Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 19:58, Meykan napisał:

Mówią że nie zdradzą jakie zakończenie wybrali.

Sami się zdradzili. No to widać że Rhobar wygrał wojnę z Orkami i pozostaje ich tylko
garstka. No fabuła może być ciekawa. Ja na pewno kupię. Ale mam nadzieje że będzie dobrze
zoptymalizowana.


Orków została tylko garstka i pewnie wybrali jedną z opcji : Albo słuzą ludzią, albo Śmierć, wywnioskować można że wybrali to pierwsze... a co do fabuły sam jestem bardzo ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo jakoś od ogłoszenia nowego produktu Piranii i gameplay''a G4, zacząłem rzadko przeglądać wątki o Gothic''u. Moje pytanie brzmi: kto tworzył dodatek do G3 skoro PB stracili prawa? Chyba nie Spellbound?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 20:30, Wolus1 napisał:

Mam takie pytanie, bo jakoś od ogłoszenia nowego produktu Piranii i gameplay''a G4, zacząłem
rzadko przeglądać wątki o Gothic''u. Moje pytanie brzmi: kto tworzył dodatek do G3 skoro
PB stracili prawa? Chyba nie Spellbound?

Dodatek tworzył Trine Game Studios.

Dosyć mało znane studio zobaczymy jak sobie poradzili z optymalizacją i kodem całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:58, Meykan napisał:

Mówią że nie zdradzą jakie zakończenie wybrali.

Sami się zdradzili. No to widać że Rhobar wygrał wojnę z Orkami i pozostaje ich tylko
garstka. No fabuła może być ciekawa. Ja na pewno kupię. Ale mam nadzieje że będzie dobrze
zoptymalizowana.


Ten filmik dobrze nie świadczy o optymalizacji FG...:

http://pl.youtube.com/watch?v=x-CZSdJSAAo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z filmików było mówione, że dawni przyjaciele będą do nas mówić dlaczego nas zostawiłeś czy długo cię nie było. A jak wiadomo wybierając drogę adanosa wyruszało się w portal. Dlatego jestem pewien na 80% że kontynuacją będzie droga adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:11, lol94 napisał:

W jednym z filmików było mówione, że dawni przyjaciele będą do nas mówić dlaczego nas
zostawiłeś czy długo cię nie było. A jak wiadomo wybierając drogę adanosa wyruszało się
w portal. Dlatego jestem pewien na 80% że kontynuacją będzie droga adanosa.


W tym filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=lE-khpA0Sgg

I całkiem możliwe to co mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:11, lol94 napisał:

W jednym z filmików było mówione, że dawni przyjaciele będą do nas mówić dlaczego nas
zostawiłeś czy długo cię nie było. A jak wiadomo wybierając drogę adanosa wyruszało się
w portal. Dlatego jestem pewien na 80% że kontynuacją będzie droga adanosa.


Nie może być... ;P Było powiedziane, że Bezi i Xardas idąc tam odchodzą z Myrtany na zawsze, droga beliara na stówę nie bo widać byłoby wpływy asasynów w Myrtanie... Koleś z gameplaya tego o którym gadaliśmy, że orkowie zostali wygnani... więc skąd oni w grze nie wiadomo, ale ja wciąż stawiam, że tutaj chodzi o drogę innosa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:30, garrick napisał:

Nie może być... ;P Było powiedziane, że Bezi i Xardas idąc tam odchodzą z Myrtany na
zawsze, droga beliara na stówę nie bo widać byłoby wpływy asasynów w Myrtanie... Koleś
z gameplaya tego o którym gadaliśmy, że orkowie zostali wygnani... więc skąd oni w grze
nie wiadomo, ale ja wciąż stawiam, że tutaj chodzi o drogę innosa :).


Ale przecież zawsze mogło się stać coś co zmusiło by ich do powrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:30, garrick napisał:

> W jednym z filmików było mówione, że dawni przyjaciele będą do nas mówić dlaczego
nas
> zostawiłeś czy długo cię nie było. A jak wiadomo wybierając drogę adanosa wyruszało
się
> w portal. Dlatego jestem pewien na 80% że kontynuacją będzie droga adanosa.

Nie może być... ;P Było powiedziane, że Bezi i Xardas idąc tam odchodzą z Myrtany na
zawsze, droga beliara na stówę nie bo widać byłoby wpływy asasynów w Myrtanie... Koleś
z gameplaya tego o którym gadaliśmy, że orkowie zostali wygnani... więc skąd oni w grze
nie wiadomo, ale ja wciąż stawiam, że tutaj chodzi o drogę innosa :).


Wątpię czy drogę Innosa bo na screenie widać, że Lee stoi przy tronie, a więc prawdopodobnie to on jest królem, a nie bezimienny, a w zakończeniu Innosa ewidentnie słychać (i widać), że "Po śmierci Króla Rhobara zasiąde na jego tronie". Moim zdaniem lol94 może mieć rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:32, lol94 napisał:

> Nie może być... ;P Było powiedziane, że Bezi i Xardas idąc tam odchodzą z Myrtany
na
> zawsze, droga beliara na stówę nie bo widać byłoby wpływy asasynów w Myrtanie...
Koleś
> z gameplaya tego o którym gadaliśmy, że orkowie zostali wygnani... więc skąd oni
w grze
> nie wiadomo, ale ja wciąż stawiam, że tutaj chodzi o drogę innosa :).

Ale przecież zawsze mogło się stać coś co zmusiło by ich do powrotu...


Wiesz jednak jeśli mówi się pod koniec gry, że coś ma się stać... to nie powinno się tak tego zmieniać, bo wtedy człowiek, który kupi tą grę pomyśli sobie... ach nie mieli pomysłu to zrobili tak... no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 20:46, KinggAdek napisał:

> Mówią że nie zdradzą jakie zakończenie wybrali.
>
> Sami się zdradzili. No to widać że Rhobar wygrał wojnę z Orkami i pozostaje ich
tylko
> garstka. No fabuła może być ciekawa. Ja na pewno kupię. Ale mam nadzieje że będzie
dobrze
> zoptymalizowana.

Ten filmik dobrze nie świadczy o optymalizacji FG...:

http://pl.youtube.com/watch?v=x-CZSdJSAAo&feature=related


Czyli nadal jest ten sam, niedopracowany silnik.
P.S. Wie ktoś jak sie w ogóle ten silnik nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:37, Ecko09 napisał:

Czyli nadal jest ten sam, niedopracowany silnik.
P.S. Wie ktoś jak sie w ogóle ten silnik nazywa?

A czego się spodziewałeś po Gothicu 3? Mimo iż jest niedopracowany działa, trochę wadliwy ale działa.
Silnik w Forsaken Gods to Genome Engine v.2. Pierwszy raz słyczę o takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:07, Varo napisał:

Hmmm ... Ten filmik przedstawia na 100 % dodatek, ale na tym filmiku chodzi tak samo
jak u mnie G III, dziwne, bo lekkie przecinki też u nich występowały.


Uwierz mi, że te lekkie ścinki nie przeszkadzają. Zagraj sobie u mnie to dowiesz się dopiero jak Gothic 3 jest źle zoptymalizowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:12, lol94 napisał:

Uwierz mi, że te lekkie ścinki nie przeszkadzają. Zagraj sobie u mnie to dowiesz się
dopiero jak Gothic 3 jest źle zoptymalizowany :P

Cóż, mi chodziło o to, że nie naprawili tych ścinek, nawet na kompach z czterordzeniowymi procesorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:17, Varo napisał:

Cóż, mi chodziło o to, że nie naprawili tych ścinek, nawet na kompach z czterordzeniowymi
procesorami.


Czterojajowce jakoś trudno wszystkim opanować. Wydajność przy dobrej optymalizacji pod quada wzrosła by o 50% bo co cztery to nie dwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:17, Varo napisał:

Cóż, mi chodziło o to, że nie naprawili tych ścinek, nawet na kompach z czterordzeniowymi
procesorami.


Gothic 3 dławił się każdym sprzętem, nieważne czy komp ma cztery rdzenie czy też dwa albo jeden. Zawsze występowały błędy bugi oraz inne artefakty i chwasty. Twórcy zapewniali że w Forsaken Gods błędy w optymalizacji mają zniknąć, jednak ja szczerze w to wątpię. Miejmy tylko nadzieję że twórcy nie spaprają fabuły i klimatu jak to było w G3. Całą grę szedłeś do Xardasa a ten mówi Ci dwa zdania i Cija Lusija... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:20, lol94 napisał:

Czterojajowce jakoś trudno wszystkim opanować. Wydajność przy dobrej optymalizacji pod
quada wzrosła by o 50% bo co cztery to nie dwa ;]

Jednak to nie wystarcza jak widać :/
@Burcz - Gdzieś to już słyszałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować