Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Pytania do CDPROJEKT`u

58 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 19:10, Big Moon napisał:

Dział się nazywa "Pytania do CDPROJEKT''u" wieć się zwracam do osób, które pracują dla CDP, a nie tylko do moderatorów.
Mam nadzieję, że ten dział czytają także owi pracownicy.

W końcu mody muszą mieć jakąś wiedzę o cdp i jak malą niech sie dzielą nie widze w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- mam zarejestrowanego Starcrafta z serii BestSeller i chciałbym mieć instrukcję po polsku. Czytałem, że ten kto zarejestrował Antologię Blizzard dostaje link do tej instrukcji po polsku. Czy to możliwe, zeby także ci co mają grę z BestSeller dostali ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:56, kosmita1234 napisał:

jAK KUPUJE SIĘ GRY ZE STRONY GRAM.PL TO JAK SIĘ KUPI TRZY GRY TO SIĘPŁACI POTRUJNIE ZA KURJERA?


jeśli złożysz trzy oddzielne zamówienia (np jedno dziś, jedno jutro i jedno za tydzień) to dostasznie trzy paczki i oczywiście trzy razy zapłacisz za wysyłkę. takie coś opłaca się tylko jeśli zamawiasz kilka gier z różnymi, przyszłymi datami premier (tzn gry jeszcze nie wydane) i chcesz dostać każdą z gier oddzielnie.

jeśli zamówisz WSZYSTKIE trzy gry razem, to dostaniesz je w jednej paczce i raz zapłacisz za kuriera. pamiętaj jednak, że jeśli zamówisz gry jeszcze niedostępne w sprzedaży, to zostaną one wysłane dopiero gdy wszystkie tytuły wejdą do sprzedaży. nie będą wysyłane pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do CDP:
Dlaczego nie zdecydujecie się wydać gry Psychonauts w Polsce? Przecież jest to jedna z najlepszych gier XXI wieku, a nikt nie pomyślał o jej wydaniu.
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko drobne do CDP
Czy jako bonus w starym roku do zamówień dodawaliście tylko książki pt. Świątynia Żłych Żywiołów ? Bo zamowilem 2 paczki i w obu jako prezencik dostalem 2x w/w ksiazka :P

P.s Zeby bylo jasne. Za oba prezenty dziekuje firmie CDProjekt z calego serca bo kocham czytac ksiazki. Żeby nikt czasami nie pomyslal ze jestem jednym z tych co gadaja ze CDProjekt dal ciala na calej linii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 13:06, belinq napisał:

Kiedy bedą dostempne pre0paidy do WoWa ?


8 albo 10 stycznia z tego co słyszałem. Być może wcześniej ale to 2 daty co mi się obiły o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 13:11, iro1979 napisał:

> Kiedy bedą dostempne pre0paidy do WoWa ?

8 albo 10 stycznia z tego co słyszałem. Być może wcześniej ale to 2 daty co mi się obiły o
uszy.


dzieki za odpowiedz , juz długo ich niema :-) z życ cza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat: pytania do CDP, a tu żadnej odpowiedzi z ich strony. No dobra, parę razy moderator się wypowiedział, ale to nie za duża inicjatywa ze strony CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 16:56, CH1CKEN napisał:

Temat: pytania do CDP, a tu żadnej odpowiedzi z ich strony. No dobra, parę razy moderator się
wypowiedział, ale to nie za duża inicjatywa ze strony CDP...


To nie cdp założył ten wątek więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:17, spider88 napisał:


> > > To nie cdp założył ten wątek więc...
Ale oni założyli forum , więc powinni się nim interesować prawda ?


Forum jest miejscem dla graczy, gdzie mogą sobie pogadać. Masz pytanie do CDP, to zadzwoń albo wyślij maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 17:51, Grizzly. napisał:

Kiedy będą wizytówki ??


Miały być w okolicach świąt, podobnie jak skiny na forum. Wysłałem już mejla jakiś czas temu, niestety nadal nie otrzymałem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować