Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2005 o 23:28, Carnagge napisał:

No wlasnie pokazales jaki ambitny komentarz napisales - stek bzdur... A moze taka nie jest prawda?
Producenci chca walczyc z piractwem ale najpierw niech zadbaja o to by ich produkt byl ogolnie dostepny.

>znajdz mi w jakims sklepie HL2...

http://ultima.pl/search.php?search=half+life&platform=dummy&agelimit=dummy&genre=dummy&pricemin=&pricemax=&submit.x=0&submit.y=0

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8717

http://pasaz.onet.pl/szukaj_najpop.html?search=s&zak=0&g=0&simple=half+life+2&ID=9f5d696bffffffc00037ceada7c651d5

+ można zapytać w sklepie czy nie sprowadzili by tobie jednej kopii - nie boli, nie zaszkodzi...

Wystarczy poszukać, a jak chciałeś mieć "ogólnodostępny" to było kupować po premierze, rok temu. Na co ty niby liczysz, że specjalnie dla takich jak ty nagle na półkach sklepowych pojawi się masa kopii po roku od premiery? Weź mnie lepiej nie załamuj i weź się za myślenie, zamiast przykrywać tymi bzdurami kupowanie piratów... I przeczytaj regulamin - wyraźnie pisze, co grozi za propagowanie piractwa na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, tyle hałasu o nic. Ja większość gier kupuję z "drugiej ręki". Nie muszę grać w najnowsze hiciory ;) Konto steama bronze kupiłem za 30 zł na allegro. HL2 skończyłem 2 dni temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 02:31, SwenG napisał:

E tam, tyle hałasu o nic. Ja większość gier kupuję z "drugiej ręki". Nie muszę grać w najnowsze hiciory ;) Konto steama
bronze kupiłem za 30 zł na allegro. HL2 skończyłem 2 dni temu :D


Czyli mimo wszystko grałeś na piracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2005 o 02:38, Sth`Devilish napisał:

Czyli mimo wszystko grałeś na piracie...


Nie, nie grałem na piracie. Kupiłem konto. Masz jakąś podstawę prawną do tego, że nie można odsprzedawać używanej gry/konta steam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 09:39, SwenG napisał:

Nie, nie grałem na piracie. Kupiłem konto. Masz jakąś podstawę prawną do
tego, że nie można odsprzedawać używanej gry/konta steam ?


Może czegoś nie wiem, ale skąd niby miałeś oryginalną kopię gry kupując tylko samo konto steam, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Tu autocenzura bo zacząłem od epitetów]. Tak samo mam konto do City of Villains nie posiadając gry. Kupiłem z NC Soft. Ktoś poprzednio kupił konto od Valve i mi je sprzedał. Takie to trudne do zrozumienia ? Konto bronze uprawnia cię do grania w 5 gier w tym właśnie HL2. Naprawdę do szczęścia nie jest mi potrzebne pudełko. W ten sam sposób mogę odkupić od kogoś konto do Guild Wars i mam prawo z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, bo może nie zrozumiałeś i nie wiesz jak działa Steam. Po zalogowaniu pozwala użytkownikowi na grę w dany tytuł i samo instaluję ci tą grę na komputerze. Bezpośrednio z sieci. A jeszcze jedno, jakbyś nie wiedział, to Vivendi rozdawało konta steam bronze razem z kartami ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 01:14, Sth`Devilish napisał:

> No wlasnie pokazales jaki ambitny komentarz napisales - stek bzdur... A moze taka nie jest prawda?
> Producenci
chca walczyc z piractwem ale najpierw niech zadbaja o to by ich produkt byl ogolnie dostepny.
>znajdz mi w jakims sklepie
HL2...

http://ultima.pl/search.php?search=half+life&platform=dummy&agelimit=dummy&genre=dummy&pricemin=&pricemax=&submit.x=0&submit.y=0

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8717


http://pasaz.onet.pl/szukaj_najpop.html?search=s&zak=0&g=0&simple=half+life+2&ID=9f5d696bffffffc00037ceada7c651d5

+
można zapytać w sklepie czy nie sprowadzili by tobie jednej kopii - nie boli, nie zaszkodzi...

Wystarczy poszukać, a jak
chciałeś mieć "ogólnodostępny" to było kupować po premierze, rok temu. Na co ty niby liczysz, że specjalnie dla takich jak
ty nagle na półkach sklepowych pojawi się masa kopii po roku od premiery? Weź mnie lepiej nie załamuj i weź się za myślenie,
zamiast przykrywać tymi bzdurami kupowanie piratów... I przeczytaj regulamin - wyraźnie pisze, co grozi za propagowanie
piractwa na tym forum.



A czy ja gdzies pisalem ze gram lub kupuje piraty:] Jakos HL2 jest taka gra ze powinien byc non stop na stanei w sklepie. chyba ze mieszkasz na wsi i wydaje Ci sie ze w sklepach maja po 1 egzemplarzu danej gry i jak sprzedadza to koniec. Zapraszam wiec do jakiegos wielkiego sklepu i sobie zobaczysz jakie tam maja "starocie" i w jakiej gigantycznej ilosci egzemplarzy...
Co do Steam''a to racja. Wystarczy odpowiedni kodzik i juz mozna gry zasysac z serwera Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wielkie pytanie, chcialbym zagrac w HL2 tylko niewiem czy jak instaluje/ po instalacji sciaga sie cos z internetu, bo we wczesniejszych postach przeczytalem, ze sie uaktualnienie do Steama dlugo sciaga a mam bardo slabe lacze (dial-up) i niewiem czy warto wogole kupic HL2 jezeli mam niezagrac tylko przez to, ze mi sie uaktualnienia niesciagna?
A jezeli juz sie maja sciagac to czy da sie sciagnac je osobno, np. Poszedl bym sobie do kumpla i u niego sciagnal, nagral na plyte i przyniosl do domu i doinstalowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to raczej nie da rady ściągnąć u kogoś osobno (znacznie ułatwiło by to zr esztą robotę piratom), po za tym jak grę miałem to update dosyć długo się ściągał, nie mówiąc już o prawie godzinnej instalacji... Ale warto :) Szczególnie jak masz dobrego kompa, bo to jedna z najlepszych gier jakie powstały, ma w sobie coś niepowtarzalnego, no i są chyba nadal edycje z Counter-Strike: Source gratis, a ja tą grę miałem tylko dla samego multi w CS:S :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile mniej wiecej sciagaja sie te duperela i z jaka predkascia?
A kapa mam napewno wystarczajacego, juz od 2 miechow stoi w pokoju niewykorzystywany bo niemialem czasu :P

Athylo 64 bitowy 3500+
1024 pamieci dual
ATI Radeon Saphire X800 256MB

Wydaje mi sie, ze wszystko na max powinno isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno, ale za wyjątkiem Lost Coast, bo ten poziom jest nieco zabugowany i mało wydajny. Znam gościa, który ma kartę GF7800 i mu na maksa wszystko, na tym poziomie zdarzały się przycinki. No to chyba coś nie tak z tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam do tematu o HL2 w sklepach. Owszem jest, a przynajmniej było 2 tygodnie temu w Media Markt w Markach, ale tylko w edycji DVD i z pudełkiem po angielsku. Ja sie załapałem jeszcze na to od CDP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla tych którzy poszukują HL2 wydawanego przez CDP. Taka wersja znajduje się jeszcze na Wirtusie. W środę zamówiłem z kolegami kilka kopii i wszystkie, które otrzymaliśmy wydane były przez CDP. Więc, jeżeli ktoś jeszcze ma zaległości w postaci tego tytułu, to radzę zajrzeć na Wirtusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale mam pytanie, mam oryginał half life 2 i za nic w świecie nie kumam jak to włączyć. mam sobie kupić jakieś steam bronze czy coś? Na tych płytach było jakieś steam. Co mam zrobić żeby mi działało? Prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:01, b11o napisał:

Sory, ale mam pytanie, mam oryginał half life 2 i za nic w świecie nie kumam jak to włączyć.
mam sobie kupić jakieś steam bronze czy coś? Na tych płytach było jakieś steam. Co mam zrobić
żeby mi działało? Prosze pomóżcie


wejdz na temat który sam dodałes. Tam masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problemik z Half-Life 2 po włączeniu gierki filmik początkowy chodzi ładnie po czym stopniowo zwalnia do takiego stopnia że wydaje mi się że nawet 1fps nie wyciąga, dziwie się strasznie bo wymagania chyba spełniam wymagania
procek 1,7ghz athlon
768ram
geforce 5200 fx 128 ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M46.. ja mam AMD SEMPRON 2400+ , 768 RAMU, i Ati Radeon 9550 256/128 i na full ustawieniach hl2 ma 50 fps ;) Chyba że włącze HDR ( co jest możliwe tylko w Counter - Strike : Source ) to wtedy z 5 fps :D a na najniższych ustawieniach z HDR mam 30 fps ;)

HDR - High Dynamic Range Lighting - znasz to uczucie gdy wychodzis z ciemnego pokoju na słoneczne podwórko i jesteś oślepiony ? i potrzebujesz paru sekund na przyzwyczajenie oczu do światła ? oto hdr , brzmi lipnie ale wygląda bosko..... wszystko na początku jest bardzo oświetlone, ledwo co widać , a potem oświetlenie się zmniejsza troszke itp..... HDR użyto już w takich grach jak np. FarCry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować