Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

Gramowicze!

32 postów w tym temacie

Zauważyłem ze coś się na tym forum zmienia. Mam wrażenie że... że te forum podupada. Nie ma już tych ciekawych postów co kiedyś, moderatorzy są nie mili... w dodatku to WEB 2.0... Wprawdzie strona nie ma tak żałosnego poziomu jak Gry-OnLINE, ale trzeba się i tak starać. Niektóre tematy w ogóle idą w nie pamięć i takie tam... Mody i Admini mają mosiężną władzę. Odłączenie się od CDP było wg. mnie błędem. Poważnym błędem. Bo teraz gram.pl będzie mieć mniej kasy. Mam nadzieję, że sprawa się polepszy. Nie robię tutaj jakiejś szopki czy czegoś w tym stylu. Po prostu to moja opinia i tyle. Mam też wrażenie że ludzie nie piszą tyle postów co kiedyś. Jeśli wszystko było by takie jak dawniej, byłoby lepiej.

Pisał to konający BarteZ, i Chiunshin a także Marvinelo''k.

Podziękowania dla Soleili, Budo, Darkstara, pozdrawiam także modków i adminów tego forum.


Hero return to the Waurs Waus.

Bartłomiej Stasiak (BarteZ), Kindż Teir (Chiunshin), Kimiko San''ta (Marvinelo''k)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Zauważyłem ze coś się na tym forum zmienia. Mam wrażenie że... że te forum podupada.
Nie ma już tych ciekawych postów co kiedyś, moderatorzy są nie mili... w dodatku to
WEB 2.0... Wprawdzie strona nie ma tak żałosnego poziomu jak Gry-OnLINE, ale trzeba się
i tak starać. Niektóre tematy w ogóle idą w nie pamięć i takie tam... Mody i Admini mają
mosiężną władzę. Odłączenie się od CDP było wg. mnie błędem. Poważnym błędem. Bo teraz
gram.pl będzie mieć mniej kasy. Mam nadzieję, że sprawa się polepszy. Nie robię tutaj
jakiejś szopki czy czegoś w tym stylu. Po prostu to moja opinia i tyle. Mam też wrażenie
że ludzie nie piszą tyle postów co kiedyś. Jeśli wszystko było by takie jak dawniej,
byłoby lepiej.

Pisał to konający BarteZ, i Chiunshin a także Marvinelo''k.

Podziękowania dla Soleili, Budo, Darkstara, pozdrawiam także modków
i adminów tego forum.


Hero return to the Waurs Waus.

Bartłomiej Stasiak (BarteZ), Kindż Teir (Chiunshin), Kimiko San''ta (Marvinelo''k)


Czy ja wiem różnicy nie zauważyłem po przejściu na samostójke. A co do kasy to nie wiem czy to coś wspólnego z specifiką forum. Co do modków to ja uważam że są bardzo mili i wyrozumiali. Jakby nadużywali władze to za założenie kolejnych tematów które już istnieją ,dawali by bana albo ostrzeżenie.Bana można tu dostać tylko za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:16, bartez743 napisał:

Co sądzisz oodłączeniu się gram.pl od CDP?

Hmm...ja uważam że gram dobrze zrobiło odłączając się od CD projektu chociaż by z powodu pojawienia się nowych gier w sklepie gram.pl np:cenegi czy EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:28, pawciooo23 napisał:

> Co sądzisz oodłączeniu się gram.pl od CDP?
Hmm...ja uważam że gram dobrze zrobiło odłączając się od CD projektu chociaż by z powodu
pojawienia się nowych gier w sklepie gram.pl np:cenegi czy EA.

Moim zdaniem wyszło im to na dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Nie ma już tych ciekawych postów co kiedyś

Skasowal je ktos? Chyba nie...

Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

moderatorzy są nie mili...

Nie zauwazylem... sa surowi, jesli ktos sie prosi, ale niemili? Chyba ze ktos naprawde zasluzyl.

Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

w dodatku to WEB 2.0...

Aha czyli jakikolwiek rozwoj jest zly? To moze zrobmy czarno biale forum BEZ zadnych udziwnien, nawet bolda, italica i underline''a! Kto jest za...?

Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Wprawdzie strona nie ma tak żałosnego poziomu jak Gry-OnLINE, ale trzeba się i tak starać.

Co to znaczy "zalosny poziom jak GOL"?

Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Niektóre tematy w ogóle idą w nie pamięć i takie tam...

To juz chyba wina userow, a nie forum.

Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Mody i Admini mają mosiężną władzę.

Znaczy jaka? Absolutna czy cos w tym rodzaju? Nie maja wladze absolutnej i przez to musza m.in. banowac setne z kolei konto Prince Janka zamiast calkowicie uniemozliwic rejestracje czy cos w tym rodzaju- choc to trudne.

Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Mam też wrażenie że ludzie nie piszą tyle postów co kiedyś

Aha, czyli gram stacza sie przeze mnie? No bo pisze teraz mniej postow w miesiac niz jakis rok temu w tydzien... Wybaczcie mi prosze!

Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Co sądzisz oodłączeniu się gram.pl od CDP?

Sadze, ze mozna o tym pisac tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33304&u=214

pawciooo23:
Z tego co wiem gry EA byly dostepne w sklepie gram.pl od dosc dawna. Podobnie z LEM-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bana można tu dostać tylko za piractwo.

niekoniecznie, jeden sie pytal skad mozna sciagnac starcrafta, a ja go ochrzanilem i ja dostalem DEGRADA a on nawet UPOMNIENIA nie dostal, a zreszta ban za spam tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia w tym, że z ekipy ze starego forum cdp nie zostało praktycznie nic, ostatnio trzeba przyznać że przez mainstreamowość gram.pl pojawia się tu coraz więcej dzieciarni - cóż, nie można nic poradzić. Szkoda tylko niektórych tematów i ludzi, którzy odeszli. ;) Sam jak patrzę na pierwszą stronę forum to się zniechęcam - 3/4 tematów widocznych to różnego typu gry, reszta to pomoc, bo "nie mogę misji przejść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:28, pawciooo23 napisał:

Hmm...ja uważam że gram dobrze zrobiło odłączając się od CD projektu chociaż by z powodu
pojawienia się nowych gier w sklepie gram.pl np:cenegi czy EA.

A ja się zastanawiałem dniami i nocami dlaczego oni si,ę od nich odłączyli. Teraz to jak tak na to spojrzeć z tej strony to rzeczywiście dobrze zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Zauważyłem ze coś się na tym forum zmienia. Mam wrażenie że... że te forum podupada.
Nie ma już tych ciekawych postów co kiedyś, moderatorzy są nie mili... w dodatku to
WEB 2.0... Wprawdzie strona nie ma tak żałosnego poziomu jak Gry-OnLINE, ale trzeba się
i tak starać. Niektóre tematy w ogóle idą w nie pamięć i takie tam... Mody i Admini mają
mosiężną władzę. Odłączenie się od CDP było wg. mnie błędem. Poważnym błędem. Bo teraz
gram.pl będzie mieć mniej kasy. Mam nadzieję, że sprawa się polepszy. Nie robię tutaj
jakiejś szopki czy czegoś w tym stylu. Po prostu to moja opinia i tyle. Mam też wrażenie
że ludzie nie piszą tyle postów co kiedyś. Jeśli wszystko było by takie jak dawniej,
byłoby lepiej.

Pisał to konający BarteZ, i Chiunshin a także Marvinelo''k.

Podziękowania dla Soleili, Budo, Darkstara, pozdrawiam także modków
i adminów tego forum.


Hero return to the Waurs Waus.

Bartłomiej Stasiak (BarteZ), Kindż Teir (Chiunshin), Kimiko San''ta (Marvinelo''k)

Skoro to twoja opinia to może nie zakładaj dla niej nowego tematu (których ostatnio zakładasz pełno) tylko dopisz się do odpowiedniego. Właśnie dlatego tematy zostają zapominane bo wszyscy dyskutują w jednym, a nie w każdym komu nie chciało użyć się wyszukiwarki i założył swój. Ja nie zauważyłem żeby gram jakoś się zmieniał, a moderatorzy byli nie mili. Jeżeli w ciągu 5 minut muszą zamknąć 3 twój temat to nie dziw si, że się denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:15, choper napisał:

Skoro to twoja opinia to może nie zakładaj dla niej nowego tematu (których ostatnio
zakładasz pełno) tylko dopisz się do odpowiedniego. Właśnie dlatego tematy zostają zapominane
bo wszyscy dyskutują w jednym, a nie w każdym komu nie chciało użyć się wyszukiwarki
i założył swój. Ja nie zauważyłem żeby gram jakoś się zmieniał, a moderatorzy byli nie
mili. Jeżeli w ciągu 5 minut muszą zamknąć 3 twój temat to nie dziw si, że się denerwują.

I właśnie na tym polega te ignoranckie podejście. Zamykamy twój temat, przenosimy się do większego który niekoniecznie jest na temat i utrudnia rozmowę - przez to zapominane są najciekawsze tematy, bo lądują z kłódeczkami na jednej z ostatnich stron forum. Nie przesadzajmy z tym tworzeniem "tematów ogólnych" - ledwo zobaczyłem trailer Gears of War 2, wchodzę na forum, a tam ktoś już założył temat ogólny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:00, bartez743 napisał:

Mody i Admini mają mosiężną władzę.


Yyyy. A co to znaczy?
Mosiężna to może być klamka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:41, walgierz napisał:

Yyyy. A co to znaczy?
Mosiężna to może być klamka ;)


Pewnie chcial zasugerowac, ze juz śniedziejesz i czas na wymiane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 23:08, Volvox napisał:

Pewnie chcial zasugerowac, ze juz śniedziejesz i czas na wymiane? :P


A to chyba, że tak ;]
Ale po co od razu wymieniać? Można doczyścić pastą ścierną ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:41, walgierz napisał:

> Mody i Admini mają mosiężną władzę.
Yyyy. A co to znaczy?
Mosiężna to może być klamka ;)


Może chodzi o to, że ciężką - jak zapadnie jakaś decyzja, to to ciężko ją zmienić ;]

A co do tematu - wałkowany tysiąc razy. Jak ja pojawiłem się na forum, to już mówiono że forum straciło klimat, i tak sobie myślę, że jak wtedy było gorzej, to teraz musi byc tragicznie. ;) Trzeba po prostu z tym żyć - to co złe olać i nie zwracać na to uwagi, a trzymać się tego co jest jeszcze dobre.
No dobra, to lecę sobie pospamować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:16, bartez743 napisał:

Co sądzisz oodłączeniu się gram.pl od CDP?



patrzcie taki to wielki problem itp że gram się odłonczyło od cdp a ja nawet o tym nie wiedziałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować