Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2009 o 22:04, Ufo2 napisał:

Doom też był trójwymiarowy, od samiuśkiego począteczku.



Doom byl trojwymiarowy? Prosce zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 22:04, Ufo2 napisał:

Doom też był trójwymiarowy, od samiuśkiego począteczku.

O ile nazwiesz trójwymiarowym dwuwymiarowe sprite''y, które przedsyawiały wrogów, albo niemożność podniesienia celownika choćby o centymetr w górę :/ Doom nie był grą trójwymiarową, on tylko sprawiał takie wrażenie, podobnie jak stareńki Wolf 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, 90% rzeczy w grze było dwuwymiarowe, ale sama mapa była 3D ;p
podobnie jak wspomniany Wolfenstein, który nie bez powodu ma 2gą część swojej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. To stary dobry Q3(z dodatkiem ;) ), z nieco odświeżoną grafiką i balansem. Jeżeli grałeś w trójkę, poczujesz się jak w domu. Niestety na razie nie wiadomo kiedy będzie ogólnodostępny... a szkoda, bo mam niskiego skilla, więc po tyłku dostaję bardziej niż ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:17, xD ominik napisał:

Ja w tego Quake na pewno będę grał. Dobrze że jest darmowy, ale będą nam reklamy przed
oczami przelatywać.


Bez obaw. W czasie rozgrywki nie latają żadne reklamy, tylko menusy ;) A co do samej gry, to jest to taki szkolny Quake :E Świetna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 21:50, Sebat1 napisał:


> Czyli jeszcze nie wiadomo kiedy premiera będzie?
Premiera przewidywana jest na czerwiec tego roku, ale nie zdziwię się jak gra złapie
kolejne opóźnienie.
> Ja sobie tak myślę że za 10 lat to będzie pełno darmowych świetnych MMO FPSów i
innych gier.
> Teraz jak ludzie widzą darmową grę to sensacja na całe gram.pl. A za 10 tak to będzie
wielka
> konkurencja.
Na dzień dzisiejszy naprawdę dobrych darmowych gier Akcji jest chyba nie więcej niż trzy,
nie ma co ukrywać, że jest to strasznie mało. Natomiast w tym roku wyją aż dwie darmowe
gry Akcji: Battlefield Heroes i właśnie Quake Live, więc wszystko idzie w dobrym kierunku.
:)

Kur0
> Ale czy już wyszła czy dopiero BETA ???
Przecież napisałem to dwa posty wyżej... -_-

To sobie jeszcze trochę poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek... czyli dla nas raczej w środę, z racji różnicy czasu, QL przechodzi z closed do open beta. Juhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest fajna pograłem trochę potem wyszedłem pograć w Enemy Territory po jakimś czasie włączyłem i tu suprise jestem prawie 30 000 w kolejce i już nie chciało mi się grać. Ale jutro sobie jeszcze trochę pogram. Jakby co mój nick to: Deif33 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tamtym temacie już od ponad roku nikt się nie odzywał. Zresztą, jego nazwa jest z błędem(stąd pewnie wynikł ten dubel). Tak więc udzielanie się tutaj to nic złego...

Co do samej otwartej bety, to spodziewałem się, że mogą wystąpić problemy. Ale nie spodziewałem się, że powstanie takie coś jak kolejka do gry... naprawdę, to jak cios w klejnoty. Do tego ta kolejka nie raczy nas poinformować o tym, że serwery znowu padły... I człowiek siedzi. I siedzi. I siedzi... Mam nadzieję, że w ciągu kilku tygodni to jakoś się unormuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem w quake live. Jestem zachwycony tą grą. Jakoś nie mogłem dostać się na inne plansze. Szkoda że są tylko 4 poziomy trudnośći. Grałem na 3 i wygrałem 15 do 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:06, xD ominik napisał:

Przed chwilą grałem w quake live. Jestem zachwycony tą grą. Jakoś nie mogłem dostać się
na inne plansze. Szkoda że są tylko 4 poziomy trudnośći. Grałem na 3 i wygrałem 15 do
11.


Ja z botem miałem wynik na 4 lvl-u ###15:8###
Nie mogłeś innej mapy bo najpierw jest trening z botem, a potem możesz grać na serverach z innymi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:16, guncia napisał:

> Przed chwilą grałem w quake live. Jestem zachwycony tą grą. Jakoś nie mogłem dostać
się
> na inne plansze. Szkoda że są tylko 4 poziomy trudnośći. Grałem na 3 i wygrałem
15 do
> 11.

Ja z botem miałem wynik na 4 lvl-u ###15:8###
Nie mogłeś innej mapy bo najpierw jest trening z botem, a potem możesz grać na serverach
z innymi :).

Już to zobaczyłem. Błędów nie wiedzę wcale. Fajnie że jest duża liczba map i postaci do wyboru. Tylko trochę to okienko z grą jest za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:37, luzac napisał:

Zawsze możesz ustawić fullscreena. ;)

Wiem, zaóważyłem. Teraz już odkryłem co i gdzie można ustawić.Tylko na jednej mapie wiem gdzize jest BFG, ale nie wiem gdzie. Zrobiłem sobie praktykę na tej planszy i nie ma żadnych broni ani niczego. I tak się nie dowiem gdzie jest BFG, a podczas meczy nie chcę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować