Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 19:50, Gregario napisał:

> Kurde a co z Hl2 Episode Three ? : /
może będzie sprzedawany razem z Ep3 ;)

GameInformer mówi, że Portal 2 to "stand-alone, full-price retail release". Na polski: pełnoprawna, samodzielna gra w pełnej cenie.

A tutaj będą pojawiać się różne newsy na temat P2. http://gameinformer.com/mag/portal2.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:54, Dared00 napisał:

> > Kurde a co z Hl2 Episode Three ? : /
> może będzie sprzedawany razem z Ep3 ;)
GameInformer mówi, że Portal 2 to "stand-alone, full-price retail release". Na
polski: pełnoprawna, samodzielna gra w pełnej cenie.

A tutaj będą pojawiać się różne newsy na temat P2. http://gameinformer.com/mag/portal2.aspx

Portal też był standalone, ale po pewnym czasie. Najpierw Orange Box, potem osobna wersja pudełkowa. Tu nie zdziwiłbym się gdyby było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:11, Zarajev napisał:

Portal też był standalone, ale po pewnym czasie. Najpierw Orange Box, potem osobna wersja
pudełkowa. Tu nie zdziwiłbym się gdyby było podobnie.

Tylko, że Portal od początku był zapowiadany jako część OB. Teraz gracze wiedzą, o co chodzi z Portalem, i będą kupować tą grę osobno. W przypadku jedynki wielu graczy nie kupiło by jej osobno, bo nie wiedzieli, czym ta gra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z TF2 raczej gracze od razu wiedzieli o co chodzi a mimo to był sprzedawany na początku w pomarańczowym pudełku :) aż jestem ciekawy jak się teraz fabuła w Portalu potoczy i czy będzie więcej nawiązań do HLów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:50, Gregario napisał:

> Kurde a co z Hl2 Episode Three ? : /
może będzie sprzedawany razem z Ep3 ;)


Jako dodatek do Ep3, czy na odwrót? Bo tym całym zamieszaniu z Portal 2, chyba będzie na odwrót, o ile w ogóle wyjdzie trzeci episod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku Valve zapowie Counter-Strike 2 w przyszłym Day of Defeat 2 i Left 4 Dead 3 a za dwa lata Team Fortress 3… A epizodu trzeciego się nie doczekamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i Half-Life 3 ;) Ja już na prawdę nie wierzę w Ep3, zbyt dużo czasu upłynęło, silnik się już troszkę zestarzał (za sprawą choćby UE3, Dunia Engine czy oczywiście CryEngine2) i wielu musiałoby sobie przypomnieć na czym w ogóle stoi fabuła w HL2 (ja raczej nie, ale ja gram w mało gier i tylko na PC). Jak już wcześniej mówiłem, albo niech wypuszczą od zaraz, albo niech zapomną, bo jak wyjdzie taki Crysis 2, to ten dodatek będzie już zawstydzać grafiką. Wiem, wiem, grafika nie jest najważniejsza, ale jednak jeżeli mam jeszcze czekać x miesięcy/lat to wolę czekać na Half-Life 3 na zupełnie nowym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 14:51, Azvar napisał:

Ja już na prawdę nie wierzę w Ep3, zbyt dużo czasu upłynęło, silnik
się już troszkę zestarzał

Portal 2 na jakim silniku niby wyjdzie, hę? A Left 4 Dead 2 wygląda źle? Wg. mnie drugiego Portala wypuszczają prędzej tylko dlatego, że będzie on wstępem do epizodu trzeciego i może wniesie on coś ważnego do fabuły HL2. Gdyby wprowadzili od razu kolejny Orange Box wszyscy rzuciliby się na Episode Three, a tak mogą jeszcze dopowiedzieć coś przez Portal 2 właśnie. W każdym bądź razie ja o ciąg dalszy przygód Gordona jestem spokojny, a coś mi podpowiada, że otrzymamy go w niedalekiej przyszłości po premierze P2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w to wierzyć... A Portal 2 to jak dla mnie może być nawet na silniku z HL1, tam nie chodzi o efektowność czy filmowość, a o samą tylko grywalność i łamigłówki ;) To oczywiście taki przesadzony żart, ale jedynka w sumie też niczym z nóg nie zwalała, nie wykorzystywała chyba nawet 10% możliwości silnika Source, a mimo to była cholernie dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 01:11, Azvar napisał:

Jako dodatek do Ep3, czy na odwrót? Bo tym całym zamieszaniu z Portal 2, chyba będzie
na odwrót, o ile w ogóle wyjdzie trzeci episod :)

faktycznie takie to zamieszanie z Portalem2 jest że aż dziwię się że pamiętasz jeszcze o Ep3 :) jakby miało powstać pudełko Ep3+P2 to możesz mi wierzyć że to raczej P2 byłby w nim dodatkiem. poza tym te teorie że zbyt dużo czasu upłynęło, Source się zestarzał itd. to raczej pasują do rozpieszczonego dziecka które nie zna takiego słowa jak cierpliwość a w grach najważniejszym kryterium jest grafika. więc sobie czekaj na HL3 który na pewno szybciej niż Ep3 w którego nie wierzysz nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź, proszę ciebie, ile ja już czekam? No ile? I L E? :P To stanowczo za długo, ale jakby w takim na prawde najbliższym czasie wypuścili Ep3, to bym go pewnie łyknął z miejsca (nawet trzymam w zapasie nieco kasy, na WoW: Cataclysm i właśnie Ep3) :) Chodzi o to, że jeżeli mamy czekać jeszcze dłużej, to wolałbym usłyszeć że Ep3 został wcielony do sequela. To trochę tak jakby zamiast F.E.A.R. 2 wyszedł trzeci dodatek do niego, miałoby to sens biorąc pod uwagę postęp technologiczny? Przykład może nie najlepszy, ale to też gra do której wyszło trochę dodatków i gdzie jest duża przepaść jakościowa (i tym samym doznaniowa, z gry) pomiędzy dwoma częściami.

Nie jestem jakoś szczególnie uzależniony od super grafiki na czasie, sam gram często w starocie, a nawet nie grałem jeszcze w Crysis i wcale mi się do tego nie spieszy :) Ale wiem jak duży wpływ na grywalność ma taki postęp i jak źle może wpłynąć na grę postęp czasu, kiedy na siłę próbuje się ją odświeżać i wskrzeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że akcja Portalu toczy się w uniwersum HL. Myślę, że Portal 2 może być w jakiś sposób powiązany z EP3. Nie wiem, może wprowadzą Borealis (który należy przecież do AS)? Albo trailer EP3 na końcu P2. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 21:10, Linux_M napisał:

Nie zapominajcie, że akcja Portalu toczy się w uniwersum HL. Myślę, że Portal 2 może
być w jakiś sposób powiązany z EP3. Nie wiem, może wprowadzą Borealis (który należy przecież
do AS)? Albo trailer EP3 na końcu P2. ;P

Podobno mówi się, że nowe Enrichment Center ma znajdować się NA Borealis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 21:54, Dared00 napisał:

Podobno mówi się, że nowe Enrichment Center ma znajdować się NA Borealis.

Niektórzy też mówią, że na Borealis znajduje się prawdziwa GLaDOS, a ta z Aperture byłą tylko hm... ciałem zastępczym, czy coś w tym stylu.

Tyle że to wszystko to domysły i nie można być niczego pewien. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 19:58, Azvar napisał:

Weź, proszę ciebie, ile ja już czekam? No ile? I L E? :P

na pewno nie dłużej niż inni :) bo chyba nie łudziłeś się że raptem Ep3 pojawi się zgodnie z tym co na początku mówiło Valve odnośnie wydawania epizodów? Ep3 będzie najważniejszym epizodem i Valve nie chce go sknocić więc nie spieszy się z jego wydaniem. co chyba powinno cieszyć fanów serii. poza tym wiele film nie podaje daty wydania swoich gier mówiąc że wyjdą jak będą skończone i jakoś ludzie cierpliwie czekają. więc nie widzę powodu dla którego przy Ep3 nie mogłoby być tak samo. poza tym lepiej byś się poczuł wiedząc że Ep3 będzie przyłączony do np. HL3? dopiero wtedy narzekałbyś na to ile już czekasz :P

Dnia 06.03.2010 o 19:58, Azvar napisał:

Ale wiem jak duży wpływ na grywalność ma taki postęp i jak źle może wpłynąć na grę postęp
czasu, kiedy na siłę próbuje się ją odświeżać i wskrzeszać.

to chyba właśnie nie wiesz. gry które są świetne zawsze taki pozostaną i upływ lat tego nie zmieni :) a starzeją się gry w których to właśnie postawiono tylko czy w większości na grafikę.

co do przykładu z FEARem to powiem tylko tyle że ci kompletnie nie wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 09:01, Fang napisał:

Pod koniec roku Valve zapowie Counter-Strike 2 w przyszłym Day of Defeat 2 i Left 4 Dead
3 a za dwa lata Team Fortress 3… A epizodu trzeciego się nie doczekamy :(


Skąd masz takie informacje, chyba ze swojej głowy. L4D3? Nie rozśmieszaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować