Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2009 o 20:28, LESZ3u napisał:

http://www.fpsbanana.com/skins/15204

Na tej stronie znajdziesz tekstury HD do HL:S. Instalacja to nic trudnego - wszystko
masz wyjaśnione w opisie. Całość działa bez najmniejszych problemów - sam korzystałem
z tego modu.

Wielkie dzięki :P Nareszcie sobie pogram na normalnej grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2009 o 20:06, Azvar napisał:

Tzn ta pseudo konwersja z paroma dodanymi bajerami graficznymi, na które człowiek nawet
nie zwraca uwagi, bo tekstury i tak kłują po oczach? :P W HL1:S nie ma nawet High Definition
Packa, tzn ulepszonych tekstur twarzy postaci zawarty w Blue Shift...

przecież każdy wie że HL1:S to jakiś nieudany eksperyment Valve bo jakby się ekipa Gabe''a wzięła za to porządnie to nie musielibyśmy czekać na moda Black Mase bo HL1:S już ty tak wyglądał :)

a co do fabuły w Half-Life to jeśli jej dla ciebie praktycznie nie ma to już twój problem bo ja chociaż dawno już nie grałem w HL ciągle pamiętam że ten

Dnia 20.07.2009 o 20:06, Azvar napisał:

ciąg następujących po sobie map, niewytłumaczalnych zjawisk i widywany tu i ówdzie G-Man

miał jakiś sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko jeśli ktoś nie grał w HL 1 a zabiera się za HL 2 to mu to odradzam bo jest to bez sensu
i polecam jeszcze dodatki do HL 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 12:04, zajacisko napisał:

Gdzie mogę kupić H-L 1 z dodatkami oprócz Steam? Nie kupię przez Steam bo nie mam Paypal,
ani karty kredytowej.

Może na allegro, albo innych aukcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da ktoś save''a z epizodu "Follow Freeman" w momencie wyjścia stridera pod autostradą??

Z góry dzięki!


E-Mail:

Spoiler

hiub12@gmail.com


GG:
Spoiler

9184126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem sie zapytac czy w tym pudełku znajdzie sam half life 2 czy tylko te epizody czy muszę kupić half life 2 classic ? czy wystarczy mi Half Life 2: Episode One + Half Life 2: Episode Two
jakie mam kupic pudelka żeby zagrać w half life 2 i we wszystkie dodatki , episody czy zdajde wszystko w jednym pudełku ? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:38, karolekx23x napisał:

ja chcialem sie zapytac czy w tym pudełku znajdzie sam half life 2 czy tylko te epizody
czy muszę kupić half life 2 classic ? czy wystarczy mi Half Life 2: Episode One + Half
Life 2: Episode Two
jakie mam kupic pudelka żeby zagrać w half life 2 i we wszystkie dodatki , episody czy
zdajde wszystko w jednym pudełku ? proszę o pomoc


Kup pakiet Orange Box masz w nim Half-Life 2 z dwoma epizodami ,Team Fortess 2 i Portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki naprawdę bo nie chciałem kasę zaoszczędzić bo najpierw myslalem ze w orange Box mam dwa episody a samego half life 2 nie ma to sie pomyliłem tak ? ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:45, karolekx23x napisał:

wielkie dzięki naprawdę bo nie chciałem kasę zaoszczędzić bo najpierw myslalem ze w orange
Box mam dwa episody a samego half life 2 nie ma to sie pomyliłem tak ? ,


1.Tak w Orange Box jest Half-Life 2
2.Wejdź na Allegro tam jest masa ofert sprzedaży po małej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:58, karolekx23x napisał:

Half Life 2: Episode One + Half Life 2: Episode Two a w tym pudelku tez mam wszystko
half life 2 i dodatki ? kupuje

Jakbyś miał problem ze znalezieniem to na wirtusie jest za 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:53, raven91 napisał:

Istnieję w HL2 możliwość zmiany języka na polski?Jeśli nie to czy można gdzieś znaleźć
dobre spolszczenie do gry?


Ustawiasz Steam na język polski i w menu gry wybierasz opcję by pojawiały się napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować