Zaloguj się, aby obserwować  
bigos1234

mam pytanie o miesjsce na dysku i takie tam ale prosze o odpowieć.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11 postów w tym temacie

mam pytanie na moim dysku C w kompie gdy sprawdziłem ile mam miejsca z mojego komputera w właściwościach to pokazało ze z 85 giga mam wolnego 6 giga .... ale jak wszedłem w dysk C i zaznaczyłem wszystko co tam było to pokazało ze mam wolnego ponad 30 giga .....
A WIĘC MAM PYTANIE::::: CO SIE STAŁO Z RESZTOM MOJEGO MIEJSCA NA DYSKU????????????????????????????????????????????????????????????????????[/b ]????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:36, bigos1234 napisał:

mam pytanie


Na tym forum panuje taka zasada: Im więcej niepotrzebnych wykrzykników/pytajników dasz, tym mniej poważnie Cię traktują inni. Pamiętaj o tym na przyszłość proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:36, bigos1234 napisał:

mam pytanie na moim dysku C w kompie gdy sprawdziłem ile mam miejsca z mojego komputera
w właściwościach to pokazało ze z 85 giga mam wolnego 6 giga .... ale jak wszedłem w
dysk C i zaznaczyłem wszystko co tam było to pokazało ze mam wolnego ponad 30 giga .....
A WIĘC MAM PYTANIE::::: CO SIE STAŁO Z RESZTOM MOJEGO MIEJSCA NA DYSKU????????????????????????????????????????????????????????????????????[/b
]????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odpowiem Ci z narażeniem na warna od moderatorów.Ale ok:żeby komp chodził musisz mieć zainstalowanego windowsa a ten windows zajmuje kilkanaścei gigabajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 14:08, bigos1234 napisał:

mam windowsa i sprawdziłem ze on zajmuje 4giga a ja mam dziure na 30 giga!!!!!!!!!!!!!!!!
i raczej o tym pisałem!

Możliwe że masz wirusa . Słyszałem o kilku takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 14:08, bigos1234 napisał:

mam windowsa i sprawdziłem ze on zajmuje 4giga a ja mam dziure na 30 giga!!!!!!!!!!!!!!!!
i raczej o tym pisałem!


Wystarczy format dysku i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : Uspokój się kolego ;)

po drugie: wejdz na wlaściwości dysku/ oczyszczanie dysku/ wiecej opcji/ przywracanie systemu i oczyść

windows robi sobie kopie zapasowe i miejsce "znika" nie ma tego w folderach żeby zaznaczyć i sprawdzić. Poza tym możesz sprawdzić ile pamięci wirtualnej masz przydzielonej na tym dysku, tego też nie ma w "folderach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 14:08, bigos1234 napisał:

mam windowsa i sprawdziłem ze on zajmuje 4giga a ja mam dziure na 30 giga!!!!!!!!!!!!!!!!
i raczej o tym pisałem!


Podstawowe pytanie: jakiego masz Windowsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować