blizzarda ;) Valve przekonało się jak wiele teorii i wytłumaczeń można dorobić do jednego, małego szczegółu i postanowiło milczeć aż do premiery... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Ważne że EP3 w końcu będzie. Nic nie ujawnia bo raz że może być tak jak wspomnieliście z blizardem a dwa nie chcą pokazywać bo może jednak nie byćtego co pokazali jak było z EP2 (Alyx wisząca nad przepaścią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 18:21, Lamb3rt napisał:

Taka nagła zmiana decyzji może mieć związek z akcją Blizzarda ;) Valve przekonało się
jak wiele teorii i wytłumaczeń można dorobić do jednego, małego szczegółu i postanowiło
milczeć aż do premiery... ;/

Hmm z tego co sobie przypominam to H-L 1 jak i 2 tez nie bylo masowo rozglaszane przed premiera. Tak wiec mozna powiedziec ze wrocili do korzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 18:54, Khraan napisał:

Hmm z tego co sobie przypominam to H-L 1 jak i 2 tez nie bylo masowo rozglaszane przed
premiera. Tak wiec mozna powiedziec ze wrocili do korzeni :)


Oj nie mów przed premierą to była tona informacji, spekulacji trailer-ów screen-ów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 18:58, Fang napisał:

> Hmm z tego co sobie przypominam to H-L 1 jak i 2 tez nie bylo masowo rozglaszane
przed
> premiera. Tak wiec mozna powiedziec ze wrocili do korzeni :)

Oj nie mów przed premierą to była tona informacji, spekulacji trailer-ów screen-ów itd.

Wlasnie nie pamietam jak to bylo z HL2. Na pewno bylo kilka trailerow, miedzy innymi z przezroczysta macka porywajaca tropera, ktorej pozniej nie bylo w podstawce :) Ale nie bylo jakiegos duzego nakrecania graczy ze strony valve. Tak jak piszesz kilka trailerow, screenow a reszta to spekulacje graczy.
Jednak HL1 wyszedl na pewno po cichutku. By pozniej wgniesc ludzi w ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:09, Khraan napisał:

Jednak HL1 wyszedl na pewno po cichutku. By pozniej wgniesc ludzi w ziemie.


No to akurat żadne halo, żadna Ameryka... Pierwsza gra mało znanej firmy - ergo, zupełnie nowa marka - to co tu reklamować??

Inna broszka, że wtedy świat gier był...eeem... bardziej dziewiczy?? ^^'' Nie pompowano takich sum w kampanie reklamowe, nie kręcono tak ludzi jak to ma miejsce teraz. Ja się trochę nie dziwię, że Valve chciałoby się od tego odciąć.

Jeszcze jedna sprawa panowie: może do tego dochodzić kwestia fabuły. Wiedząc, jak wielkie są oczekiwania i jak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, monsignor Lombardi & comp. być może unikają jakichkolwiek przecieków (screenów, teaserów) aby jak najdłużej u3mać "ciąg dalszy" w tajemnicy, a graczy w niepewności ;>
(coś jak bywało czasami przy kilku wyczekiwanych filmach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:09, Khraan napisał:

Wlasnie nie pamietam jak to bylo z HL2. Na pewno bylo kilka trailerow, miedzy innymi
z przezroczysta macka porywajaca tropera, ktorej pozniej nie bylo w podstawce :)


Ooo, o tym to nawet ja już nie pamiętałem :) Faktycznie coś takiego było i przykuwało to wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:15, Virus 500 napisał:

Uwielbiam całą serię HL , po prostu gra miodzio i trzyma się fabuły cały czas !


Cieszymy się razem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve to już nigdy się nie skończy , zobacz ile oni udziałów wykupili
W ogóle Valve nigdy swoich fanów nie zawiodło także mi tutaj nie pieprzyć głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować