Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 nie doczeka się dema

69 postów w tym temacie

Jako fan Fallouta i totalny przeciwnik gniotów Bethesdy (Morrowinda i Obliviona) przeczuwam, ze bedzie to porazka. Przynajmniej w moich oczach. Fakt, ze nie chca wypuscic dema, to tylko dowod na to, ze "Fallout 3", to bedzie cios w prawdziwych fanow postapokaliptycznego erpega. Co, Bethesda? Boicie sie, ze demo pokaze, ze gra nijak sie ma do poprzednich dwoch (a nawet trzech) czesci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:59, -=grocal=- napisał:

Co, Bethesda? Boicie sie, ze demo pokaze, ze gra nijak sie ma do poprzednich
dwoch (a nawet trzech) czesci? ;)

Masz skłonności do dramatyzowania :).


Czekam z niecierpliwością na nową odsłonę Fallouta. Szkoda tylko, że będę musiał opierać się wyłącznie na recenzjach podejmując decyzję kupić-nie kupić. Przede wszystkim dlatego, że nie będę mógł sprawdzić jak to pójdzie na moim kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:59, -=grocal=- napisał:

Jako fan Fallouta i totalny przeciwnik gniotów Bethesdy (Morrowinda i Obliviona) przeczuwam,
ze bedzie to porazka. Przynajmniej w moich oczach. Fakt, ze nie chca wypuscic dema, to
tylko dowod na to, ze "Fallout 3", to bedzie cios w prawdziwych fanow postapokaliptycznego
erpega. Co, Bethesda? Boicie sie, ze demo pokaze, ze gra nijak sie ma do poprzednich
dwoch (a nawet trzech) czesci? ;)

I tak czy siak, ta gra się sprzeda, a może i lepszą ją zrobią, jednak kupować w ciemno trzeba będzie. ;P

A gry jak na razie nie znasz, tylko spekulacje, więc jeszcze lepiej nie dramatyzować. Dramat będzie jak im zaczną ludzie odchodzić... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie gra będzie OK, zostanie chwalona przez recenzentów i totalnie zblzugana przez graczy. Skąd ja to znam? Ah tak, Oblivion. Współczuję Beth grona graczy oceniających gry przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:59, -=grocal=- napisał:

Jako fan Fallouta i totalny przeciwnik gniotów Bethesdy (Morrowinda i Obliviona) przeczuwam,
ze bedzie to porazka. Przynajmniej w moich oczach. Fakt, ze nie chca wypuscic dema, to
tylko dowod na to, ze "Fallout 3", to bedzie cios w prawdziwych fanow postapokaliptycznego
erpega. Co, Bethesda? Boicie sie, ze demo pokaze, ze gra nijak sie ma do poprzednich
dwoch (a nawet trzech) czesci? ;)



Co masz do Morrowinda co ?? i Do Obliviona ? ... Świetne gierki...

Btw: Wielka porażka.. nie wiem dlaczego żałują Dema... może się czegoś boją że to może być niewypał ;>? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie główcie się na moim wypowiedzią. Tą drugą. Ona odpowiada na post pana Cmq i postawione w nim zagadnienie które to w inteligentny sposób rozwija xD Nie ma więc nic wspólnego ani z głównym tematem ani tym bardziej z waszym jego rozumieniem. Traktuje ją jako post do posta, jeśli łaska…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi... Kolejny argument przeciwko "TES V: fallout" :/ W takim razie będę musiał poczekać aż któryś z moich znajomych zaopatrzy się w f3, bo sam tego gniota nie kupię.

@amellas Opcja "Edytuj" się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem optymistycznie nastawiony. SS prezentują się nieźle, a to że nie ma dema to dla mnie żaden minus. Morrowind był świetną gierką, Oblivion był dobry, ale brakowało mu tego czegoś.
D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odmawiam nikomu prawa do oceniania gry przed premiera i chcialbym, zeby i moje prawo bylo uszanowane. Z reszta jako "homo sapiens" potrafie wnioskowac i skoro nie podobaly mi sie ani technicznie ani fabularnie poprzednie "dziela" Bethesdy, to zakladam, ze "Fallout 3" nie zmieni mojego zdania o grach tego developera. Przeszedlbym pewnie z tym do porzadku dziennego, gdyby nie fakt, ze poprzednie czesci Fallouta po prostu uwielbiam (lacznie z Tacticsamii, ktore specjalnie sciagnalem z USA, gdy sie ukazaly na rynku). Po prostu boli mnie - jako zblizajacego sie do trzydziestki fana gry - ze zamiast pelnej niesamowitej atmosfery i smaczkow gry z najlepszymi chyba systememami kreacji postaci i walki turowej dostaniemy popluczyny na XBoksa, gdzie walka okaze sie stricte zrecznosciowa (jakos nie czuje tego zapowiadanego systemu opartego na pseudo-punktach akcji VATS) a swoboda i teatr dzialan ogranicza sie raptem do kilku miast (jesli nie jednego - z tego co pamietam z roznych zapowiedzi). Nie mowcie, ze nie moge z tych informacji wyrobic sobie zdania, bo niby dlaczego nie? Zmieni sie cos? Nagle zrobia z tego prawdziwa turowke w izometrycznym 3D? Teatr dzialan obejmie cale wschodnie wybrzeze? Bedziemy mogli miec towarzyszy w ilosci zaleznej od naszej charyzmy? Watpie. Co juz powiedziano, to powiedziano. Zmienic sie moga detale, ale generalny obraz nie jest - przynajmniej dla mnie - obiecujacy.

Po prostu - z kazda informacja dotyczaca "Fallout 3" przekonuje sie, ze to nie bedzie gra dla mnie. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia ;p
Twórcy wiedzą ,że gra będzie denna ,więc specjalnie nie wydadzą dema ,aby móc chociaż zarobić na samym tytule ;p
To się rozczarują i tylko zachęcą ludzi do ściągania z neta tej gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, demo jest niemozliwe do stworzenia, ale stworzenie hype''u jakiego swiat nie widzial jest mozliwe! Jakie to dziwne, taki Bioshock demo mial. Half-Life 2 tez.

Nawet do glowy przyszla mi mysl, ze boja sie wydac demo, bo wiedza, ze gracze zobacza w tej grze glupiego gniota, a nie Fallouta 3, ale to przeciez niemozliwe. Mamy do czynienia z bethesda, tworcami obliviona, ktory byl drugim przyjsciem Chrystusa i nie mial wad. Wady sie teraz znalazly, ale Fallout 3 juz ich nie bedzie miec. To juz 3cie przyjscie Chrystusa, ale lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:34, -=grocal=- napisał:

...

człowieku pod trzydziestkę, uspokój trochę hormony! Gra nawet nie wyszła, jest tylko garstka bardzo ogólnikowych informacji na jej temat i kilka ssów, więc nie wiem jak można już ją ostatecznie ocenić, lub pisać takie głupoty jak ''zręcznościowa walka''.

Echh... jak ja nie cierpie fanbojów którzy już z góry wiedzą że gra im się nie będzie podobać, i jaka by ona nie była to im się nie spodoba, bo już wcześniej to sobie wmówili.
To samo było z Wiedźminem, tylko w odwrotną stronę, wielu jeszcze przed premierą wmówiło sobie że to jedna z najlepszych gier cRPG, i tak już zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:48, misioo napisał:

> ...
człowieku pod trzydziestkę, uspokój trochę hormony! Gra nawet nie wyszła, jest tylko
garstka bardzo ogólnikowych informacji na jej temat i kilka ssów, więc nie wiem jak można
już ją ostatecznie ocenić, lub pisać takie głupoty jak ''zręcznościowa walka''.

Echh... jak ja nie cierpie fanbojów którzy już z góry wiedzą że gra im się nie będzie
podobać, i jaka by ona nie była to im się nie spodoba, bo już wcześniej to sobie wmówili.
To samo było z Wiedźminem, tylko w odwrotną stronę, wielu jeszcze przed premierą wmówiło
sobie że to jedna z najlepszych gier cRPG, i tak już zostało...


A ja nie lubie ludzi, ktorzy maja ogolnikowe informacje i sami wmawiaja innym, ze oni tez maja ogolnikowe informacje, nawet gdy tak nie jest.
Wiec, uspokuj hormony, doedukuj sie, poczytaj itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, kolejny argument fanbojów: "Nie wydadzą dema bo wiedzą, że gra będzie denna". Ludzie, to już zaczyna być chore!

A co do F3 - ważne żeby był klimat i dobra fabuła. Faktem jest, iż nigdy nie przepadałem za walką w Fallout''ach ^^ Ale od czego była dowolność w tworzeniu postaci i taka fajna cecha "retoryka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować