Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Szczerze powiedziawszy to niezły przerywnik :D mam 10 lvl tylko trochę się wkurzam jak przegrywam :D chociaż to nie to samo jak się wkurzałem przy Juiced :-] klawiatura jeszcze działa :-]i przeraza ma beznadziejny wygląd .... :D i są błędy w opisach czarów bo nie działają tak jak powinny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas od ciebie dostaje xD Mnie się wydaje że i tak ta gra głównie na farcie polega. A że ja go nie posiadam..... to moje statystyki to 1 zwycięstwo i 14 porażek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 10:57, Vookash napisał:

Cały czas od ciebie dostaje xD Mnie się wydaje że i tak ta gra głównie na farcie polega.
A że ja go nie posiadam..... to moje statystyki to 1 zwycięstwo i 14 porażek xD


Ja już z Toba nie gram :) mam już 5 lvl ... nie chcę się na Tobie ''dorabiać'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 11:04, Taikun napisał:

> Cały czas od ciebie dostaje xD Mnie się wydaje że i tak ta gra głównie na farcie
polega.
> A że ja go nie posiadam..... to moje statystyki to 1 zwycięstwo i 14 porażek xD


Ja już z Toba nie gram :) mam już 5 lvl ... nie chcę się na Tobie ''dorabiać'' ;)


Raz mało brakowało i bym cię pokonał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu mnie gra znudziła, skończyłem zabawę na20 (zależnie od wyniku walk z wyzwanymi może21) sprawdzeniu 3 profesji. Upierdliwy jest brak wskaźnika bycia online, same walki po pewnym czasie się nudzą i wyglądają dość podobnie i zaczyna wiać nudą, powinna być też jakaś opcja pozwalająca zobaczyć sam wynik walki bez animacji, których oglądanie zaczyna się robić po jakimś czasie nudne. Do tego błędy (no ale w końcu to beta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 11:05, Vookash napisał:

Raz mało brakowało i bym cię pokonał xD


Fakt :) Chcesz to możesz próbować szczęścia dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie Ci się chciało szukać przeciwników (np. po forach) to napewno warto zagrać ale na kolejne 2 pytania nie ma chyba jednoznaczej odpowiedzi bo wszystkie klasy są chyba podobne a co do taktyki to za krótko grałem by coś powiedzieć ale najlepiej opracowywać ją w stosunku do konkretnego przeciwnika (trzeba poznać jak lubi atakować, czym i w jakiej kolejności) bo z przypadkowym graczem to raczej loteria (tutaj nawet słabszy może pokonać silniejszego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem jedną walkę, mógłby ktoś dać mi jakieś wskazówki jak wygrywać? I jeszcze o co chodzi z tym sklepem, co dają mi te zęby? Dlaczego przeciwnik, z którym przegrałem może znikać, dwa razy go tylko trafiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 22:24, Igor FCBayern napisał:

Odzyskałem chęć do grania w tego Witchera :D Dopiero za ósmym razem udało mi się wygrać
walkę! I to w jakim stylu! Sparowałem wszystkie ciosy przeciwnika :D http://duelmail.thewitcher.com/?fight=10807926&lang=5


Ale przegrałeś z m4ckou$cko. Czyli ze mną :P

Ale nie martw się to była dobra walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 15:06, dominikańczyk napisał:

Da się zmienić avatara?

Tak, da się w "moje konto", chyba, że w duel mail, to nie wiem gdzie się zmienia awatara.

Mógłby mi ktoś dać jakieś rady jak wygrywać. Jestem przerazą i jak na razie przegrałem 12 walk a wygrałem 6, mam jeden remis. i jak wykorzystać furię? i dlaczego czasem zabieram 7 życia zamiast 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 15:21, Bluray napisał:

Beznadziejne to to :/


Pleciesz. Wyjątkowo udana gra. Podoba mi się ta gra mimo że nie lubię przeglądarkowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 21:50, DartiReviMaster napisał:

EDIT: Gryczka już sam ci wysłałem wyzwanie, zakład że wygram? ;D

To Ty miałeś 9 level? Wyzwanie odrzucone ;D
Swoją drogą to chyba muszę popracować, 30 walk przegranych, 3 wygrane oO Coś mi nie idzie, Kwonho było lepsze - tam liczyły się umiejętności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 15:22, dominikańczyk napisał:

> Beznadziejne to to :/

Pleciesz. Wyjątkowo udana gra. Podoba mi się ta gra mimo że nie lubię przeglądarkowych.
:P

A mi się średnio podoba. 90% wygranej walki zależy od szczęścia. A jeżeli się ze mną nie zgadzasz to daj mi wskazówki jak wygrywać. No i gra mogła by być trochę bardziej rozbudowana, nie wiem co jest dalej bo dopiero jestem na 4 poziomie, więc może się mylę. Niech mi ktoś napisze gdzie się wstawia awarara w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować