Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera wersji rozszerzonej Wiedźmina przesunięta

74 postów w tym temacie

Co ja tu czytam? "My posiadacze EK chcemy dodatków z rozszerzenia na płycie i... tylko my" a co to, inni posiadacze wiedźmina "zwykłego" nie mają do tego prawa? Że niby gorsi jesteśmy czy co? Nie moja wina, że żeś jeden z drugim siedział 2 tygodnie po 24h/dobę przed kompem i wyczekiwał EK, która w 22 godziny się rozeszła. Na moje nieszczęście kiedy zamawiałem EK już nie było, a kiedy dostałem moją wersję jakimś cudem kilka osób nie potwierdziło kupna EK i ostało się jeszcze kilka sztuk, ale wtedy już było za późno (taka mała dygresja)
I tu moje pytanie w czym WY posiadacze EK jesteście lepsi od NAS posiadaczy zwykłych wydań? Bo co ze zabuliliście stówkę więcej? -.-" no comment!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zlewa totalna. Podstawowa wersja skopana (bardzo długie wczytywanie, wszędzie te same twarze, to już są dwa wielki błędy, itp., itd.), później zapowiedź tak wielkiego patcha który się jeszcze spóźni... Ok spoko chcą zrobić wszystko na tip top, tylko moim zdaniem trzeba było przełożyć premierę całej gry, a nie sprzedawać półprodukt... Czuję się bardzo oszukany, kupiłem edycję przed premierową i co? W pudełku mam "wybrakowany" towar, który nawet znaczek wiedźmina składany z linii na książeczkach jest krzywy (i to nie tylko u mnie) :) Kasa poszła się kochać, teraz dostanę możliwość patcha do ściągnięcia SUPER :( Przy premierze powinna być informacja "przyznajemy się kilka rzeczy skopaliśmy, poczekajcie na patcha z pół roku" Tylko tak dalej, brawa dla CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 07:04, krzysiek-xxx napisał:

Bo co ze zabuliliście stówkę więcej?


Dokładnie dlatego. Zapłaciłem więcej, więcej wymagam. Proste, nie? :)

Świat jest tak skonstruowany, ten kto ma więcej pieniędzy to ma więcej. Trzeba się przyzwyczaić i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:54, Selv napisał:

CDP nie raczy podać powodu? :)


http://www.gram.pl/news_6wTqGu0_Premiera_Edycji_Rozszerzonej_gry_Wiedzmin_bedzie _przesunieta.html

"Niestety intensywne prace nad angielską i niemiecką wersją językową przeciągają się. Tym razem gracze z całego świata dostaną bowiem do dyspozycji płytę zawierającą jednocześnie kilka wersji językowych, więc prace nad wersją niemiecką i angielską mają wpływ na opóźnienie całej Edycji Rozszerzonej. Ciągle trwają również negocjacje dotyczące daty premiery z wydawcami z różnych regionów świata, jako że firmie CD Projekt zależy na tym, aby gra ukazała się na całym świecie w tym samym czasie."

Ot i powód.

Żałuje, że po raz kolejny złamałem się i kupiłem premierową wersje (właściwie to dostałem, ale to detal)
Usłyszeć Geralta po niemiecku?
BEZCENNE:D


-Elk- Dokładnie dlatego. Zapłaciłem więcej, więcej wymagam. Proste, nie? :)

Zwróciłbym uwagę na czas przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że przesunęli - wypuszczanie towaru wybrakowanego byłoby w tej sytuacji największą głupotą. Później robiliby edycję rozszerzoną edycji rozszerzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to kto pisał tą notkę z cytatu? O_o

co to jest "precyzyjność walki" ("precyzja" jeśli już)? "panel inwentarza" ("ekwipunku" jeśli już)? w ogóle to ktoś powinien tą notkę przepisać na nowo, ale tym razem po polsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość- data została, tradycyjnie, przesunięta.
Dobra- w trosce o gracza (a ci co przez to dostawali nerwicy to nie wspominają), by dostał jak najwięcej i jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować