Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozbrajające wyznanie w sprawie ceny gry Rock Band

75 postów w tym temacie

przełknę to 800 zeta za set jeżeli europejska wersja dostanie dożywotni, darmowy download nowych kawałków... bo to jest totalna kpina... nie wiem... taniej z transportem by ich wyszło wysyłać to własnym samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2008 o 16:30, Kazmierczak-M napisał:

Wiesz, ale tak czy inaczej wydać 300 zł (czy tam nawet więcej , nie orientuję się w konsolowych
cenach) na grę to co innego niż 800 , prawda ?


Noo... ale tutaj masz jeszcze perkusję i mikrofon. ;) Terefere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:32, Domek napisał:

Jest trochę dodatkowych kosztów, chociażby VAT (w stanach podatek od sprzedaży doliczany
jest w samym sklepie i nie wchodzi w cenę sugerowaną), no ale w związku z tym przyzwyczailiśmy
się już chyba do przelicznika 1 dolar = 1 euro. 1 dolar = 2 euro to jednak spora przesada.
Jak będziesz sprowadzał na własną rękę z USA to też musisz się z cłem liczyć, gdzie doliczą
Ci ten VAT i jeszcze trochę.


No właśnie - cło. Nie zawsze jest doliczane - zależy to od wartości towaru, bodajże do 30$ jest bez opłat. Nawet jeśli wartość towaru przekracza tę kwotę, ludzie w deklaracjach wpisują co innego (używane zabawki, używane ciuchy itd). Tylko wyrywkowo paczki są sprawdzane. Niestety! Z uwagi na taniego dolara ostatnio wszystkie lub prawie wszystkie paczki płynące statkami są sprawdzane! Info z pierwszsej ręki, sam czekam już 2 miechy, ale na co innego. ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:42, Soleila napisał:

Noo... ale tutaj masz jeszcze perkusję i mikrofon. ;) Terefere :P


Ja i tak swoje wiem i już ! :D
Dobra , już się nie kłócę . Fanem nie jestem więc się nie odzywam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiszę do listy osób które by Rock Band bardzo chetnie kupiło ale za 170$ a nie a 240 Euro :]
Bo to nawet jak na Europę zachodnia jest dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale jak im nie zależy na graczach w Europie, to nam nie powinno zależeć na grze.

Sam Rock Band jest bardzo fajną i innowacyjną grą. Możliwość grania z użyciem perkusji, gitary oraz mikrofonu do śpiewania na pewno musi sprawiać dużo frajdy, zwłaszcza jeżeli wpadną do nas znajomi. Szkoda tylko, że z tą ceną tak przesadzili - powinna wynosić zdecydowanie o 50 euro mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:27, Soleila napisał:

Hej, penny .. źle mnie zrozumiałeś (ew. źle się wyraziłam). G. nie ściemnił co do bolesnej
prawdy - i nasze płacze i żale, i zgrzytania zębami nie pomogą. O to mi chodziło. ;)


no chyba że tak ;) pod tym względem mogę się zgodzić. co jednak nie znaczy, że wyrażenie swojego niezadowolenia jest bezzasadne :) niech wiedzą, co publika myśli o takich zagrywkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować