Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"RTS tego roku" - Stalin vs. Martians... chwila, że jak?

35 postów w tym temacie

Prawdę powiedziawszy to kocham autorów za ich inspiracje! Zaiste, ja również po wódce, barszczu i pierogach piszę najlepsze teksty... ;) Gra fabularnie zapowiada się znakomicie! Świetne połączenie: humorzaste sci-fi plus "poważne" historycznie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł!! :) Coś nam ostatnio "poważnych'' casuali obrodziło - przy czym trend ten uważam za całkiem sensowny.

Jako osobnik podchodzący do grania jak do oglądania telewizji wolę grać "na raz" w parę tytułów niż poświęcić cały swój czas i uwagę jednej, wymagającej grze. Przy czym zazwyczaj rdzeniem całego zjaścia jest pełnoprawne, wychwalane przez media i graczy dzieło okupowane przez liczne casuale lub gry pokroju Flatoutów. Ten model sprawdza się doskonale niezależnie od kalibru gry-rdzenia i gier starających się umilić mi czas w przerwach na kawę [tudzież coś cięższego].

Tak więc... dla mnie [ka]boooomba!!!!! xD Oby więcej takich [nie]wesołych gier. Dodam tylko, iż jako fan wszelkiego typu arcade, fpsów i... turówek - nie trawię strategii w czasie rzeczywistym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich!
Towarzysze robotnicy, czerwonoarmisci!

Ja jako przedstawiciel tymczasowego komitetu rewolucyjnego pytam sie :
te cos turkusowego na tym screenie to towarzysz stalin, czy moze teletubiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej wódki to chyba za dużo wypili. :D I za to takich ludzi kocham, kupię to!

Zaitsev: Założę studio, stworzę takową grę, potem prześlesz mi filmik, jak to sobie odgryzasz palec u nogi, ok? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa palce, dwa! Ja też chcę mieć jakąś pamiątkę dnia, który - w co nie wątpię :) - zapisze się w kalendarzu jako święto narodowe... xD

"Dzień obgryzionego palca u nogi" :) Już widzę te proporce łopoczące na wietrze, pochody ulicami miast a nawet słyszę hymny na cześć owego palca śpiewane :P Co więcej, założę się że wystarczyłoby pomalować ów palec na zielono i mógłby być oficjalną maskotką gry "Stalin vs Martians"... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Swoją drogą przynajmniej w jednej grze z alternatywną wersją historii IIWŚ nie pojawią się sterowce bojowe napędzane śróbami okrętowymi. Przysięgam na życie mojego kota - jeszcze raz coś takiego deweloperzy wsadzą do gry, to sam odgryzę sobie palec u nogi..."


Biedny kot :((((

Swoją drogą...

Wydaje mi się to tylko głupim żartem/reklamą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:24, simprez napisał:

coś co byłoby napędzane "śróbami" sam bym uznał za ewenement... :D

faux pas ;___; dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:29, olki77 napisał:

Barszcz i pierogi to polskie specjały :P Ciekawe co jedli CDP Red przy tworzeniu Wieśka
?


jak to co? gra była wydana na zachodzie przez "Atari" - no więc pewnie wcinali hamburgery i hot-dogi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Już kiedys był RTS osadzony w czasach bodaj pierwszej wojny światowej, gdzie nagle Ziemię atakują obcy i chyba nawet mieli oni sporo wspólnego z "Wojną światów" Wellsa. Tylko tytułu nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować