Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Mam bardzo podobny sprzęt do Twojego. W niedzielę czeka mnie wyprawa po OB - może pogramy przez sieć w HL: DM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:11, Woko11 napisał:

Mam bardzo podobny sprzęt do Twojego. W niedzielę czeka mnie wyprawa po OB - może pogramy
przez sieć w HL: DM? :)


bardzo chetnie jednak jest jedno ale mam internet radiówke i do tego bardzo słaba...ehhh brat założył...klne na ten internet codziennie wystarczy że np. dopiero zbiera sie na deszcz a ten już prawie nie działa mówie ci szkoda słów normalnie..przez ten zakichany internet nie da sie grac przez neta a kurde szkoda bo pyknął bym w HL: DM albo jakiegoś WOW''a

to jest naprawde orange box ze wszystkimi grami bo jakoś nie chce mi sie wierzyc ale jeśli tak to biore od razu

http://www.allegro.pl/item380285056_half_life_2_the_orange_box_steam_key_bon usy.html


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Pablo - jest to tylko klucz do Stema. Skoro masz słaby internet to raczej nie opłaca ci się go kupować, ale jeśli byś się zdecydował to radzę zainteresować się tym: http://www.cgoeurope.eu/index.php/Guides-and-tips/Steam/Authorised-Steam-Keys-Retail ers.html
jest to lista autoryzowanych sprzedawców tych kluczy :)

I pytanko do HLmaniaków. Nie grałem w HL "jedynkę" czy zaczynając od "dwójki" wiele stracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:57, Woko11 napisał:

I pytanko do HLmaniaków. Nie grałem w HL "jedynkę" czy zaczynając od "dwójki" wiele stracę?


Tak, bo jedynka to jedna z najlepszych gier wszechczasów :D A fabularnie hmm cóż tak i nie tzn. obie części są ze sobą powiązane, ale podczas gry w część drugą wszystko jest objaśniane (chyba wszystko) co było w części pierwszej a starzy znajomi zawsze kulturalnie się przedstawiają i opowiadają o sobie jak byście widzieli się pierwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:16, Woko11 napisał:

Czyli nie jest źle :) Tak czy siak, poczekam na Black Mesa Source :)

Oj to sobie poczekasz :P
Jak tak dalej pójdzie to może na Euro 2012 zobaczymy tego moda... Od świąt autorzy się nie odezwali, był tylko mały post na prima aprillis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:22, kx22 napisał:

> Czyli nie jest źle :) Tak czy siak, poczekam na Black Mesa Source :)
Oj to sobie poczekasz :P
Jak tak dalej pójdzie to może na Euro 2012 zobaczymy tego moda... Od świąt autorzy się
nie odezwali, był tylko mały post na prima aprillis.


żartujesz? nie patrz tylo na strone główną, czytaj Dev Bloga, tam regularnie umieszczają aktualizacje, czasem jakieś screeny, ostatnio była próbka dźwięków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dzisiaj Portal: First Slice by zobaczyć jak gra będzie chodzić. Na ustawieniach zalecanych wszystko śmiga. Jeśli się uda to jutro kupuję OB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 17:09, Beleth napisał:

żartujesz? nie patrz tylo na strone główną, czytaj Dev Bloga, tam regularnie umieszczają
aktualizacje, czasem jakieś screeny, ostatnio była próbka dźwięków


Ej bez kitu :D
Przywróciłeś mi nadzieje co do tego moda. Właśnie spojrzałem na screeny i się zdziwiłem ile nowych dodali (nie zaglądałem tam ok. 3 miechy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwila przeszłem HL 2 i musze przyznać że jak dla mnie jest to najlepsza gra w jaka grałem nie nudziłem sie z ta gierka ani chwile wiec chyba jutro bede leciał po orange box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 godzinnej instalacji OB mam problem. Kiedy chcę włączyć jakąkolwiek grę z zestawu wyskakuje mi, że wystąpił błąd z aplikacją hl2.exe itd. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kurde to już jest szczyt wszystkiego kupiłem u tych dziadów episode packa już ucieszony właczam gre a tu wyskakuje coś takiego...normalnie cholery człowiek może dostac dałem za to 69,99 i wyskakjue mi żebym poczekał 12 minut bo serwer jest zajety jestem wkur**** ale czekam a tu po tych 12 minutach wyskakuje że serwer zbyt zajety i żeby spróbować póżniej normalnie nie wytrzymam i dziwić sie kur** że ludzie piratuja już nie kupie żadnego HL jak maja odstawiac takie kure**kie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że właśnie całe Valve przebiera się na czarno i minutą ciszy, lekko pochlipując, strasznie żałuje utraty tak cennego klienta...

P.S. Znasz powiedzonko "na złość mamie odmrożę sobie uszy"?? ^^'' Rozumiem że jak Ci neta odetną na trzy godziny w celach konserwacyjnych, to przestaniesz używać neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 14:59, Rumcajs52 napisał:

>
No to nie kupuj... :/
Trudno troszkę poczekać? Za to nie musisz płytki wkładać jak już zarejestrujesz.


troszke poczekac? już chyba 2 godzine próbuje włączyc ta gre

Dexter McAaron-no sory ale jakby mi odcieli neta w celach konserwacyjnych to wiedziałbym że mi go odetna i spokojnie poczekałbym dopóki by właczyli a tu takie coś wyskakuje to normalnie ze skóry wychodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:33, Rumcajs52 napisał:

>
Trzeba być cierpliwym, najwyraźniej jakiś problem mają.
Nie mów tylko że nie wytrzymasz kilku godzin bez grania :P


naszczescie już uruchomiłem...nie oto mi chodziło myśłałem poprostu że przed każdym uruchomieniem gry bedzie mi coś takiego wyskakiwać ale na próbe włączyłem kilka razy i już nie wyskakuje komunikat...wczesniej troche mnie poniosło ale już mi przeszło teraz zabieram sie za granie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować