Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2009 o 19:43, Crew_900 napisał:

Jak sądzicie, czy do końca tego roku będzie jakieś info o Half-Life 2 Episode Three lub
jakiś trailer ?


Odpowiem Ci, jeśli Ty mi odpowiesz czy do końca roku PKB Polski spadnie poniżej 0,3%. Albo nie, to zbyt proste. Jeśli stwierdzisz, czy premier Samoa utrzyma się na stanowisku do końca swojej kadencji.

Innymi słowy, nie chcę być niegrzeczny, ale najprościej będzie gdy zaparzysz sobie herbatkę i powróżysz z fusów. Bo to ja też mogę dla Ciebie zrobić, ale wtedy nie będziesz miał herbatki ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie napisałeś "Waszym zdaniem". Raz, gdybyś napisał, to wypadałoby z dużej litery. Dwa, to całkiem nawet zabawnie nie pamiętać co się napisało godzinę wcześniej i dwa posty wyżej.

Zresztą, aaa.... jaki jest sens tej dyskusji?

EDIT:
...poza wyższą rangą, rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:43, Tokkarian napisał:

Heh, ja też miałem z tym problem ;]

Dziś przechodziłem ten etap: też miałem spore problemy, bo jednak pod koniec przewracali mi wszystkie wieżyczki a było ich zbyt dużo bym mógł je szybko podnieść i mnie zabijali xD W końcu wykombinowałem.
Zabarykadowałem się w tym miejscu gdzie są wieżyczki używając wszystkiego co było pod ręką - parę skrzyń i beczek. Udało mi się całkowicie zablokować przejścia. Potem wyjąłem wieżyczki, odwróciłem je i schowałem na miejsce w "szafach". Sam też się schowałem w jedej ze środkowych szaf. Liczyłem na to, że żołnierze pokonają barykady i wpadając do pokoju by mnie zabić będą dostawać od wieżyczek. Czekam, czekam. Lecą komunikaty od Alyx, że pełno jest żołnierzy. A ja nic nie widzę, ale nie chcę się wychylać z szafy. Wieżyczki też milczą. Czekam, aż Alyx mówi, że zaraz do mnie dołączy. Nadal czekam i nic się nie dzieje :o Nie wiedziałem czy Alyx do mnie przyjdzie czy nie, więc wychyliłem się. Zobaczyłem dwóch strażników na wyższym poziomie więzienia (nad celami). Zabiłem ich nie wychylając się z pomieszczenia i znowu schowałem się w szafie. Nagle słyszę krzyk "Gordon!". Była to Alyx. Barykady nietknięte, szybko jedną rozebrałem i podszedłem do panny Vance. Co się okazało? Oprócz tych dwóch wojaków na wyższym piętrze, nie było więcej żołnierzy :P Coś musiało się zbugować i nie przyszli. Zatem to jest jedna z możliwości jak przejść ten etap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj nie demonizujmy tego momentu :) wystarczy odpowiednio ustawić wieżyczki i bronic je przed granatami których znowu nie ma tak dużo. to cała trudność tego etapu. a jak czytam o jakimś chowaniu się czy barykadach to tylko śmiać mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 23:00, master962 napisał:

oj nie demonizujmy tego momentu :) wystarczy odpowiednio ustawić wieżyczki...

Dobrym sposobem jest też obrona w celi z dwiema wieżyczkami ustawionymi bardziej pod skos po obu stronach. Czasami wpadnie jakiś granat albo jakaś kula przewróci wieżyczkę ale od czego jest gravity gun. Jak komuś uda się zajrzeć to przydaje się shotgun. Bynajmniej u mnie ten sposób zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie trzeba zrobić w czasie gdy doktor Breen się teleportuję?Rozwaliłem dwa szturmowce które pojawiają się w tym czasie i nie wiem co dalej ,zwłaszcza że po jakimś czasie pojawia się komunikat o niepowodzeniu misji z powodu przekroczenia limitu czau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio sie przyznać, ale dopiero dzisiaj ukończyłem grę Half Life 2. Kupiłem sobie Orange Boxa jakieś dwa tygodnie (czy tydzień?) temu (za niecałe trzy dyszki ;] ) i muszę stwierdzić, że gra jest genialna! Jedna z najlepszych gier wszech czasów. Kiedyś byłem wręcz fanboyem Far Cry`a (co jak co, jeden z głównych rywalów HL2)... i wiecie co? Teraz jakoś Far Cry zdaje mi się nieco biedniejszy (ale dla mnie i tak gra ma wielką wartość sentymentalną i dalej będę uważał, że to też kawał niezłego programu). Cóż, tylko krowa nie zmienia zdania :D

PS. W którym to roku wyszło? Nie ważne, teraz grą roku (tutaj wstaw rok wydania FC i HL2) według mojego rankingu jest HL2, na drugim miejscu FC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ci ja sobie na Allegro Orange Boxa za 25 zł. Takiej okazji w końcu trudno nie ominąć. Ale pojawił się jednak pewien problem.

Okazało się, że zakupiona przeze mnie gra jest wersją niemiecką, co oznacza m.in. brak krwi, znikające ciała, itp.

Czy jest jakiś sposób, aby z powrotem odzyskać krew i śmierć? Czy jeśli napiszę do Steam Supportu, to oni będą w stanie coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 16:09, Dared00 napisał:

Kupiłem ci ja sobie na Allegro Orange Boxa za 25 zł. Takiej okazji w końcu trudno nie
ominąć. Ale pojawił się jednak pewien problem.

Okazało się, że zakupiona przeze mnie gra jest wersją niemiecką, co oznacza m.in. brak
krwi, znikające ciała, itp.

Czy jest jakiś sposób, aby z powrotem odzyskać krew i śmierć? Czy jeśli napiszę do Steam
Supportu, to oni będą w stanie coś z tym zrobić?

Z tego co słyszałem to właśnie najlepiej napisać do Steam Support i wyjaśnić, że jesteś z Polski i chciałbyś normalną wersję. Ew. ściągnąć jeszcze raz ustawiając serwer nie będący Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 16:09, Dared00 napisał:

Czy jest jakiś sposób, aby z powrotem odzyskać krew i śmierć? Czy jeśli napiszę do Steam
Supportu, to oni będą w stanie coś z tym zrobić?

Zdaje mi się, że jeden forumowicz tak zrobił i jego gra została odcenzurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować