Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2009 o 11:11, ww3pl napisał:

/.../

A powiem, że 1 mnie się bardziej podobała niż "dwójka" nawet pod względem klimatu i fabuły. Ogólnie jakoś tak gra ma lepsze pomysły na lokacje niż druga część. A końcowe etapy na Xen to miód. Szkoda tylko, że nie ma gravity guna :)
Ale koniec końców pod względem klimatu jak dla mnie nic nie przebije EP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 22:17, kx22 napisał:

/.../

Sorki za dubla ale za późno się skapłem i nie ma już opcji "edytuj".

Apropos BMS to ostatnio na kanale YouTube BMS niejaki "OOlopas" dodał taki oto komentarz:
2009\september 26 <------ relese date
Hmm... Blef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 22:28, kx22 napisał:

> /.../
Sorki za dubla ale za późno się skapłem i nie ma już opcji "edytuj".

Apropos BMS to ostatnio na kanale YouTube BMS niejaki "OOlopas" dodał taki oto komentarz:
2009\september 26 <------ relese date
Hmm... Blef?

Jasne, że blef.

2k9\november 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 13:40, Crew_900 napisał:

Śledźcie to :
http://www.gametrailers.com/video/episode-220-gametrailers-tv/54082

Będą się pytać o Half-Life 2 Episode Three

A znając Valve nie udzieli im na żadne pytanie konkretnej odpowiedzi :P
Epizod Trzeci ma być do dnia premiery owiany tajemnicą, bardzo niewiele informacji ma zostać na jego temat ujawnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przeca wiadomo co powiedział Gabe, nawet na gramie o tym news jest.
Niewiele konkretów, ale, że przyzwyczaiłem się do takich zagrań Valve, mi w zupełności wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ teraz jest ta promocja w Steam''ie i zamierzam uzupełnić moją kolekcję o HL. I tu pytanie- czy te dodatki (Opposing Force i Blue Shift) to jakieś do multiplayer''a, czy do jakieś nowe kampanie, opcje itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:27, plada napisał:

Ponieważ teraz jest ta promocja w Steam''ie i zamierzam uzupełnić moją kolekcję o HL.
I tu pytanie- czy te dodatki (Opposing Force i Blue Shift) to jakieś do multiplayer''a,
czy do jakieś nowe kampanie, opcje itd.?


Uuu, fstyyd podstaw lore''u nie znać... :P

Mówiąc poważnie, multi przecież nie było "celem" Half-Life''a, od tego był świeżo tedy upieczony CS. Są to więc dodatkowe kampanie, obie dzieją się równolegle do wydarzeń przedstawianych w podstawce (z takimi ficzersami jak sporadyczne spotykanie Wolnego Człeka w trakcie jego przygód w jedynce) i przedstawiają "Zdarzenie w Black Mesa" z perspektywy innych ludków. OF jest bardzo udany, znam takich którzy nawet wolą ów dodatek od podstawki (!) i opowiada losy jednego z żołnierzy HECU, zaś BS za bohatera ma Barney''a no i jest dość słabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OF oraz BS to sa kampanie single player. Odgrywasz wydarzenia z Black Mesy tyle, ze inna postacia. W Opposing Force bedzie to czlonek oddzialu, ktory zostal wyslany do rozprawienia sie z zagrozeniem, a w Blue Shift? Coz... tutaj trafila Ci sie postac... konserwatora powierzchni plaskich ;).

Plusem jest to, ze zdarzaja sie nawiazania do kampanii z H-L1 - pamietasz jak grajac Gordonem na poczatku gry mijales sprzatacza co probuje sie dobic do drzwi? W BS zobaczysz mijajacego Cie Gordona w tym samym wagonikui ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2009 o 22:27, plada napisał:

I tu pytanie- czy te dodatki (Opposing Force i Blue Shift) to jakieś do multiplayer''a,
czy do jakieś nowe kampanie, opcje itd.?

a czy nie prościej i szybciej jest sprawdzić to samemu np. w google niż nabijać posty?
http://lmgtfy.com/?q=half+life+opposing+force
http://lmgtfy.com/?q=half+life+blue+shift
to na prawdę nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne panowie :) Jeszcze maluśkie pytanie- który dodatek lepiej wziąć? Rozumiem, że Blue Shift jest lepsze, ale czy to ma znaczenie, jak ja cholernie lubię Barney''a? ^^

@master962- napisałem, bo po pierwsze +1, a po drugie chciałem usłyszeć jeszcze choćby maleńką opinię ^^ A tak to google jest moim bardzo dobrym znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 11:00, plada napisał:

Dzięki serdeczne panowie :) Jeszcze maluśkie pytanie- który dodatek lepiej wziąć? Rozumiem,
że Blue Shift jest lepsze, ale czy to ma znaczenie, jak ja cholernie lubię Barney''a?
^^

oba są dobre i w oba każdy fan HL powinien zagrać. ja bym osobiście wybierał bym je w kolejności chronologicznej czyli jak nie możesz wziąć dwóch dodatków na raz to zacząłbym od OP i pograł Shephard''em i poznał bliżej historię widzianą przez żołnierza oddziału szturmowego a później przeszedł do BS gdzie gra się Calhoun''em. ale bez przeszkód możesz grać w dodatki w innej kolejności w końcu fabuła w nich nie ma ze sobą wiele wspólnego :)
swoją drogą przypomniał mi się trening wprowadzający w OF który dzięki temu że będziemy grać żołnierzem jest trochę inny niż standardowy w samym HL czy dodatku BS :)

Dnia 15.08.2009 o 11:00, plada napisał:

@master962- napisałem, bo po pierwsze +1, a po drugie chciałem usłyszeć jeszcze
choćby maleńką opinię ^^ A tak to google jest moim bardzo dobrym znajomym :)

właśnie widzę jak sprawdziłeś pierw w google co to za dodatki

Dnia 15.08.2009 o 11:00, plada napisał:

I tu pytanie- czy te dodatki (Opposing Force i Blue Shift) to jakieś do multiplayer''a,
czy do jakieś nowe kampanie, opcje itd.?

:P

muszę przyznać się że przeglądając wikipedie natknąłem się na:
"Na końcu G-Man ujawnia, że ratował życie Adriana z nieznanego powodu. G-Man wyraża szacunek dla umiejętności Shepharda, nawet chwaląc go za "możliwość zaadaptowania i przeżycia przeciwko wszystkim" co "raczej przypomina mi [G-Manowi] siebie samego".
o czym trochę już zapomniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemacie! Ktoś tu pisał, że ma wyjść darmowy mod/gra dzięki, której pogramy w HL1 na silniku z HL2. I ciekawy jestem jak idą prace nad tym przedsięwzięciem. Nawet nie wiem jak to się nazywa więc będę wdzięczny za jakąś stronę www:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować