Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 nie doczeka się dema

69 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 21:36, Bagieta napisał:

Dem TES jakoś też nie pamiętam.

Moze pamiec by wrocila gdybys przeczytal caly temat, wielce szanowny delegacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:


Jako, ze jestem wspanialomyslny a ty nie czytasz postow i malo wiesz- wybaczam.


Dziekuje.

Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:

Oh, jakiez to wzruszajace. To znaczy czesc, w ktorej nie przeczytales posta, w ktorym
napisalem, ze demo juz jest. Prasa je widziala, gdy Toddzik w nie gral. Czyli jest dla
prasy, nie dla graczy. I jednak wystarczyloby tylko puscic w net. A jednak wycieli, co?


Kwesita otwarta jest to, czy "demo" bylo grywalne - mogla byc to jakas wczesna alfa, beta, whatever. A ja nie chcialbym, zeby cos, co mialoby mnie przekonac do F3 (badz tez nie) bylo taka zaburaczona wersja. I nie pisz mi, ze to byla taka a taka wersja - nie bylo Cie tam. Sorry.

Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:

Moze dlatego, ze FO2 nieznacznie roznil sie od FO1? Ten sam interfejs, wszystko bardzo
podobne.


Ale roznil sie nieco klimatem ;]

Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:

To, ze dostanie wysoka ocene w CDA to zakladam juz od dawna. Ale nie kupie. Nie kazda
dobra gra jest dobrym Falloutem.


Ja w sumie tez. Oblivion tez mial dobra note... Ja bym dal 8- w sumie.... Dlatego tez, moj podpunkt c) byl ironia ;]

Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:

Gra bedzie tak beznadziejnym Falloutem, ze bethesda nie chce zeby krazylo jakiekolwiek
negatywne info co do dema i samego FO3.
Tez brzmi fajnie.


Dodaj przed "bedzie" - "moze". Brzmi jeszcze fajniej. I z sensem.

Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:

Ah, czyli demo Gothica jednak osiagnelo swoj cel? Ci, ktorym demo sie nie podobalo nie
kupili, a ci, ktorym sie podobalo- kupili. Szczerosc u producentow G3, jak oni smieli.


Chodzilo mi o to, ze NIE wydawanie dema nie zawsze jest zlym znakiem. Wydawanie dema zas nie zawsze jest dobrym znakiem. Proste. Czytaj ze zrozumieniem!

Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:

A masz jakies inne sposoby na WYPROBOWANIE gry? Recke w "profesjonalnym" magazynie nazywasz
wyprobowaniem? Obejrzenie mega trailera nazywasz wyprobowaniem? Hej, obudz sie i sam
zacznij myslec, niech nie mysla za ciebie magazyny o grach. Wiele z nich nazwalo VATS
turowym, co wcale nie znaczy, ze jest turowy. Szok, nie?


Recka TV, pokazy promocyjne (chociaz w Polsce to srednio), zarabanie kumplowi na pewien czas, kupienie\sciagniecie pirata a potem - jesli sie spodoba, kupic oryginal. Nie namawiam do piractwa! Po przetestowaniu niszczymy nielegalna kopie!

Dnia 22.04.2008 o 13:02, SoundWave napisał:

Idziesz do fryzjera?


Zapuszczam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

Recka TV, pokazy promocyjne (chociaz w Polsce to srednio), zarabanie kumplowi na pewien
czas, kupienie\sciagniecie pirata a potem - jesli sie spodoba, kupic oryginal. Nie
namawiam do piractwa! Po przetestowaniu niszczymy nielegalna kopie!



Ukradnij, jak się spodoba to zapłać, a jak nie to zniszcz. Ja nie namawiam do kradzieży!
Zastanów się co piszesz - ściągniesz nawet, by sobie pooglądać menu gry, to i tak jest to piractwo. No i kto po ściągnięciu gry i uznaniu, że jest kiepska by ją kupił? Nikt, ale już grał - korzystał nie płacąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

czas, kupienie\sciagniecie pirata a potem - jesli sie spodoba, kupic oryginal. Nie
namawiam do piractwa! Po przetestowaniu niszczymy nielegalna kopie!

ależ namawiasz, ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

a otwarta jest to, czy "demo" bylo grywalne - mogla byc to jakas wczesna alfa,
beta, whatever. A ja nie chcialbym, zeby cos, co mialoby mnie przekonac do F3 (badz tez
nie) bylo taka zaburaczona wersja. I nie pisz mi, ze to byla taka a taka wersja

Zwazajac na to, ze Toddzik w to GRAL, a nie puscil filmik, to raczej jestem przekonany, ze bylo grywalne. Chociaz nie wiem jakiej definicji "grywalne demo" uzywasz.

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

nie bylo Cie tam. Sorry.

Ale byli inni, z fanowskich fansiteow i oni widzieli. Chocby taki Brother None, znasz?

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:


Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:


Ale roznil sie nieco klimatem ;]

A demo FO1 roznilo sie klimatem od pelnej wersji FO1.

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

Ja w sumie tez. Oblivion tez mial dobra note... Ja bym dal 8- w sumie.... Dlatego tez,
moj podpunkt c) byl ironia ;]

Nie trzeba ironizowac. Stawiam gruba forse, ze bedzie rpgiem roku.

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:


Dodaj przed "bedzie" - "moze". Brzmi jeszcze fajniej. I z sensem.

Jesli bethesda ma gdzies jadro Fallouta i zastapila je jadrem obliviona to "moze" jest zbedne.

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

Chodzilo mi o to, ze NIE wydawanie dema nie zawsze jest zlym znakiem. Wydawanie dema
zas nie zawsze jest dobrym znakiem. Proste. Czytaj ze zrozumieniem!

OCZYWISCIE, ze wydanie dema nie jest zadnym znakiem. Ale pozwala ludziom zobaczyc, czy taki sposob rozgrywki sie im podoba i czy chociaz niektore z obietnic tworcow zostaly spelnione.

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

Recka TV,

Chyba masz jakas inna definicje slowa "wyprobowac".

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

pokazy promocyjne (chociaz w Polsce to srednio),

Jakiestam pokazy sa dostepne nawet w necie. Problem w tym, ze te pokazy sa czesto klamliwe. Black Isle lub Trojce bym zaufal, ale mowimy o bethesdzie.
Patrz i ucz sie sztuki lgania- http://pl.youtube.com/watch?v=zL8pyOP0VQI

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

zarabanie kumplowi na pewien

Ale zaklladasz, ze kumpel kupi w ciemno ;)

Dnia 23.04.2008 o 16:26, kelawerde napisał:

czas, kupienie\sciagniecie pirata a potem - jesli sie spodoba, kupic oryginal. Nie
namawiam do piractwa! Po przetestowaniu niszczymy nielegalna kopie!



Jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę tutaj także i swoje trzy grosze.
Próbując ująć to w jakieś przyzwoite miary, oraz przechodząc przez wszystkie strony tegoż tematu <na szczęście nie było ich dużo> doszedłem do takiego wniosku, można nazwać go swoisko prostackim - wręcz łopatologicznym, a dotyczącym niezaistnienia dema F3
"Chcieć to móc - gdy jednak się nie chce nawet to najgłupsze wytłumaczenie staje się dobre"
Patrząc na to przez pryzmat tego, iż gra tworzona jest na wszystkie trzy platformy na raz, dziw bierze człowieka, że nie ma możliwości takowego dema stworzyć, ależ możliwości są, tylko się nie chce, dla jakich zasad? Zasad tytułu, i to się raczej nie zmieni.

Faktem jest to, iż jest to sytuacja jasna i oczywista, próba zarobienia niezłej kasy na tytule gry który z ową grą a racej z jej poprzedniczkami nie ma nic wspólnego.
Krzyczy wielu oj wy paskudni fanboje a zamilczcie już, faktem zaś jest to, że ci co tak krzyczą, w większości wypadków w Fallota nie grali z racji tego iż:
-grafika za słaba
-za dużo gadania
-drętwa akcja/bądź jej brak
-brak totalnego zrozumienia ogólnego tematu tejże gry.

Niestety muszę z przykrością stwierdzić, iż w naszym kraju następują szybkie procesy Debilizacji, w tej sytuacji stwierdzenie to powiązane jest ściśle z chorobą umysłową, dlaczegóż takie wnioski wyciągam, ano mam tą przyjemność, by będąc nauczycielem informatyki w szkołach podstawowych i gimnazjach uczyć, i to co widzę czasami przyprawia o zakłopotanie, dzieciaki potrafią grać teraz tylko w gry w których nie trzeba myśleć <oczywiście trakruję ten temat globalnie przepraszam zatem tych co do owej grupy się nie zaliczają>, fire fire fire, i jazda na całego, nie należy zatem wymagać, by miała im się podobać gra z wielowątkową przemyślaną fabułą, zawiłymi dialogami etc.
Prawda jest taka, że fanom Fallouta nie podoba się to co się czyni z F3 i to jest większość nazwijmy ją opozycją, to gracze stawiający to co jest fabułą w grze ponad grafikę, reszta to gracze którzy nie znają fallouta/bądz w niego nie grali bowiem nie podobał im się, to co zaś widzą napawa ich wielką radością, cóż ja nie będę piał na cześć tej gry bowiem dla mnie to typowa rąbanka i gniot, rąbanka i gniot w stosunku do poprzedników, skoro używa się wcześniejszej nazwy, powinno zatrzymać się w kolejnej odsłonie to co było esencją niemniej jednak najwyraźniej B ma inny sposób patrzenia na ten temat, widzę, już tych wszystkich kmiotków z podwójnymi brodami zapychającymi sobie kieszenie kasą ludzi naiwnych, głośno rechocząc - wasza to kasa wasz wybór ja im kasy swej pchać nie będę, wpierw bowiem zawsze muszę sprawdzić to na co wydaję tą kasę, a że nie mam możliwości, B odemnie kasy nie dostanie, szkoda tylko, że większość ludzi w owczym pędzie i tak ją kupi...

Ale to już temat na zupełnie inną dywagację.

Brak dema równoznaczne w tej sytuacji jest, jak to ujął jeden z forumowiczów, z możliwością utraty kasy przez B. przecież nie będą piłować gałęzi na której siedzą?
Można jednocześnie zauważyć, że ta gra jest idealna, perfekcyjna jest to jeden jedyny prawdziwy RPG w którego należy grać, nie przepraszam w którego trzeba grać by móc nazwać się graczem cRPG, a to, że mało kto bierze pod uwagę to co gadają developerzy o grze....

Trafne spostrzeżenie Fallout 3 nie będzie miał dema tak jak Gears of War - analogicznie - Fallout 3 <dzięki takiemu porównaniu> bardziej będzie podobny do Gears of War niż do jakiegoś RPG-a

I dużo można jeszcze na ten temat napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:42, SoundWave napisał:

> Dem TES jakoś też nie pamiętam.
Moze pamiec by wrocila gdybys przeczytal caly temat, wielce szanowny delegacie.

Nie zawsze jest na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować