Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 14:58, rafekx 12 napisał:

Ups...?- http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=8398065&N=1 czyżby dodatek do Gothica
3 był...?

...wielkim crapem? Tak. Z tego co czytałem na forach wyszedł jeden wielki bubel. W filmiku z CDProjektu na YouTube jest, że znieśli niewidzialne ściany. Tylko, że taka niewidzialna ściana jest ''postawiona'' gdy chce się przepłynąć z Myrtany do Varantu. Drogi na kontynencie z Myrtany do Varantu i Nordmaru są zastawione głazami. Ciekawe czy wyjaśniono co się stało z tamtymi obszarami. Bugów znowu pełno, wymaga lepszego komputera niż Gothic 3. Nie chce mi się wymieniać, poczytajcie tutaj http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,18146.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:07, KrzychoCJ napisał:

> Ups...?- http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=8398065&N=1 czyżby dodatek
do Gothica
> 3 był...?
...wielkim crapem? Tak. Z tego co czytałem na forach wyszedł jeden wielki bubel. W filmiku
z CDProjektu na YouTube jest, że znieśli niewidzialne ściany. Tylko, że taka niewidzialna
ściana jest ''postawiona'' gdy chce się przepłynąć z Myrtany do Varantu. Drogi na kontynencie
z Myrtany do Varantu i Nordmaru są zastawione głazami. Ciekawe czy wyjaśniono co się
stało z tamtymi obszarami. Bugów znowu pełno, wymaga lepszego komputera niż Gothic 3.
Nie chce mi się wymieniać, poczytajcie tutaj http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,18146.0.html


Eh nie no! G 3 odpalałem bez najmniejszych problemów na high a ten dodatek to odpali mi sie na niskich?! Chyba podziękuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:10, rafekx 12 napisał:

Eh nie no! G 3 odpalałem bez najmniejszych problemów na high a ten dodatek to odpali
mi sie na niskich?!


Mam ten sam problem ;/ dobrze, że mój brat kupił nowego kompa to tam sobie pogram, ale żeby tak pogorszyć engine!? Jako iż jestem fanem serii zamówiłem swój egzemplarz miesiąc temu i nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ... tyle że ten filmik ( a w zasadzie reklama ) jest autorstwa CDP ... Więc nie traktowałbym tego jakoś bardzo poważnie. Przecież wiadomo że reklama polega na tym by zachwalać własny produkt i pod żadnym pozorom nie pokazywać jego wad. A tak to wygląda w tym przypadku. Ja na razie podziękuję. Poczekam na recki i opinie tych co kupili. Wywalać kasy w błoto nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak zainstaluje Zmierzch bogów, to czy będę mógł grać w gothic''a 3 z poprawkami zawartymi w dodatku, czy tylko dodatek je zawiera. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:31, rafekx 12 napisał:

No ale wg. tego filmiku FG jest lepsze od podstawki i lepiej działa... http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc

Opinie tych co grali są całkiem inne. A fragment o "braku niewidzialnych ścian" to już kompletna bujda. "Gra działa płynniej" rofl. System walki to nadal klikanina.

Dodano nowego potwora który miał dorównywać inteligencją orkom. Taa... stoi, nie rusza się, nie ma nazwy i atakuje ciebie dopiero gdy ty go zaatakujesz. To jakaś nieskończona wersja. Robiła to bodajże jakaś indyjska firma co widać po ilości krów w grze. Zagroda z krowami jest nawet w Vengardzie obok świątyni Innosa czy w jaskini gdzie był smok pod Cape Dun (i co kamienie jedzą?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:38, Furion III napisał:

Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć??


Na mój rozum jeśli gra jest instalowana całkowicie oddzielnie i nie wymaga podstawki, również zmiany będą dotyczyły wyłącznie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że w ogóle nie ma Varantu ani Nordmaru? A jest oprócz tego jakiś nowy teren? Zresztą i tak nie kupię, po tym, co tu piszecie, odwołuję zamówienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 16:13, Gumiś2 napisał:

Czyli że w ogóle nie ma Varantu ani Nordmaru? A jest oprócz tego jakiś nowy teren? Zresztą
i tak nie kupię, po tym, co tu piszecie, odwołuję zamówienie :(


Mnie tam bardzo ciekawi jak zamknęli drogę do Varantu ;)? Bo przecież można było tam dostać się przez może, przez przejście oraz itp ;). Chyba będzie niewidzialna ściana. Co do filmiku CDP ;)... może zrobią jak w przypadku G3, że wprowadzą własne poprawki i gra będzie lepsza od niemieckiej i angielskiej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 16:19, garrick napisał:

Mnie tam bardzo ciekawi jak zamknęli drogę do Varantu ;)? Bo przecież można było tam
dostać się przez może, przez przejście oraz itp ;). Chyba będzie niewidzialna ściana.
Co do filmiku CDP ;)... może zrobią jak w przypadku G3, że wprowadzą własne poprawki
i gra będzie lepsza od niemieckiej i angielskiej ^^.


Właśnie mowa o tym, że nie ma już takiej niewidzialnej ściany... jeżeli dobrze pamiętam to co przeczytałem kilka godzin temu to droga jest zawalona głazami i przejścia nie ma(?).
A jeżeli chodzi o ten filmik CDProjekt to ciekawe na jakim sprzęcie nagrywano ten gameplay ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 16:19, garrick napisał:

Mnie tam bardzo ciekawi jak zamknęli drogę do Varantu ;)? Bo przecież można było tam
dostać się przez może, przez przejście oraz itp ;). Chyba będzie niewidzialna ściana.
Co do filmiku CDP ;)... może zrobią jak w przypadku G3, że wprowadzą własne poprawki
i gra będzie lepsza od niemieckiej i angielskiej ^^.

Wyżej napisałem, że drogi na kontynencie są zawalone głazem a na morzu jest niewidzialna ściana...

Dnia 30.11.2008 o 16:19, garrick napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Gumiś2
Czyli że w ogóle nie ma Varantu ani Nordmaru?

Nie ma.

Dnia 30.11.2008 o 16:19, garrick napisał:

A jest oprócz tego jakiś nowy teren?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Robiła to bodajże jakaś indyjska firma co widać po ilości krów w grze.


Tak, oni mają siedzibę w Bombaju, może przez to co się teraz tam dzieje (terroryści), G3 FG wyszło takie liche...(;/ raczej nie, ale musimy sobie wytłumaczyć jakoś ten marny dodatek...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 17:20, KinggAdek napisał:


Robiła to bodajże jakaś indyjska firma co widać po ilości krów w grze.


Tak, oni mają siedzibę w Bombaju, może przez to co się teraz tam dzieje (terroryści),
G3 FG wyszło takie liche...(;/ raczej nie, ale musimy sobie wytłumaczyć jakoś ten marny
dodatek...;))


Pewnie grupa fanów Gothic''a chce się zemścić na hindusach za nieudany dodatek xP
A tak na poważnie to raczej nie przez terrorystów... i co z tymi krowami? jest ich tak mało czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 17:24, kamil E napisał:

>
> Robiła to bodajże jakaś indyjska firma co widać po ilości krów w grze.
>
>
> Tak, oni mają siedzibę w Bombaju, może przez to co się teraz tam dzieje (terroryści),

> G3 FG wyszło takie liche...(;/ raczej nie, ale musimy sobie wytłumaczyć jakoś ten
marny
> dodatek...;))

Pewnie grupa fanów Gothic''a chce się zemścić na hindusach za nieudany dodatek xP
A tak na poważnie to raczej nie przez terrorystów... i co z tymi krowami? jest ich tak
mało czy jak?


Dużo ,hindusi czczą ,czy coś tam krowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 17:30, KinggAdek napisał:

Dużo ,hindusi czczą ,czy coś tam krowy...


Nie no wiem, święte krowy czy cos tam... ale to dlaczego mieliby dawać ich tak dużo - możliwość uśmiercenia większej ilości... Nie powinni ich chronić? Zresztą mniejsza o krowy, ważne byśmy się nie zawiedli na samej grze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować