Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 nie doczeka się dema

69 postów w tym temacie

No tak...ale dlaczego on piszę o Gothicu 3 w temacie że do Fallouta 3 nie będzie dema? Tu powinny być opinie w stylu, czy to dobrze, czy źle, czy się cieszymy, czy smucimy itp. A nie że do innej gry było demo..Można tak wymieniać tysiącami, do których gier były dema ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:37, Baluk25 napisał:

A co ma piernik do wiatraka!? Przecież to jest w ogóle inna gra, inny rodzaj omg. I napisał
to Przewodniczący -.- (w takich chwilach nie chcę awansu)


Ale i jedna gra i druga to RPG. Czyli jednak można z gry wyciąć kawałek i zrobić z niego demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś chociaż ten tekst? A tak ogólnie to nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo z tego co widzę to często nie czytasz tekstów tylko dajesz 3 wyrazowe wypowiedzi i tyle, byle nabić posta. Co do Fallouta to szkoda, że demka nie będzie, bo bym sobie zagrał, ale cóż. A tak to mam do Ciebie jedno pytanie. Czy Ty jesteś w stanie sobie spojrzeć w twarz? Chodzi mi o to, że nie czytasz tekstów, spamujesz i to ostro, siedzisz w zabawach, i jesteś przewodniczącym? Rozumiem przodownik...człowieku, ty wiesz jaką Ty masz rangę na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:09, Baluk25 napisał:

A przeczytałeś chociaż ten tekst? A tak ogólnie to nie mam zamiaru się z tobą kłócić,
bo z tego co widzę to często nie czytasz tekstów tylko dajesz 3 wyrazowe wypowiedzi i
tyle, byle nabić posta. Co do Fallouta to szkoda, że demka nie będzie, bo bym sobie zagrał,
ale cóż. A tak to mam do Ciebie jedno pytanie. Czy Ty jesteś w stanie sobie spojrzeć
w twarz? Chodzi mi o to, że nie czytasz tekstów, spamujesz i to ostro, siedzisz w zabawach,
i jesteś przewodniczącym? Rozumiem przodownik...człowieku, ty wiesz jaką Ty masz rangę
na tym forum?


Tak sie składa, że przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem demko powinno być puszczone w obieg, choćby ku przestrodze, hehe :)
A tak na poważnie, to Beth takowym zabiegiem próbuje "przymusić" potencjalnych graczy do zakupu gry. Oczywiście każdy posiada wolną wolę i może kupić w ciemno, bądź olać sprawę, ale niekiedy przezwycięża ciekawość lub inne motywy i człowiek nabywa dany tytuł bez "zastanowienia". Na takim patencie korzystają wszyscy i to jest na swój sposób denerwujące.
Osobiście chciałbym sprawdzić Fallouta 3 przed ewentualnym zakupem, a z tego co widzę, mogę nie mieć takiej możliwości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie strategia firmy, która robi tę grę jest taka, aby zrobić dużo szumu, że np. jest ponad 200 zakończeń itp. , a nie wypuścić dema. Zabajerowanie graczy nazwą "Fallout" ...
Poza tym, jeżeli ta gra będzie wyglądać jak Oblivion czy Morrowind to na pewno nie pogram, bo lepiej zostać przy poprzednich częściach, tyle powiem :D . Seria TES nie przypadła mi do gustu i oby nowy Fallout nie był taki, jak te gry...

EDIT:
@Finch

Zawsze pozostają gameplay'e ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:43, SoundWave napisał:

Chyba to, ze Gothic 3, RPG, ma demo, a rozne zabawne istotki twierdza, ze RPGi nie maja
dem.


Z Gothickiem to taka sprawa, że tam samą radochę sprawia eksploatacja świata i zabijanie potworów. Więc co innego robić demo takiej gry (no, powiedzmy, że to RPG), a inną sprawą jest wersja demonstracyjna Fallouta, nastawionego na zadania.

Dnia 21.04.2008 o 22:43, SoundWave napisał:

I wyszedl gdzies tak mniej wiecej wtedy kiedy Oblivion, ktory dema nie ma. Wiec demo
mozna zrobic, trzeba tylko chciec.


Oblivion wyszedł pół roku wcześniej, a i same trailery i multum nagród skutecznie zachęciło miliony... A trzeba powiedzieć, że zupełnie inaczej prezentuje się ta gra, gdy się w nią zagra trochę dłużej niż chwilę.
Na G3 po premierze posypały się gromy. Co ma robić producent? Udowodnić, że gra jednak jest - a owszem, jest - przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:37, darklordvader napisał:

w sumie to dla nich bedzie lepiej , bo co jak weteranom Fallout-ów to się nie spodoba

A to jest już raczej pewne że się nie spodoba, a przynajmniej nie jako kontynuacja fallouta. Zupełnie inna mechanika rozgrywki = zupełnie inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Finch
> Zawsze pozostają gameplay''e ;) .

Gameplay''e gamplay''ami, ale niestety filmik avi w pełni nie odda wrażeń związanych ze skosztowaniem gry na własnym sprzęcie. I właśnie pod tym kontem chciałbym, aby zaistniało demko, bym nie musiał później żałować zakupu :)

> jak nie będzie demka to może chociaż Fallout 3 nie będzie miał opóźnień

Dla przykładu demo Wiedźmina ukazało się dopiero po premierze pełnej wersji, także... mogłoby się obejść bez opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To all ---> Nie było dema: Mass Effect, Jade Empire, Knights of the Old Republic (pierwszej i drugiej części), Vampire: Bloodlines, Neverwinter Nights 2, Gothica 2, Fallouta 2, Icewind Dale 2, Planscape:Torment i pewnie jeszcze kilku innych cRPG, więc naprawdę nie rozumiem dlaczego się tak niektórzy purtają, tym bardziej że Bethesda ostatnimi czasy nie wydaje dem do swoich gier (nie było ani dema Morrowinda ani Obliviona). Więc żadna to nowina.
Owszem - demo czasem pozwala uniknąć zakupu bubla. Swego czasu sprawdziłem na starym jeszcze kompie demo Gothica 3 i dzięki temu zaoszczędziłem pieniądze nie kupując pełnej wersji tego zabugowanego gniota.
A w wypadku braku dema ? Będą recenzje, gameplaye, opinie innych graczy i wtedy podejmę decyzję czy kupić grę czy nie.

sig ---> Kilka sprostowań, do wszystkiego co napisałeś:
1. Nie było dema Fallouta 2. Było demo pierwszej części i w to zapewne grałeś
2. Bethesda nie olała wydarzeń z Falloutów - jedynie te z "Tatcticsa", było to wspomniane w jakimś wywiadzie.
3. "Jechanie" po grze która jeszcze nie wyszła jest bardzo nie na miejscu, zwłaszcza że jesteś moderatorem na tym forum. Ja rozumiem emocje innych - zarówno "fanbojów" pierwszej i drugiej części, jak i młodszych graczy... ale Ty jako moderator powinieneś być jednak "ponad to" i przynajmniej do czasu premiery trzymać emocje na wodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 07:52, Lordpilot napisał:

2. Bethesda nie olała wydarzeń z Falloutów - jedynie te z "Tatcticsa", było to wspomniane
w jakimś wywiadzie.

To jak wytłumaczysz atak resztek mutantów (jak już pisałem nie ma jak zastąpić zabitych osobników, miejsce ich powstawania zostało zniszczone w częsci 1, a jego twórca jest "na tamtym świecie") oraz radio enklawa (takowa została zniszczona w części 2). Mylisz się, olali obie poprzednie. Sam tactics zaś od początku był całkiem inną grą w świecie fallouta, i gdyby betsha też poszła tą drogą (i usunęła cyferkę 3 z tytułu) nie było by problemu. ps demo jak najbardziej istnieje, było pokazywane dziennikarzom.
ps co zaś się tyczy emocji to "odruch bezwarunkowy" jako fan poprzednich części oraz tactisa nie mogę patrzeć jak świat jest zabijany (ilu fanów f3 będzie znać poprzedników? osoby dla których jest robiony uciekną z krzykiem na sam widok grafiki 2d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście brak dema nic nie musi znaczyć, lecz przy grze, co do której narasta mnóstwo wątpliwości przydałoby sie, pod warunkiem, że autorzy mają sie czym chwalić. tak jak twórcy witchera, wiedzieli, że demo może im tylko pomóc w sprzedaży. z fallout-oblivionem może być taka historia, jak z kiepskimi filmami, które wchodzą na ekrany bez pokazu prasowego, bo po co odstraszać widzów kiepskimi recenzjami w prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:09, SoundWave napisał:

Chyba, ze masz jakis inny powod, dla ktorego mieliby nie wydac.
...
Nie?
Bu :<


Wybacz moją śmiałość nadczłowieku (wszak wiesz lepiej i szybciej ode mnie, jaka będzie moja odpowiedź), ale pozwól, że jednak odpowiem (chociaż ja do Twojej wspaniałości i intelektu nie mam startu).

a) Bo chcą się skupić na pełnej wersji i jej dopracowaniu. Wierz mi, z punktu twórcy takiej gry stworzenie dema nie jest "wycięciem kawałka gry, jednej misji i wypuszczenia w necie";
b) Bo po prostu nie mają potrzeby wydać? Fallout 2 też nie doczekał się dema. A gniotem nie był (tu się chyba nie mylę. nie?);
c) Bo gra będzie tak dobra, że niepotrzebne są jakieś tam dema. Zobaczysz ocenę w CD-A 10+ i kupisz :P No bo to dobra gra była...

Dnia 21.04.2008 o 19:09, SoundWave napisał:

Wszak od dawien dawna wiadomo, ze NIE wydawanie dem jest dobrym znakiem!

>Po co dawac

Dnia 21.04.2008 o 19:09, SoundWave napisał:

graczom wyprobowac produkt. Niech frajery kupuja, a jak im sie nie spodoba- my mamy ich
zielone.


Demo Gothic''a 3 było i idealnie ukazywało niedorobienie i beznadziejność tejże gry ;]

Dnia 21.04.2008 o 19:09, SoundWave napisał:

To jest chore, a ilu "frajerow" sie wciaz znajduje ;]


Cóż, jeśli dla Ciebie demo jest jedynym sposobem na wypróbowanie gry czy też wyrobienie sobie o niej jako takiego zdania, to warto się pokusić o próbę nadążenia za obecną epoką. Mamy rok 2008. Serio.

Dnia 21.04.2008 o 19:09, SoundWave napisał:

Glupie owce.


Właśnie, czas na strzyżenie ;] W rytmie muzyki z Radia Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że nie będzie dema Fallout-a 3 (dalej F 3) było wiadomo o zeszłorocznych targów. Brak dema wpisuje się w politykę Betsy (zamknięte pokazy F 3, wyselekcjonowane informacje o F3, dorabianie ideologii do swoich twierdzeń np.: F1/F2 miał być w pierwszej osobie ale ograniczenia technologiczne na to nie pozwalały * wtrącenie – najlepsze jest to , że wiele portali i czasopism min CD Action powiela tą głupotę, robienie z fanów – wściekłych głupców etc) i w moim przekonaniu jest jak najbardziej słusznym posunięciem. Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeśli kupimy film/książkę etc. to bardzo trudno jest nam się przyznać do tego, że kupiliśmy produkt beznadziejny lub co najmniej kiepskiej jakości. Z grami komputerowymi jest bardzo podobnie – kupujemy kota w worku i po rozpakowaniu pudełka odwrotu już nie ma. Dlatego najlepiej „zmusić” nas do zakupu gry, o której nic nie wiem a potem niestety odwrotu nie będzie. Zresztą nie powiedziane jest, że dema F3 w ogólne nie będzie. Może po wydaniu gry i jej bardzo dobry przyjęciu przez fanów ( nie pism „branżowych” bo te dla F3 już zarezerwowały 10/10 lub 100/100 a niektóre pewnie i 110/100) demo się pojawi. Zresztą podobną do Besty strategię zastosowała CDP. Przed premierą Wiedźmina (dalej TW) dema nie było, gra okazała się bardzo dużym sukcesem – firma demo wydała aby przekonać niezdecydowanych. Biorąc pod uwagę fakt , że demo i gra TW stoją na jak najwyższym poziomie było to bardzo dobre zagranie marketingowe. Z drugiej strony doskonale zapowiadająca się Hellgate:Londyn przez wydanie dema straciła kilkaset tysięcy , jeśli nie więcej potencjalnych nabywców. Dlatego ja Besty rozumiem choć nie popieram. Ale biznes is biznes.
Co do samego F 3 by Betsy to wszystko miało być bardzo pięknie. Dzięki zakupowi licencji nowy mod do TES miał pozbyć się wad swoich poprzedników :
- beznadziejnego systemu rozwoju postaci. Systemy IBD –improve by doing mają to do siebie, że postać gracza bardzo szybko i w każdej dziedzinie jest nie do wyje..nia , co zabija aspekt odgrywania ról. Wyobraźcie sobie drodzy forumowicze F1/F2 z systemem rozwoju postaci jak w TES.
- wielkiego nawet olbrzymiego świata, którego zwiedzanie nie przynosi graczom żadnych korzyści bo po co zwiedzać świat skoro skaluje się on do naszej postaci czyli wszystkie napotkane potwory i skarby są „dostosowane” do naszego poziomu. Oblivion to nie Gothic 3, w którym warto było zwiedzać świat i wchodzenie w nocy do lasu lub do jaskini bez pochodni było złym pomysłem – oczywiście bez zbroi paladyna i zabójcy orków w dłoni,
- brak systemu moralnego (wiadomo),
- brak systemu ekonomicznego ( złoto leżało dosłownie na ulicach),
- system dialogowy a raczej jego brak
- system walki a raczej jego brak.
Poprzestanę na wyliczance , którą przedstawiłem wyżej. Wielokrotnie były już rzeczone aspekty wałkowane i Ci co mieli zrozumieć już zrozumieli a Ci co nie zrozumieli … już nie zrozumieją.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że udostepnione przez Besty informacje wystarczają do uznania TES V: Fallout 3 za najlepszą grę w historii nowożytnej ale niestety nie są wystarczjące aby uznać ją za karła w porównaniu do F1/F2. W języku fachowym na w/p postępowanie jest nawet określenie :)

W moim przekonaniu na 99 % F 3 będzie grą obiektywnie lepsza od Obliviona ( swoją drogą ciężko wyobrazić sobie grę gorszą od Obliviona, crpg-a w którym grafika jest ważniejsza od odgrywania roli) i z 25 – 50 modami (UI- use interface is must have !) na pewno da się w niego grać. Najważniejsze jednak jest tylko to czy Betsy pójdzie za ciosem i nie wyda editora do F 3 . Czego sobie i wam nie życzę.

Btw. Ostatnio zostało wydanych kilka bardzo dobrych crpg (TW, wielki NWN2: MoTB, czy nawet KOTOR w świecie Star Trek-a czyli Mass Effect) więc robienie tego całego szumu medialnego wokół F3 tylko nagania Betsy kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to mądrze i dość wylewnie napisał Bezimek, skok z demem nie opłaca się dla twórców gry. Lepiej puścić jeszcze przed premierą ultra-wypasionego trailera a po premierze co najwyżej jakieś demko. Ostatnio przecież opublikowano wyniki sprzedaży gier, które miały trailery lub dema na XBLA. Gry z trailerami po prostu sprzedawały sie lepiej, bo w wypadku dema każdy mógł przed premierą ocenić, czy gra mu się spodoba czy nie.

A ja się cieszę z takiej informacji! Wiecie dlaczego? Bo po prostu taka gra jak Fallout MUSI się sprzedać i jeżeli teraz okazałaby się klapą, to najprawdopodobniej pożegnalibyśmy na wieki klimat postnuklearnego świata w grach komputerowych (i czekali na ten w realu;)). Nie tylko w przypadku serii Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 07:52, Lordpilot napisał:

3. "Jechanie" po grze która jeszcze nie wyszła jest bardzo nie na miejscu, zwłaszcza
że jesteś moderatorem na tym forum. Ja rozumiem emocje innych - zarówno "fanbojów" pierwszej
i drugiej części, jak i młodszych graczy... ale Ty jako moderator powinieneś być jednak
"ponad to" i przynajmniej do czasu premiery trzymać emocje na wodzy.


Moderator ma obowiązek pilnować porządku na forum, a to chyba nie odbiera mu prawa do wyrażania własnych opinii. Wszystko toczy się w ramach regulaminu, więc nie ma dla mnie problemu. Całkowicie nie rozumiem Twojego punktu widzenia - czemu moderator nie może "jechać" (ja bym tego nie nazwał "jechaniem", ale niech będzie) po niewydanej grze? Znasz reżysera Uwe Bolla (Bethesda)? Znany jest z wydawania gniotów ("rpg" Oblivion). Wiedząc, że reżyseruje jakiś film (TESV: Fallout) i posiadając informacje, że ma być w takiej samej konwencji, co poprzedniczka (wspomniany Oblivion) mogę uznać, że to również będzie gniot, choć tego jeszcze nie widziałem.
Większość używa argumentu, że mało wiemy, ale to nieprawda. O Falloucie twórcy powiedzieli już dość dużo i moim zdaniem, można już wyciągnąć wnioski. Jak to ktoś powiedział "F3 może będzie dobrą grą, ale nie będzie dobrym Falloutem", ale, niestety ja oczekuję od Fallouta3, by zachował "ducha poprzedniczek.
Może nazwiesz mnie fanbojem, ale zgadzam się z sigiem, Bezimkiem i innymi. Miejmy nadzieję, że fani wezmą sprawy w swoje ręce i użyją edytora (oby się pojawił) by zrobić z F3 to, czym być powinno. Może nie jestem największym fanem Falloutów, ale bardzo lubię tę grę i szkoda mi patrzeć jak niszczy się jej legendę. To tak jakby ktoś zrobił mi z Tormenta kontynuację w formie hack''n''slasha z dwu zdaniowymi dialogami. Co z tego, że byłby to świetny h''n''s? To i tak nie byłaby gra godna nosić tytułu tego dzieła sztuki. Mam nadzieję, że rozumiesz teraz mój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 08:26, kelawerde napisał:

Wybacz moją śmiałość nadczłowieku (wszak wiesz lepiej i szybciej ode mnie, jaka będzie
moja odpowiedź), ale pozwól, że jednak odpowiem (chociaż ja do Twojej wspaniałości i
intelektu nie mam startu).

Jako, ze jestem wspanialomyslny a ty nie czytasz postow i malo wiesz- wybaczam.

Dnia 22.04.2008 o 08:26, kelawerde napisał:

a) Bo chcą się skupić na pełnej wersji i jej dopracowaniu. Wierz mi, z punktu twórcy
takiej gry stworzenie dema nie jest "wycięciem kawałka gry, jednej misji i wypuszczenia
w necie";

Oh, jakiez to wzruszajace. To znaczy czesc, w ktorej nie przeczytales posta, w ktorym napisalem, ze demo juz jest. Prasa je widziala, gdy Toddzik w nie gral. Czyli jest dla prasy, nie dla graczy. I jednak wystarczyloby tylko puscic w net. A jednak wycieli, co?

Dnia 22.04.2008 o 08:26, kelawerde napisał:

b) Bo po prostu nie mają potrzeby wydać? Fallout 2 też nie doczekał się dema.
A gniotem nie był (tu się chyba nie mylę. nie?);

Moze dlatego, ze FO2 nieznacznie roznil sie od FO1? Ten sam interfejs, wszystko bardzo podobne. Ale Fallout 3 to nie to samo. Nowy widok, nowa walka, zmodyfikowany SPECIAL, inna firma, inna grupa odbiorcow. Jesli az tak sie rozni to moznabyloby walnac demo.

Dnia 22.04.2008 o 08:26, kelawerde napisał:

c) Bo gra będzie tak dobra, że niepotrzebne są jakieś tam dema. Zobaczysz ocenę w CD-A
10+ i kupisz :P No bo to dobra gra była...

To, ze dostanie wysoka ocene w CDA to zakladam juz od dawna. Ale nie kupie. Nie kazda dobra gra jest dobrym Falloutem.
Albo przerobmy twoje c).
Gra bedzie tak beznadziejnym Falloutem, ze bethesda nie chce zeby krazylo jakiekolwiek negatywne info co do dema i samego FO3.
Tez brzmi fajnie.

Dnia 22.04.2008 o 08:26, kelawerde napisał:


Demo Gothic''a 3 było i idealnie ukazywało niedorobienie i beznadziejność tejże gry ;]

Ah, czyli demo Gothica jednak osiagnelo swoj cel? Ci, ktorym demo sie nie podobalo nie kupili, a ci, ktorym sie podobalo- kupili. Szczerosc u producentow G3, jak oni smieli.

Dnia 22.04.2008 o 08:26, kelawerde napisał:

Cóż, jeśli dla Ciebie demo jest jedynym sposobem na wypróbowanie gry czy też wyrobienie
sobie o niej jako takiego zdania, to warto się pokusić o próbę nadążenia za obecną epoką.
Mamy rok 2008. Serio.

A masz jakies inne sposoby na WYPROBOWANIE gry? Recke w "profesjonalnym" magazynie nazywasz wyprobowaniem? Obejrzenie mega trailera nazywasz wyprobowaniem? Hej, obudz sie i sam zacznij myslec, niech nie mysla za ciebie magazyny o grach. Wiele z nich nazwalo VATS turowym, co wcale nie znaczy, ze jest turowy. Szok, nie?

Dnia 22.04.2008 o 08:26, kelawerde napisał:


Właśnie, czas na strzyżenie ;] W rytmie muzyki z Radia Maryja.

Idziesz do fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak zakupię, bo w zasadzie nic ciekawego na ten rok nie zostało zapowiedziane - i tak większość gier, w które dobrze się bawiłem nie miało dem (wspomniane Bioware) lub okazywało się, że demo nie pokazywało tego co oferowała gra (coś jak teaser filmu - etap z największą akcją, najlepszą bronią itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, komu się ufa...

Ja pajacom z B. nie ufam, więc demo TES:FO3 jest dla mnie jak najbardziej pożądane.
Z Wiedźminem było podobnie - do pewnego momentu. Gdy CDPR zaprezentowało taser, który skupiał się tylko i wyłącznie na klimacie i odzwierciedleniu tego, co można było znaleźć w prozie Sapkowskiego wiedziałem już, że ludzie ci czują bardzo dobrze (czytaj: tak jak ja) ten konkretny klimat i można im zaufać robiąc pre-order (ale nie zaufałem im tak, by zamówić kolekcjonerkę - teraz żałuję).
A pajace z B. nie dość, że nie czują klimatu dobrze (czytaj: tak jak ja) to jeszcze ich poprzednie pseudoRPG uważam za najgorszy cRPG w jaki grałem. Poza tym można sobie w odpowiednich miejscach (o ile ktoś zna angielski) poczytać o polityce B. i tym jak najpierw dużo obiecują (czytaj: kłamią) a potem się nie wywiązują z własnych deklaracji. Z resztą - brak dema TES:FO3 jest wpisany w politykę kłamstw jaką uraczono graczy od momentu wypuszczenia tasera tej gry.

Po raz kolejny deklaruję, że nie kupię tej szmiry i szybciej zainwestuję w jakiś kosmiczny cRPG (z kolei ja tych klimatów nie czuję) niż zapłacę komuś za zniszczenie legendarnej serii.
I mam niejasne odczucie, że B. jednak zaboli ruch antyTES:FO3 w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować