Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - słów Hinesa kilka

58 postów w tym temacie

Jeżeli masz wypasioną........ aszynę......... z najnowszą kartą grafiki, gra będzie wyglądała wspaniale
powinno być maszynę ale w sumie to nieważne
wracajac do falołta 3 to bedzie jedna z lepszych gier tego roku ale czemu nie bedzie różnic miedzy konsolami na które wychodzi sądze zoe te róznice powinny jednak być widoczne to troche niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wymagania to się już nie martwię bo mam kompa dobrego * Intel Core 2 Extreme Edition QX6850
* (3.4GHz, 1333MHz FSB, 8MB Cache)
* Genuine Windows Vista (R) Home Premium
* 4GB Memory
* 1TB Hard Drive
768 MB DEDICATED MB NVIDIA GEFORCE 8800 GT
A ten ostatni obrazek przypomina mi film I''m Legend hehe ale gra zapowiada się fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie marudzić! 30 fps - to obraz który jest już dla ludzkiego oka płynny (dokładnie 25). 60 to może jest potrzebne w Tekkenie a nie RPG. Pomijam fakt, że pewnie chodziło o minimalną ilość klatek na sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:13, xxxDantexxx napisał:

O wymagania to się już nie martwię bo mam kompa dobrego * Intel Core 2 Extreme
Edition QX6850
* (3.4GHz, 1333MHz FSB, 8MB Cache)
* Genuine Windows Vista (R) Home Premium
* 4GB Memory
* 1TB Hard Drive
768 MB DEDICATED MB NVIDIA GEFORCE 8800 GT


Och, zapomniałeś jeszcze dodać jaką masz wspaniałą kartę dźwiękową i cudowny napęd, zapewnie Blue-ray.

Pal licho te 30 fps. W Falloutach najważniejsza była fabuła i mam nadzieję, że nie zawiodą nas w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fallout 3 jest robiony najpierw na Xboksie 360"

Za to zdanie jestem gotów zbojkotować tą grę. Robić z rdzennie PeCetowej serii, grę konsolową? Nie mówię że są złe, ale to ZUPEŁNIE co innego. Sorry winetou, na moją kaskę, Bethesda, nie masz co liczyć, no chyba że jakaś naprawdę zaufana osoba powie/napisze mi że gra zachowała klimat poprzedniczek i nie śmierdzi na kilometr konsolą - może wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na Pecetach to ludzie grają juz prawie tylko w polsce a na konsolach mozna dotrzeć do wiekszej ilosci nabywców.Nie łudźcie sie ,że oni fallouta 2 robili dla idei,zrobili go dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Powód jest zaiste prozaiczny - wyszedł szybciej niż PS3: "Zaczęliśmy prace rok wcześniej na X360, bowiem pokazał się on na rynku wcześniej."
A PC pokazal sie na rynku jeszcze pozniej niz PS3. Wszyscy to wiedza.

"Tylko że na Pecetach to ludzie grają juz prawie tylko w polsce a na konsolach mozna dotrzeć do wiekszej ilosci nabywców"
O, cool,tego nam trzeba- wiecej bezmyslnych masowek. Gdyby Black Isle kierowalo sie tym co sie najlepiej sprzedaje to pewnie dzis nie byloby Fallouta albo Tormenta. Ale ludzie lubia mtv i big brothera, no to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sad Statue - poza Wiedzminem i Crysisem konsola "smierdzi" praktycznie kazda gra wydana na Twoj komputer w przeciagu ostatnich dwoch lat od czasu premiery 360tki, wiec albo przyzwyczaj sie do tego zapachu albo znajdz sobie nowe hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:41, Kraven napisał:

Sad Statue - poza Wiedzminem i Crysisem konsola "smierdzi" praktycznie kazda gra wydana
na Twoj komputer w przeciagu ostatnich dwoch lat od czasu premiery 360tki, wiec albo
przyzwyczaj sie do tego zapachu albo znajdz sobie nowe hobby.


No. Np. taki Neverwinter 2 i bardzo dobry dodatek do niego- Mask of the Betrayer. Chyba jednak nie trzeba sie jeszcze przyzwyczajac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:36, Borsh napisał:

Tylko że na Pecetach to ludzie grają juz prawie tylko w polsce a na konsolach mozna dotrzeć
do wiekszej ilosci nabywców.Nie łudźcie sie ,że oni fallouta 2 robili dla idei,zrobili
go dla kasy.



Przesadzasz. Gry PeCetowe, jak wszyscy wiemy - aktualnie gorzej się sprzedają niż na konsolach. Ale uwierz mi, ludzie grają na kompie nie tylko w Polsce. Że wspomnę jeszcze tylko o Niemcach, Chińczykach, Włochach i Rosjanach ;]

A co do Fallouta 2 - wiadomo, ale Ci ludzie mieli pasję, jasny obraz tego, czego robią. Kontynuowanie zaczętej, pięknej, a zarazem przerażającej na swój sposób historii, w stylu który spodobał się graczom. A Falllout 3, może się okazać tylko żerowaniem na legendarnym bez mała tytule.

I w ogóle, gówno mnie obchodzi gdzie znajdzie więcej nabywców xP. To seria PeCetowa, na konsolach nie było żadnej jej części(oprócz nieszczęsnego "Bractwa Stali" czy jakoś tak, ale to żart, a nie gra), więc oczekiwałbym że komp będzie główną platformą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:41, Kraven napisał:

Sad Statue - poza Wiedzminem i Crysisem konsola "smierdzi" praktycznie kazda gra wydana
na Twoj komputer w przeciagu ostatnich dwoch lat od czasu premiery 360tki, wiec albo
przyzwyczaj sie do tego zapachu albo znajdz sobie nowe hobby.



Nawet nie wiesz o czym mówisz... Policz sobie gry które wyszły przez ostatnie lata na kompie i porównaj z jakąkolwiek konsolą. PeCet będzie górą, dam sobie palec uciąć. To co że nie każda z tych gier miała budżet rzędu 20 milionów? Nie to się liczy.

Po za tym, jak już przy wysoko budżetówkach jesteśmy, zapomniał pan chyba o Company of Heroes, Supreme Commander, World in Conflict, Stalkerze, NN 2, C&C 3 itd. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo i jest, zapewne. Dyskusja objęła konsole, nieprawdaż?? :) Whatever

Gdyby stan zdrowotny rynku gier pc był tak słaby jak wskazują nam liczne ankiety rozwój peryferiów dla graczy- myszek, jojpadów, klawiatur tudzież kart graficznych- nie byłby tak szybki jak jest obecnie. A jest najszybszy od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować