Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - nowa tapeta

41 postów w tym temacie

Domek

Antyfani World of Warcraft będą mieli używanie... ale co tam. Trudno. Jedziemy. ;) Na europejskiej stronie wymienionej już raz w tej wiadomości gry pojawiła się nowa tapeta. Jej miniaturkę oraz odnośniki do czterech dostępnych wersji wielkościowych - standardowo w rozwinięciu.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - nowa tapeta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 18:13, lampak napisał:

Gdyby nie było napisane, nie wpadłbym, że to WoW.


Ja nie gram w WoW, tylko w GW, ale grafike rozpoznalem od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy napisać że nowa tapeta ;) wiadomo o co chodzi ;) ale dzięki bardźo(pewnie Domkowi ;P) z nie :D akurat ta nie jest aż tak fajna jak ta z młynem na terenie nieumarłych ale i tak dołączy do mojej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nicku widźe że jesteś w przymierzu nie w Hordzie ;) Dread Lord (Varimathrasa ;)) można spotkać jedynie w UnderCity ;) stolicy nieumarłych :P Bez potężnego rajdu się tam nie dostaniesz ;) Osoby wiedźące jaką ma ochrone wiedźą o co chodzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie troszkę zastanawia jedno... Po co w Gram.pl pojawiają się informacje o każdej nowej tapecie...? Toż fani WoWa i tak stronę często odwiedzają i widzą co się należy w tamtejszych newsach. A inni mogą tam sobie po prostu zajrzeć, gdy zechcą...
Nie jest to nic wielkiego, ale dla niektórych wydaje się to być tylko pretekstem do nabicia posta/telenoweli pt. "GW vs WoW-część 1834"... Czy nie lepiej informować się o kolejnych (ładnych, to prawda) artach w konkretów topicu na Forum...?
Ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się Monk :). Gram.pl informuje o rzeczach tyczącychs ię gier wydawanych przez CD Projekt tyż. Ja nie zaglądam nigdy na WoW-ową stronę, chyba że muszę. Więc cieszesię, że Domek redaguje newsy o tapetkach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 19:13, MonkOfWar napisał:

A mnie troszkę zastanawia jedno... Po co w Gram.pl pojawiają się informacje o każdej nowej
tapecie...? Toż fani WoWa i tak stronę często odwiedzają i widzą co się należy w tamtejszych
newsach. A inni mogą tam sobie po prostu zajrzeć, gdy zechcą...
Nie jest to nic wielkiego, ale dla niektórych wydaje się to być tylko pretekstem do nabicia
posta/telenoweli pt. "GW vs WoW-część 1834"... Czy nie lepiej informować się o kolejnych (ładnych,
to prawda) artach w konkretów topicu na Forum...?
Ale to tylko moje zdanie...


Po to się pojawiają informacje o każdej nowej tapecie i każdym nowym pojedyńczym pikselu z dodatku, że taka jest polityka blizza, "cały czas gadać o wowie, myśleć o wowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak samo dobrze mogliby przestac wogoole informowac o nowych patchach etc, bo przeciez fani gry i tak strone czesto odwiedzaja ;)

A tapetka nice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować