Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 4 na PC gotowy do wydania w lecie

37 postów w tym temacie

Capcom wspiera PC gaming alliance. To widać ;] A może się i skuszę? Ale nie, najpierw przetestuję trójeczkę... chociażby na mojej czarnulce. Bo z serią styczności jeszcze nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam Capcom dał dodatki XD

No cóż, przynajmniej macie powód po pójście do kiosku po Neo Plus żeby mieć mój trzystronowy i zgłębiający każdy aspekt gry poradnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobiłem dwa głupie błędy XD Miało być "powód do pójścia do kiosku" i "trzystronicowy" ;)

A żeby nie było offtopa, ciekawe czy tym razem Capcomowi uda się zrobić dobrą konwersje DMC na piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:55, Shini napisał:

A żeby nie było offtopa, ciekawe czy tym razem Capcomowi uda się zrobić dobrą konwersje
DMC na piece.


DMC3 poza tym, że był niegrywalny na klawiaturze, dawał radę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy upierają się żeby wypuszczać wersje PC po wersjach konsolowych, skoro dodają dodatkowy content, i tak naprawdę zabiera im to więcej czasu i wysiłku. Może się wreszcie nauczą że PC to równorzędna platforma do 360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, trochę się Capcom leniwi ;)

Wersja na Playstation 3 i Xboxa 360 jest już dostępna kilka miesięcy, tak więc trochę dziwi mnie, że Capcom wydaje DMC4 na PC dopiero latem. Swoją drogą, to zupełnie nie wyobrażam sobie tej gry na myszce i klawiaturze. Grałem w demo i bardzo mi się podobało - szybka, dynamiczna akcja i duża dawka grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:19, Konrad512 napisał:

Nie rozumiem dlaczego wszyscy upierają się żeby wypuszczać wersje PC po wersjach konsolowych,
skoro dodają dodatkowy content, i tak naprawdę zabiera im to więcej czasu i wysiłku.
Może się wreszcie nauczą że PC to równorzędna platforma do 360 i PS3.

Bardziej opłaca się wydawać tytuły na konsole niż pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:31, Shini napisał:

Bardziej opłaca się wydawać tytuły na konsole niż pc

Nie do końca prawda, tak jest bo developerzy wydają swoje gry najpierw na konsolach, gdzie zbijają kokosy, a później na PC, gdzie gra jest nieco poprawiona i tak naprawdę większość zainteresowanych już grę przeszła na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Devil May Cry 4 ujrzy światło dzienne w lecie"

"Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: maj 2008"

Czyli nie ma co liczyć na maj -.-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 22:19, Konrad512 napisał:

> Bardziej opłaca się wydawać tytuły na konsole niż pc
Nie do końca prawda, tak jest bo developerzy wydają swoje gry najpierw na konsolach,
gdzie zbijają kokosy, a później na PC, gdzie gra jest nieco poprawiona i tak naprawdę
większość zainteresowanych już grę przeszła na konsoli.

Nie powiesz mi, że skala piractwa na pctach nie ma znaczenia. Zresztą Capcom to firma, która od konsol zaczynała i z konsolami trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować