Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 19:57, Gryczka napisał:

> /.../ > KrzysztofMarek - Troszkę jaśniej? Jakie to mają być te dwa miecze?

Jest miecz, który daje dodatkową umiejętność: "Mistrz dwóch ostrzy". Ale faktycznie (co właśnie sprawdziłem) nic ta umiejętność nie daje :-(

Dnia 31.12.2008 o 19:57, Gryczka napisał:


/.../ A, i mam zadanie: elementy pancerza dla tajemniczego
wędrowca
. Gdzie znajduje się jaskinia obok Silden, w której znajdę ten pancerz? Z
góry dzięki.

Teleport do Silden, o ile mnie pamięć nie myli, znajdziesz w kamiennym kręgu, który widać przy jednym z wyjść z Sillden (w prawo i w górę). Jaskinia znajduje się po drodze z Sliden do bodaj do Geldern. Ale pancerza tam nie znajdziesz, tylko pakunek Tajemniczego Wędrowca. Ja przynajmniej pancerza nie znalazłem. Zostałem już królem Rhobarem III i łażę i dobijam orków - może coś znajdę.

Dnia 31.12.2008 o 19:57, Gryczka napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej powiedzcie czy tylko mi sietak dzieje? w zwykłego gothica 3 grałem na max detalach i max rozdzielczości (wszystkie paski na max.) a w dodatku raz mam wszytko na low (rozdzilczość tez ) i chodzi jak #$@% a raz na średnie max rozdzielczość ijest dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy komuś udało sie zrobić misje z przekonaniem Thorusa by nie atakował Geldern? w ogóle nie chciał ze mną gadać, skończyłem grę i go zatłukłem, to mi wywaliło ze ta misja nieudana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:55, KrzysztofMarek napisał:

Jest miecz, który daje dodatkową umiejętność: "Mistrz dwóch ostrzy". Ale faktycznie (co
właśnie sprawdziłem) nic ta umiejętność nie daje :-(

Czyli jednak pozostaje inwestowanie PN w myślistwo. jeśli chce się być biegłym w dwóch mieczach ;)

Dnia 01.01.2009 o 01:55, KrzysztofMarek napisał:

; Teleport do Silden, o ile mnie pamięć nie myli, znajdziesz w kamiennym kręgu, który widać
przy jednym z wyjść z Sillden (w prawo i w górę).

Byłem tam kilka razy, ale jakoś teleport chyba zawsze omijałem. Będę musiał zajrzeć tam jeszcze.

Dnia 01.01.2009 o 01:55, KrzysztofMarek napisał:

Jaskinia znajduje się po drodze z Sliden do bodaj do Geldern. Ale pancerza tam nie znajdziesz, tylko pakunek
Tajemniczego Wędrowca.

O, te miejsce też już chyba odwiedziłem. Ten pakunek to dodawał +10 do prastarej wiedzy, tak? I w tej jaskini było pełno przebudzonych zombie. Albo mylę jednak jaskinie ;)

Dnia 01.01.2009 o 01:55, KrzysztofMarek napisał:

Ja przynajmniej pancerza nie znalazłem. Zostałem już królem Rhobarem III i łażę i dobijam
orków - może coś znajdę.

To jak wykonasz te zadanie, to daj znać. A tak przy okazji, to wiem już nawet jak wygląda zakończenie gry z Twojego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 21:14, Gryczka napisał:

> /.../ > To jak wykonasz te zadanie, to daj znać. A tak przy okazji, to wiem już nawet jak wygląda
zakończenie gry z Twojego postu ;)

To niezupełnie koniec

Spoiler

W Trelis jest Thorus - nieśmiertelny, dalej orkowie: Erhag, Urbanus i szaman Ogit też nieśmiertelni. Sprawiłem sobie też nieśmiertelność, żeby zobaczyć, czyja nieśmiertelność lepsza. No i paski życia im zeszły całkiem, ale oni żyli nadal... Co do orków mam pewne podejrzenia: może są nieśmiertelni dlatego, ze nie rozmawiałem wcześniej z Thorusem (było takie zadanie, ale najpierw rozmawiałem z Gornem a potem nie było opcji rozmowy u Thorusa) i nie wykonałem dla nich zadań. I mimo, ze mam 200 prastarej wiedzy, nie mogę przeczytać Księgi Dominacji (jest w jaskini blisko Trelis i jeszcze gdzieś, ale zapomniałem gdzie).


Można jeszcze trochę pograć ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:55, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > KrzysztofMarek - Troszkę jaśniej? Jakie to mają być te dwa
miecze?
Jest miecz, który daje dodatkową umiejętność: "Mistrz dwóch ostrzy". Ale faktycznie (co
właśnie sprawdziłem) nic ta umiejętność nie daje :-(
>
> /.../ A, i mam zadanie: elementy pancerza dla tajemniczego
> wędrowca
. Gdzie znajduje się jaskinia obok Silden, w której znajdę ten pancerz?
Z
> góry dzięki.
Teleport do Silden, o ile mnie pamięć nie myli, znajdziesz w kamiennym kręgu, który widać
przy jednym z wyjść z Sillden (w prawo i w górę). Jaskinia znajduje się po drodze z Sliden
do bodaj do Geldern. Ale pancerza tam nie znajdziesz, tylko pakunek Tajemniczego Wędrowca.
Ja przynajmniej pancerza nie znalazłem. Zostałem już królem Rhobarem III i łażę i dobijam
orków - może coś znajdę.
>
>

Potwierdzam
sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , czy zdolnośc " DUŻY ORĘŻ I" można tylko się nauczyć u Olisa?? czy jeszcze gdzieś ?
i co w przypadku kiedy nie chciałem go obronic przed Paladynami w Qescie??
Po tym nie chze ze mną gadać i oznacza to iż nie będę mogł w ogołe uzyskać tych zdolności??
Czy ktoś spotkał innego nauczyciela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:
1. Czy da się grać normalnie w Zmierzch Bogów z włączonym HDR i wygładzaniem na x8 (bo u mnie dzieje się coś dziwnego jakby reset oświetlenia w grze postacie na chwile sie unoszą rozkładają ręce obraz robi się jaśniejszy i pochwili wszystko wraca do normy i tak w kółko co parę minut).
2. Czy da się włączyć razem DOF i HDR (to pytanie było już w tym temacie ale odpowiedzi nie znalazlem)

Mój config w podpisie.


PS: Czy wiadomo coś o polskim patchu 1.07 do Zmierzchu Bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 12:18, Michapod napisał:

Mam 2 pytania:
1. Czy da się grać normalnie w Zmierzch Bogów z włączonym HDR i wygładzaniem na x8
(bo u mnie dzieje się coś dziwnego jakby reset oświetlenia w grze postacie na chwile
sie unoszą rozkładają ręce obraz robi się jaśniejszy i pochwili wszystko wraca do normy
i tak w kółko co parę minut).
2. Czy da się włączyć razem DOF i HDR (to pytanie było już w tym temacie ale odpowiedzi
nie znalazlem)

Mój config w podpisie.
Mam te same parametry, jedynie Procek AThlon dwurdzeniowy 4000+ i gierka chodzi płynnie na maksa ustawieniach .

PS: Czy wiadomo coś o polskim patchu 1.07 do Zmierzchu Bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest smutna prawda, JoWood gry , które wydaje prawdopodobnie nie testuje, gdyż większość gier z tej firmy, w które grałem miała zawsze bardzo dużo błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 15:50, kopek napisał:

Niestety to jest smutna prawda, JoWood gry , które wydaje prawdopodobnie nie testuje, gdyż większość gier z tej firmy, w które grałem miała zawsze bardzo dużo błędów


Testuje, testuje. Problem w tym, że bardzo im spieszno do wydawania gier. To się nazywa pasja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 16:15, DJ Szlafrok napisał:

>/.../ > Testuje, testuje. Problem w tym, że bardzo im spieszno do wydawania gier. To się nazywa
pasja!

Tak, ja sam czuję się testerem Zmierzchu Bogów. Tylko dlaczego to nie mnie płacą a ja im!? ;-D

Przy okazji: znalazł ktoś w Faring "brata Rollana"? Nie wiem, od kogo wziąźć trzeci klucz (a poprzednim razem otworzyłem skrzynię magią i zwoju nie znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was zna link do darmowej stronki z poradnikiem do gry,lub go udostępni, bo to jest już gruba przesada płacić za poradnik, który powinien znależść się z gierkąw pudełku, a go nie było. Za mało wartościową gierkę już zapłaciłem i praktycznie nie mam z niej żadnego pożytku

20090102170727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem tak jak w temacie. Nie mogę ukończyć zadania. Przyprowadzam 3 palladynów z prz. Dun z wieży do generała Hanza a on ani be ani me ani kukuryku. Mówi abym mu nie zawracał głowy. Wogóle nie mogę wdać się z nim w rozmowę.Prubowałem wszystkiego, 10 razy powtarzałem quest i nic. Przyprowadzałem ich różnymi drogami i nic. Nie wiem już zacząłem szukać kodów. Może ma ktoś savy odrazu po wykananiu tego zadania. Bardzo bym prosił o podpowiedź ewentualnie savy bart.ton@op.pl Dzięki z góry pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Gothic I i Gothic II, ale ani razu w Gothic 3, bardzo podobały mi się obie części pod względem fabuły. Polecilibyście mi Gothic 3: Zmierzch Bogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować