Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

>...widzę dużo narzekań na bugi.

na pewno nie kupuj...chyba ,że masz kasę na zbycie ,he,he...choć możliwe ,że najnowszy patch 1.07 trochę pomoże ,ma być na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi już nie chodzi o błędy bo da się z tym jakoś żyć, ale chodzi mi o klimat gry, wg.mnie najlepszy był w jedynce, w dwójce się mi czasami zatracił, ale trójka już nie daje takiej frajdy jak jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:56, gogus12 napisał:

>...widzę dużo narzekań na bugi.

na pewno nie kupuj...chyba ,że masz kasę na zbycie ,he,he...choć możliwe ,że najnowszy
patch 1.07 trochę pomoże ,ma być na dniach...

Czytałem, że podobno nie poprawia chcianych przez graczy rzeczy, więc trochę lipnie dla was ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem, jestem w Gotha, gdy chciałem iść do Gorna zatrzymał mnie strażnik przy bramie chciał 50 tys, postanowiłem najpierw poszukać innego rozwiązania i powiedziałem, że nic mu nie dam. Teraz gdy chcem z nim rozmawiać, on nie reaguje, a Gorn i tak nie chce ze mną rozmawiać. Co mam zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 02:08, Nakielnarek123 napisał:

Witam!
Mam problem, jestem w Gotha, gdy chciałem iść do Gorna zatrzymał
mnie strażnik przy bramie chciał 50 tys, postanowiłem najpierw poszukać innego
rozwiązania i powiedziałem, że nic mu nie dam. Teraz gdy chcem z nim rozmawiać,
on nie reaguje, a Gorn i tak nie chce ze mną rozmawiać. Co mam zrobić?!

TRzeba było o tym pomyśleć zanim odmówiłeś mu pieniędzy. ^^
Teraz jedynie możesz wczytać poprzedniego sava.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 19:07, Gorn7 napisał:

Wszystkich wokół areny najlepiej zabij i przyprowadź trzech paladynów do Theodora, wtedy
będziesz mógł nawiązać z nim rozmowe.

Masz ci los... Ja ich do tego generała przyprowadzam, co to mi zadanie zlecił a niby skad miałem wiedziec, ze to o Teodora chodzi? Dobrze, że można się na forum spytać - dziekuje za radę. Ale i tak pojedyńczo mogę ich prowadzić, bo razem nie chcą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nadal nikt nie pomogł wiec ponawiam pytanie;p
Mam sprowadzic armie do gothy, lee kazal mi pogadac z magiem ognia emanuelem, zrobiłem to i co dalej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 12:36, Gorn7 napisał:

> /.../

No i klapa. Przyprowadziłem trzech paladynów do Teodora i nic. Mogę z nimi rozmawiać pojedyńczo - jak wybieram "Wracaj" to wracają... do Cape Dun. Jak "za mna" albo "zabiorę cię stąd", to idą za mną, ale pojedyńczo. A Teodor twierdzi, ze mam jeszcze dużo do zrobienia. Heinz tak samo. Lee gdzieś wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych paladynów się tam prowadziło że można się zakręcić pomyliło mi się z tym że trzeba ich zaprowadzić do Theodora, bo było podobne zadanie - sory :P Paladyni powinni iść wszyscy razem, spróbuj podejść do każdego i powiedzieć "zabiore cię stąd" i to zadanie zleca nam o ile się nie myle Hanz i do niego trzeba zaprowadzić całą trójkę, gdy ich tam doprowadzisz Hanz lub Bezi powinien coś powiedzieć i będziesz musiał iść do Lee niestety jeśli go niema w Vengardzie masz buga i musisz edytować plik ge3.ini. Znajdź :
[Game]
TestMode=false

i nadpisz go na
[Game]
TestMode=true

Dopiero teraz będziesz mógł się spotkać z Lee po wywołani konsoli musisz wpisać "goto Lee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:52, Gorn7 napisał:

Tyle tych paladynów się tam prowadziło że można się zakręcić pomyliło mi się z tym że
trzeba ich zaprowadzić do Theodora, bo było podobne zadanie - sory :P Paladyni powinni
iść wszyscy razem, /.../

No, niestety, razem nie chcą iść... ale jeszcze raz spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! mam pytanie, gdzieś między Monterą a Okarą jest wielka jaskinia z potworami w środku, przed wejściem stoi mag Rollan. Mam dla niego wybić wszystkie stwory, ale po wybiciu nie chce ze mną gadać. obszedłem 10x jaskinię, wytłukłem nawet węże i chrząszcze, i nic!! kolejny bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:59, Drizzt Drow napisał:

witam! mam pytanie, gdzieś między Monterą a Okarą jest wielka jaskinia z potworami w
środku, przed wejściem stoi mag Rollan. Mam dla niego wybić wszystkie stwory, ale po
wybiciu nie chce ze mną gadać. obszedłem 10x jaskinię, wytłukłem nawet węże i chrząszcze,
i nic!! kolejny bug?


oki już sobie poradziłem, sorki ;) chodziło o inne bestie, nie te w jaskini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:52, Gorn7 napisał:

Tyle/.../ to zadanie
zleca nam o ile się nie myle Hanz i /.../

Załapałem, na czym polega mój główny problem z grą. Na tym parę razy się naciąłem: trzeba próbować do skutku. Heiz nic nie mówi - to podejść z drugiej strony i zapytać ponownie, Gorn nic nie mówi - to wrócić do tego strażnika-łapownika a potem iść do Gorna... i trzeba próbowć dialogu - czasem dopiero w rozmowie pojawiają sie dodatkowe kwestie. Ech, te niedoróbki. JoWooD mogło poczekać te pół roku i gra byłaby nawet bardzo dobra, ale śpieszyło im sie do pieniędzy, bo na koniec roku musieli pewnie coś zarobić. Teraz JoWooD jest u mnie podpadnięte...
P.S.
Wie ktoś, gdzie "mieszkał Ortega" w Vengardzie? Może ja już "to" mam, tylko o tym nie wiem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2008 o 15:36, KrzysztofMarek napisał:

Wie ktoś, gdzie "mieszkał Ortega" w Vengardzie? Może ja już "to" mam, tylko o tym nie
wiem ;-D

A nie grałeś w podstawkę? Ortega jest, a raczej był w jaskini między Vengardem a Ardea jednak nie znajdziesz tam nic dla tego tajemniczego wędrowca, niema tam części zbroi. Znaczy się kolejny bug ;/ Przynajmniej tak czytałem bo sam nie mogłem znaleźć tego fragmentu. Jednak gre się da ukończyć sam ukończyłem i muszę przyznać że nie jest aż tak trudno tylko trzeba uważać na bugi i według kolejności wykonywać główne misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:45, Gorn7 napisał:

/.../> A nie grałeś w podstawkę? /.../

Grałem, oczywiście, ze grałem. Ale wyraźnie i jednoznacznie miałem szukać w Vengardzie!
Za to mam dwie misy Asama, nie wiem po co...zbroi żadnej, tylko te 2 misy i jakąś trzecią, niby potrzebną. Ale jak "od Ortegi" nic nie znajdę, to, niestety, kolejne zadanie "na zapalenie płuc". Na wszelki wypadek co młodszym wyjaśniam, że to takie zadanie, przy wykonywaniu którego tyle trzeba się nabiegać, ze człowiek sie spoci, przewieje go i zapalenie płuc gotowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:59, Xardas731 napisał:

Możecie mi powiedzieć jak jest z klimatem w tej grze ?

umiarkowany wzglednie podbiegunowy lub zwrotnikowy a tak na serio to inny niz z g1-g2 znamy jest bardziej bajkowy mniej mroczny

a tak pozatym mam pytanie spoiler otoz mam zadanie abym znalazl artefakty wszystkie w ardei i zeby jeden dostac musze isc do jakini pelnej super uber bestii i stamtad przyniosl cos ów kolesiowi co w zamian mi da artefakt i moje pytanie gdzi ejest ta jaskinia bo oczywiscie co moim zdaniem jets najwiekszym bledem nikt nie mowi nawet w jakim kierunku mam tego suzkac <w g3 mowili wschod zachod itd> wiec blagam was mozecie powiedziec albo pokazac na mapce gdzie ona sie znajduje? spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam taki problem zainstalowalem oryginalna wersje G3 forsaken gods i nie dzialal mi. Wyswietlal sie komunikat where is guru? i gra sama sie wylaczala dopiero gdy zaistalowalem patcha v1.6 gra wlaczyla sie ale po wczytaniu sie nowej gry na niektorych postaciach i przedmoiatach wyswietlaja sie i migaja czarne kwadraty co strasznie przeszkadza w grze... nie wiem czym jest to spowodowane poniewaz mam pamieci 2.25GB a katre graficzna 256Mega procesor radeona8600 chyba 2.2 prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować