Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera wersji rozszerzonej Wiedźmina przesunięta

74 postów w tym temacie

CDP nie raczy podać powodu? :)
"Bo tak" to raczej smutna wyjaśnienie.
Zdanie o przełożeniu i cała reszta ochów i achów :)
Uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błąd w krótkiej treści newsa:

"Edycja rozszerzona Wiedźmina nie ukaże się we wcześniej planowanym terminem"
powinno być chyba: we wcześniej planowanym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minus - jeszcze ani razu CDPR nie wydało niczego w planowanym terminie.
Plus - jeszcze ani razu nie wyszło to CDPR na złe, a wręcz przeciwnie, mimo kilku obsuw premiera Wiedźmina odbyła się zbyt szybko, czego niewątpliwym dowodem jest konieczność wydawania EE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne zapewnienia słyszeliśmy przy okazji premiery pierwotnej wersji gry i jak się okazuje - ich spełnienie wyszło twórcom mocno średnio... Oby tym razem to NAPRAWDĘ była prawda i obyśmy się odczekali rzeczywiście czegoś wartego czekania. Ja osobiście w swojego Wiedźmina z różnych przyczyn jeszcze nie grałem. Teraz czekam na rozszerzenie i oby było warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuuu! akurat ta obsuwa mnie dość mocno zasmuciła, bo się czaję na to wydanie. ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - za to mogę sobie kupić słuchawki, a na ER przyjdzie czas po ponownym uzbieraniu stówki ^^ mam nadzieję, że w zamian dorzucą jeszcze jakiś bunus... może medalion Wiedźmina? kupiłbym go, ale na allegro schodzi po dwie stówki. chociaż, to byłoby trochę nie fair względem tych, co zakupili EK xP ... a może jednak? chociażby w kiepskiej jakości? albo miniaturka srebrnego miecza jako nożyk do listów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nieco innej beczki: zainstalowałem path 1,3 do Witcherka, odpalam dodatkową opowieść i co się ukazuje mym oczom? A raczej uszom, choć oczy też oberwały...:

Brak ścieżek dialogowych;
Namiot bandytów i niektóre postaci bez nałożonych tekstur.

Co to jest, powiedzcie? Jeżeli edycja rozszerzona utrzyma taki poziom to dzięki wielkie, postoję. Choć zassać, zassę co by przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pozostaje mieć nadzieję, że CDP dorzuci do tego odpowiedni stojak na pudełka do tych 6 płytek...
Ja sie doliczylem 5 .... Gra + Edytor + Muzyka (2x chyba ^^) + Materialy dodatkowe (tworzenie gry). A misje dodatkowe beda na plycie z gra (odrazu) albo z edytorem (watpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Brak ścieżek dialogowych;

ścieżek nie ma i nie będzie. przeciez to jest "dodatkowa przygoda" innymi słowy "mod"...

Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Namiot bandytów i niektóre postaci bez nałożonych tekstur.

u mnie jest wszystko ok. zapewne masz słabą grafę albo problem ze sterami

@White Eagle
Posiadacze podstawowej wersji Wiedźmina będą mogli pobrać ścieżkę dźwiękową i wymienione utwory z Internetu. dżina już można pobierać, podobnie patcha 1.3. mody - oczywiście też. inne zabawki typu "dodatkowe 100 ruchów ręką" będą chyba tylko do kupienia razem z ER
@VertigoŁDZ
zapewne 100. gdyby CDP zażądał więcej, byłby to ewidentnt wał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Brak ścieżek dialogowych;


To nie jest błąd. "Cena neutralności" została wykonana za pomocą edytora dostępnego dla zwykłych graczy, a edytor nie posiada generatora głosów. Chcesz mieć nagłośnienie, to wynajmij sobie aktorów. Inaczej tego nie załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:09, amellas napisał:

Z nieco innej beczki: zainstalowałem patch 1,3 do Witcherka, odpalam dodatkową opowieść
i co się ukazuje mym oczom? A raczej uszom, choć oczy też oberwały...:

Brak ścieżek dialogowych;
Namiot bandytów i niektóre postaci bez nałożonych tekstur.

Co to jest, powiedzcie? Jeżeli edycja rozszerzona utrzyma taki poziom to dzięki wielkie,
postoję. Choć zassać, zassę co by przetestować.


A czego sie spodziewałeś po PATCHU ?? Jak bedziesz miał Edytorek to też nie bedziesz miał słyszalnnych dialogów w swoich przygodach . :P No chyba, że sobie bedziesz podkładał dźwięk podczas grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować