Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 4 na PC gotowy do wydania w lecie

37 postów w tym temacie

za to może to dziwić w przypadku Rockstara ;]

Anyway czekałem na tą grę od przejścia 3ki, więc poczekam jeszcze troche i pogram jak każdy pożądny masochista - na klawiaturze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić - my, pecetowcy kochamy Capcom. No, przynajmniej Ja ;) Bo jak można ich nie lubić po tym jak wydali DMC 4 na pieca w wersji jeśli nie lepszej, to na pewno szybszej niż oryginał? xD Choć powiem szczerze że bez minimum GeForca 8800 nie mam pewnie co gry odpalać.

Tym nie mniej muszę ją mieć jako fan radosnej sieczki w ogóle i klimatu DMC w szczególe. No i te panienki bez majtek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No DMC4 jest fajny na Ps3 ale co by nie było wersje Pctową też trzeba zobaczyć może nie kupie oryginałki na PC ale wersje kioskową zaliczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, gdy kupisz v na konsolę to żadne piractwo... to tak jak z książką. Jak masz v pl to ang możesz z neta zassać :) Wprawdzie żadne prawo tego nie potwierdzi ale zdrowy rozsądek zdaje się mówić jednoznacznie w tej kwestii. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 11:29, amellas napisał:

No wiesz, gdy kupisz v na konsolę to żadne piractwo... to tak jak z książką. Jak masz
v pl to ang możesz z neta zassać :) Wprawdzie żadne prawo tego nie potwierdzi ale zdrowy
rozsądek zdaje się mówić jednoznacznie w tej kwestii. Czyż nie?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, sugerujesz, że jeśli kupiłem DMC4 na konsole, to mogę sobie ściągnąć z neta na pc, bo będzie to wtedy obyczajowo ok, skoro już jedną wersję mam?

Renchar:

Dnia 24.04.2008 o 11:29, amellas napisał:

No DMC4 jest fajny na Ps3 ale co by nie było wersje Pctową też trzeba zobaczyć może nie kupie oryginałki na > PC ale wersje kioskową zaliczę ;)

A później ludzie mi mówią, że wydawanie gier na pc wcale nie jest mniej opłacalne od wydawania ich na konsole :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:30, master matrox napisał:

Heh, trochę się Capcom leniwi ;)

Wersja na Playstation 3 i Xboxa 360 jest już dostępna kilka miesięcy, tak więc trochę
dziwi mnie, że Capcom wydaje DMC4 na PC dopiero latem. Swoją drogą, to zupełnie nie wyobrażam
sobie tej gry na myszce i klawiaturze. Grałem w demo i bardzo mi się podobało - szybka,
dynamiczna akcja i duża dawka grywalności.


Nie wiem czy wiesz, ale PC obsługuje praktycznie wszystkie pady (wszystkie z konsol obecnej generacji i setki specjalnie zrobionych pod PC), więc nie dość że można grać na padzie, to jeszcze można wybrać taki który odpowiada graczowi najbardziej, a ich ceny zaczynają się od ok. 15 zł (za nowe pady z analogami, wibracjami itd.). A teraz druga niespodzianka - PC można podłączyć do TV i na nim grać ;). Krótko mówiąc możesz grać tak jak Ci najbardziej pasuje. Nawet jeżeli kupisz kabel TV-out i pada jedynie do tej jednej gry, to i tak łącznie z ceną gry wyjdzie taniej niż sama gra na konsolę, a przecież takie dodatki jak kabel czy pad raz kupione służą do wielu gier. Do tego dostajesz znacznie ulepszoną wersję z nowymi trybami gry i możliwością grania w mody w przyszłości, jeżeli gra odniesie sukces i stanie się popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 11:18, ROTFL napisał:

Krótko mówiąc możesz grać tak jak Ci najbardziej
pasuje. Nawet jeżeli kupisz kabel TV-out i pada jedynie do tej jednej gry, to i tak łącznie
z ceną gry wyjdzie taniej niż sama gra na konsolę

Mówisz?
http://www.allegro.pl/item348814022_devil_may_cry_4_nowa_.html
== =
http://www.allegro.pl/item350531906_devil_may_cry_4_pc_przedsprzedaz]_nowa_w_foli _ss.html - 84,97 zł
http://www.allegro.pl/item346905916_markowy_kabel_tv_out_prolink_exclusive _f_vat.html - 42 zł
http://www.allegro.pl/item347644105_pad_do_pc_dual_shock_podwojna_wibra cja_k62a_.html - 13,99zł
= 140,96 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 11:32, Shini napisał:


Kwestia doboru przykładów, np. na gram.pl pre-order DMC4 na PC kosztuje 79,90zł, więc łącznie już jest taniej, kabel TV-out także można dostać taniej. Zresztą jak kupisz wersję PS3 z podanego przez Ciebie linka, to nie masz gwarancji że w przypadku uszkodzenia płyty będziesz mógł ją wymienić, a kupując powiedzmy na gram.pl taką gwarancję masz (nie wiem jak jest dokładnie w przypadku tego tytułu, ale ja mam taką gwarancję na praktycznie każdą grę za wyjątkiem dość starych, gdy tej opcji jeszcze nie było lub na jakieś pre-order packi po 10 zł.). Natomiast w sklepach oferujących taką opcję cena DMC 4 na PS3 zaczyna się od 180 zł (na X360 parę złotych taniej), ale już nawet pomijając takie oferty z gwarancją, to jak już pisałem wciąż wychodzi o kilka zł taniej, a przecież takie akcesoria służą do wielu gier i np. ja od dawna już takowe posiadam, więc cena staje się jeszcze niższa + porządnie ulepszona wersja na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jedno, niepotrzebnie się czepiasz szukając dziury w całym i na siłe udowadniając, że na kompa wszystko załatwisz taniej. Skoro to "kwestia doboru przykładów", to bez trudu mogę Ci znaleźć DMC do kupienia za 50zł.
Zresztą skoro już piszesz o akcesoriach, jeśli ktoś chce wyrzucać pieniądze w plecy, to niech kupuje sobie pada za 15zł. Z doświadczenia wiem, że taki badziew nie wytrzymuje za długo. Najlepiej wydać kilka razy więcej forsy i mieć spokój na kilka lat niż te 15 złociszy co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 13:22, Shini napisał:

Powiem Ci jedno, niepotrzebnie się czepiasz szukając dziury w całym i na siłe udowadniając,
że na kompa wszystko załatwisz taniej. Skoro to "kwestia doboru przykładów", to bez trudu
mogę Ci znaleźć DMC do kupienia za 50zł.
Zresztą skoro już piszesz o akcesoriach, jeśli ktoś chce wyrzucać pieniądze w plecy,
to niech kupuje sobie pada za 15zł. Z doświadczenia wiem, że taki badziew nie wytrzymuje
za długo. Najlepiej wydać kilka razy więcej forsy i mieć spokój na kilka lat niż te 15
złociszy co miesiąc.


Ja się czepiam i szukam dziury w całym? Hipokryzja pełną gębą ;). Przecież to Ty znalazłeś przykłady świadczące o tym, że cały zestaw na PC wyjdzie o 1zł i 96 groszy drożej XD. Próbujesz mi wmówić, że granie na konsoli kosztuje mniej? To nie jest szukanie dziury w całym, bo tak samo dokupuje się akcesoria do konsol, np. jak chcesz grać z wibracjami, to teraz musisz dokupić DS3 (chyba DMC4 na PS3 posiada wsparcie dla wibracji), a to że napisałem że można kupić taniej tą samą grę na PC (mimo że trochę czasu już minęło od jej konsolowej premiery, to ceny wciąż drastycznie nie spadły) + akcesoria miało być jedynie wymownym przykładem tego jak dużo taniej to wychodzi, bo przecież jeżeli ktoś już je posiada (zakładając, że w ogóle np. chce grać na HDTV, bo mimo wszystko nawet HDTV zaoferuje mu gorszą rozdzielczość niż przeciętny monitor, więc może po prostu chcieć grać właśnie na nim), to wychodzi mu znacznie taniej. Sama gra natomiast jest nieporównywalnie tańsza. Wiem, że można kupić taniej DMC4 na PS3, ale mówimy wtedy o wersji używanej, a przecież na PC używane gry też się sprzedaje - zwłaszcza że DMC4 to gra SP, więc szybko znajdzie się sporo osób sprzedających tę grę po jej ukończeniu, więc wtedy można porównywać ceny używek, a nie używana gra vs nowa.

Co zaś tyczy się padów za 14 zł, to wcale nie jest prawdą, że psuje się on szybciej od drogiego pada MS lub Sony. To jest właśnie jeden z chwytów marketingowych, czyli zwykłe budowanie marki poprzez wysokie ceny, bo sporo ludzi wtedy myśli: "hmm, skoro jest takie drogie, to pewnie jest najlepsze, bo przecież nie wyciągaliby kasy za nic". Tak to właśnie działa, myślisz że dysk do X360 jest lepszy od PCowego dlatego że za cenę 20GB do X''a dostaniesz 400GB do PC? Nie wiem jakie ty miałeś doświadczenia z takimi padami, ale ja miałem styczność z różnymi zarówno tanimi jak i drogimi i wszystkie zawsze działały tak jak powinny, zarówno te które kopiują popularnego DS''a (i muszę przyznać, że robią to bardzo dobrze) jak i te z całkowicie nowym designem. Szczerze powiedziawszy to jedyne problemy z padami miałem z oryginalnym DS do PS1 i Nunchackiem do Wiilota, w obu przypadkach problemy dotyczyły gałki analogowej. A to, że co miesiąc trzeba kupować nowego pada, to całkowita nieprawda. Pomijając nawet jego ewentualną i domniemaną awaryjność, to przecież wyraźnie jest napisane "gwarancja 12 miesięcy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 14:30, ROTFL napisał:

Ja się czepiam i szukam dziury w całym? Hipokryzja pełną gębą ;)

Nie, po prostu chciałem Ci pokazać, że nie zawsze granie na konsoli = kosmiczne wydatki. Pokazałem pierwsze, lepsze przykłady jakie znalazłem na allegro. To Ty mi mówisz, że wszystko da się kupić jeszcze taniej.

Dnia 25.04.2008 o 14:30, ROTFL napisał:

Co zaś tyczy się padów za 14 zł, to wcale nie jest prawdą, że psuje się on szybciej od
drogiego pada MS lub Sony. To jest właśnie jeden z chwytów marketingowych, czyli zwykłe
budowanie marki poprzez wysokie ceny, bo sporo ludzi wtedy myśli: "hmm, skoro jest takie
drogie, to pewnie jest najlepsze, bo przecież nie wyciągaliby kasy za nic". Tak to właśnie
działa, myślisz że dysk do X360 jest lepszy od PCowego dlatego że za cenę 20GB do X''a
dostaniesz 400GB do PC? Nie wiem jakie ty miałeś doświadczenia z takimi padami, ale ja
miałem styczność z różnymi zarówno tanimi jak i drogimi i wszystkie zawsze działały tak
jak powinny, zarówno te które kopiują popularnego DS''a (i muszę przyznać, że robią to
bardzo dobrze) jak i te z całkowicie nowym designem. Szczerze powiedziawszy to jedyne
problemy z padami miałem z oryginalnym DS do PS1 i Nunchackiem do Wiilota, w obu przypadkach
problemy dotyczyły gałki analogowej. A to, że co miesiąc trzeba kupować nowego pada,
to całkowita nieprawda. Pomijając nawet jego ewentualną i domniemaną awaryjność, to przecież
wyraźnie jest napisane "gwarancja 12 miesięcy"...

Powiedz to wszystko mojemu padowi od Manty który kosztował mnie te 5 dych czy ile tam, a kiedy padł, to już nie powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 11:07, Shini napisał:

Nie, po prostu chciałem Ci pokazać, że nie zawsze granie na konsoli = kosmiczne wydatki.
Pokazałem pierwsze, lepsze przykłady jakie znalazłem na allegro. To Ty mi mówisz, że
wszystko da się kupić jeszcze taniej.


Jak ktoś chce kupić konsolę po latach i grać w bardzo stare używane gry, to rzeczywiście drogo mu to nie wyjdzie, chociaż z drugiej strony to samo (czyli granie w stare i używane gry) na PC wyjdzie znacznie taniej. Jak chcesz to możesz mi udowodnić, że granie na konsoli to nie są kosmiczne wydatki (chociaż, to też pojęcie względne, dlatego najlepiej odnieść to w porównaniu do grania na PC). Gry premierowe po ponad 200 zł, płatne drobne dodatki, 3-4 mapy za 30-40zł? W przypadku X''a płatny on-line, w przypadku PS3 darmowy ale gorszy on-line, co jednak Sony nadrabia wysoką ceną samej konsoli. Brak modów sprawia, że gra w którą na PC mogę grać latami bez znudzenia staję się na konsoli monotonna znacznie szybciej. W RTS''a na konsoli dostaję kilkanaście map i to wszystko, ewentualnie mogę zapłacić za nowe mapy sporą kasę, podczas gdy na PC mogę je legalnie ściągać za darmo (setki, a nawet tysiące, zależnie od popularności danej gry), a jakby tego było mało, to mogę ściągać mody, które czasem mogą zmienić całą grę.

Dnia 28.04.2008 o 11:07, Shini napisał:

Powiedz to wszystko mojemu padowi od Manty który kosztował mnie te 5 dych czy ile tam,
a kiedy padł, to już nie powstał.


Przecież ja nie neguję tego, że pady się niszczą, ale co mam powiedzieć oryginalnym padom od Sony czy Nintendo, które mi się psuły? Jak mam już wydać 10 razy więcej na pada, to oczekuje że będzie 10 razy lepszy i wytrzymalszy, a tak nie jest i to nie jakieś odosobnione przypadki, bo miałem kilka padów do konsol Sony i w różnych psuły się różne funkcje, najczęściej coś się z analogiem krzaczyło, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 10:36, bartek3039 napisał:

Devil may cry 4 obsługuje DirectX 9 czy DirectX 10?Czy zadziała mi na DirectX 9?

najlepiej napisz w temacie ogólnym, a co do pytania, obsługuje i jedno i drugie. na directx 9 zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować