Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 17:48, Małko93 napisał:

Grałem w Gothic I i Gothic II, ale ani razu w Gothic 3, bardzo podobały mi się obie części
pod względem fabuły. Polecilibyście mi Gothic 3: Zmierzch Bogów?

podstawkie Gothic 3 jak najbardziej, o ile masz kilka tygodni czasu na gre.

dodatek zmierzch bogów sobie podaruj, jest bublem. stracili przez niego duuuużoooo graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:53, ociec maniek1 napisał:

> Mam problem tak jak w temacie. Nie mogę ukończyć zadania. Przyprowadzam 3 palladynów

>z nimi idz do zamku do theodora na schodach


Byłem tam już wiele razy ale theodor nie reaguje.Czy to na schodach kończy się quest. Kto go kończy theodor czy przyprowadzenie paladyni się odłączają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:48, Małko93 napisał:

Grałem w Gothic I i Gothic II, ale ani razu w Gothic 3, bardzo podobały mi się obie części
pod względem fabuły. Polecilibyście mi Gothic 3: Zmierzch Bogów?


Lepszy Gothic 3 ,w Platynowej Kolekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:59, ULFER napisał:

> >//.../ > Byłem tam już wiele razy ale theodor nie reaguje

Chodź do Teodora do skutku, przejdź z paladynami dalej, na dziedziniec i wracaj. Za którymś powrotem Teodor raczy Cię zauważyć i zadanie sie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 16:46, KrzysztofMarek napisał:

Tak, ja sam czuję się testerem Zmierzchu Bogów. Tylko dlaczego to nie mnie płacą a ja im!? ;-D


Bo masz nadzwyczajną i niepowtarzalną (oj, tutaj już bym polemizował...) okazję gapienia się jak cielę na malowane wrota w ten magnetyczny tytuł GOTHIC, a autorzy dodatkowo idą na rękę graczom, którzy mogą oglądać to zjawisko wyjątkowo często. Na ekranach wczytywania. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 18:10, KrzysztofMarek napisał:

> > >//.../ > Byłem tam już wiele razy ale theodor nie reaguje
Chodź do Teodora do skutku, przejdź z paladynami dalej, na dziedziniec i wracaj. Za którymś
powrotem Teodor raczy Cię zauważyć i zadanie sie skończy.


Dobrze tak będe robił ale zastanawiam się czy nie mówisz o więźniach Ebolta. Bo faktycznie miałem takie zadanie i ukończyłem je ale to obecne dostałem od generała Hanza i miałem uwolnic innych 3 paladynow z prz. Dun ktorzy znajduja się pod wierzą w mieście obok areny co tez uczyniłem?wymiękam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2009 o 19:08, ULFER napisał:


Dobrze tak będe robił ale zastanawiam się czy nie mówisz o więźniach Ebolta. Bo faktycznie
miałem takie zadanie i ukończyłem je ale to obecne dostałem od generała Hanza i miałem
uwolnic innych 3 paladynow z prz. Dun ktorzy znajduja się pod wierzą w mieście obok areny
co tez uczyniłem?wymiękam...:)


Z nimi musisz iść do Hanza, przybramie, tam gdzie stoją Paladyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 19:08, ULFER napisał:

> > /.../ miałem
uwolnic innych 3 paladynow z prz. Dun ktorzy znajduja się pod wierzą w mieście obok areny
co tez uczyniłem?wymiękam...:)

Tam najpierw musisz pokonać strażników - orków, innych orków, którzy są przy arenie, potem wybrać odpowiednią opcje dialogową, wtedy wszyscy trzej pójda za tobą i doprowadzić do zleceniodawcy. Też lepiej podejść do Hanza, jak nie zareaguje, minąć go i wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:07, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../ miałem
> uwolnic innych 3 paladynow z prz. Dun ktorzy znajduja się pod wierzą w mieście obok
areny
> co tez uczyniłem?wymiękam...:)
Tam najpierw musisz pokonać strażników - orków, innych orków, którzy są przy arenie,
potem wybrać odpowiednią opcje dialogową, wtedy wszyscy trzej pójda za tobą i doprowadzić
do zleceniodawcy. Też lepiej podejść do Hanza, jak nie zareaguje, minąć go i wrócić.

ok tak zrobię.Dziękuje wszystkim serdecznie za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymaj się na moście przy wejściu do Silden gdzie po prawej znajduje się młyn wodny. Tam Hamlar powinien do ciebie zagadać, ewentualnie ty do niego. Po rozmowie misja powinna być ukończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 08:17, KrzysztofMarek napisał:

Wie ktoś, kto ma trzeci klucz!?
Nie piszę do czego, jak ktoś wie, to i bez wskazówek będzie wiedział, o co chodzi.


jak sadzicie opyla sie kupic tego gothica?? bo slyszalem ze jest bardzo niedopracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz za 80 zł zostać testerem wersji Beta ... nic nie stoji na przeszkodzie. Ale jeżeli wolisz zagrać w Gothic''a ... radze poczekać na jakieś łatki i dopiero wtedy kupić taniej i doinstalować patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować