Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 21:32, Lesz3yk napisał:

Pojawiły się pierwsze screeny z dodatku. Znajdziecie je m.in. pod adresem http://www.cdaction.pl/galeria/1683
. Jak dla mnie nic specjalnego. Ogólnie nowe części powodują u mnie znacznie mniejsze
emocje niż pierwsze dwie. Choć w trójkę grało się miło, to jednak nie było to samo, a
i dodatek IMO znacząco mojego zdania na jej temat nie zmieni. Nawet nie mogę powiedzieć,
żebym oczekiwał czwartej części...


Lol, z tego co widze to są screeny z G3, nawet te same miejsca co w G3, bez zmian, to na pewno nie sa screeny z dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:36, Ecko09 napisał:

Lol, z tego co widze to są screeny z G3, nawet te same miejsca co w G3, bez zmian, to
na pewno nie sa screeny z dodatku...

Też właśnie tak myślałem, bo przecież na gram.pl już byłby news. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:34, Kalejdoskop86 napisał:

A możesz na forum zamieścić obrazki, proszę? :)


Mój transfer nie należy do najszybszych, więc dałem linka, ale skoro nalegasz ;)


*Ecko09
Screeny ujawnili sami twórcy, więc o fake nie ma tu mowy. Ja też nie jestem zachwycony ;)

Może jeszcze news na stronie CDA - http://www.cdaction.pl/news/4291/0

I jeszcze Gry-Online... - http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=11396

Gamershell - http://www.gamershell.com/news_53204.html


Tak, to jest prawda... ;p

20080618213723

20080618213845

20080618213914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, była mowa o usprawnionym silniku i nowej fabule, a screeny to są łudząco podobne do tych z G3 normalnego.

Dzięki za skriny i pozdrawiam! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem przy okazji wydania dodatku, pojawi się masa poprawek w nim zaimplementowana, która wreszcie sprawi, że w Gothic 3 da się grać bez rzucania obelg. Swoją drogą mile zaskoczył mnie patch 1.6, który daje zauważalną poprawę wydajności i stabilności gry. Ja na moim dziadku (Gigabyte GA 8i865G AGPX8 + Nvidia GeForce 7600GT 256MB + Intel Pentium 4 3,2 GHz HT + 2 GB RAM Kingston 400 MHz) mogę teraz pograć na medium z dość rzadkimi zacinkami i loading skrócił się z 3 do 1:20 min. To dla mnie podstawowe kryterium oceny dodatku. Fabuła jest fajna samej w podstawce, z dodatkiem będzie wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:45, Kalejdoskop86 napisał:

No cóż, była mowa o usprawnionym silniku i nowej fabule, a screeny to są łudząco podobne
do tych z G3 normalnego.

Dzięki za skriny i pozdrawiam! :]

Być może będzie podobnie jak z Nocą Kruka i dodatek będzie mocno powiązany z podstawką, rozgrywając się też na terenach znanych z Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:30, tylor2 napisał:

dodatek ma być samodzielny?

Tak. To będzie nowa fabuła (tę z G3 wrzucić do kosza...) . Od początku przybycia na kontynent do jakiegośtam wydarzenia łączącego fabułę tego dodatku i Arcanii (G4) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trochę szkoda, ale żeby popatrzeć na to, że "samodzielność dodatku" daje nam poznać świat na nowo. Jeśli ma być wszystko nowe, to znaczy, że będą nowe questy, pancerze, bronie, nowa magia i oczywiście mogą dodać to wszystko z zwykłego Gothic 3, oprócz questów. Aktualnie cieszę się, że wyszło samodzielnie i czekam na ten dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:45, Varo napisał:

Z jednej strony trochę szkoda, ale żeby popatrzeć na to, że "samodzielność dodatku" daje
nam poznać świat na nowo. Jeśli ma być wszystko nowe, to znaczy, że będą nowe questy,
pancerze, bronie, nowa magia i oczywiście mogą dodać to wszystko z zwykłego Gothic 3,
oprócz questów. Aktualnie cieszę się, że wyszło samodzielnie i czekam na ten dodatek
:)

Ja też, tym bardziej, że usprawnią silnik. Usprawnienie to jakby od nowa tworzyć grę, ale cóż. Miejmy nadzieję, że dodatek będzie czymś rewolucyjnym, niesamowitym. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet silnik mają usprawnić ? Fajnie, chociaż mam nadzieję, że gra będzie płynniej chodzić, bo na słabym sprzęcie to Masakra. Mamy wielką nadzielę, gdyby twórcy zrobili dodatek jak bądź, to cała seria Gothic by utraciła swój blask. Ale bądźmy po tej dobrej stronie i miejmy nadzieję na to, co mówiłeś - czyli dodatek ma być rewolucyjny i niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:52, Varo napisał:

Nawet silnik mają usprawnić ? Fajnie, chociaż mam nadzieję, że gra będzie płynniej chodzić,
bo na słabym sprzęcie to Masakra. Mamy wielką nadzielę, gdyby twórcy zrobili dodatek
jak bądź, to cała seria Gothic by utraciła swój blask. Ale bądźmy po tej dobrej stronie
i miejmy nadzieję na to, co mówiłeś - czyli dodatek ma być rewolucyjny i niesamowity
:)

Usprawniony silnik to priorytet według graczy i twórcy chyba również chcą sobie opinię poprawić. Nowa fabuła + usprawniony silnik = ?
Mam nadzieję, że nic nie skopią tym razem. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu se gadamy o dodatku, a twórcy dodatku leniuchują xD A nie powinni bo tak jak mówiłeś, mogą znowu coś skopać :) Chociaż myślę, że nie popsują serii Gothic, w końcu to będzie drugi oficjalny dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutkie pytanko...
kiedy bedzie premiera dodatku?
i ile bedzie tak pii razy drzwi kostowac?
Juz sie nie moge doczekac...
W wersje zwykla gothica 3 probowalem przejs 2 razy, ale ani za pierwszym, ani za drugim razem nie przeszedlem gry i to jest dla mnie zawod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 11:02, Qbasmok007 napisał:

Mam malutkie pytanko...
kiedy bedzie premiera dodatku?
i ile bedzie tak pii razy drzwi kostowac?
Juz sie nie moge doczekac...
W wersje zwykla gothica 3 probowalem przejs 2 razy, ale ani za pierwszym, ani za drugim
razem nie przeszedlem gry i to jest dla mnie zawod...


Około październik.
Nie rozumiem twojego 2 pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować