Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Monday

Fanclub Basi z Levela

711 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 00:12, kordzio1 napisał:

Hmm w sumie przeglądając ten temat można odzyskać wiarę w ludzkość... jak za starych
dobrych czasów znów faceci piorą się o baby :D :D :D


Ten temat to prawie jak Troja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:14, rob006 napisał:

> Hmm w sumie przeglądając ten temat można odzyskać wiarę w ludzkość... jak za starych

> dobrych czasów znów faceci piorą się o baby :D :D :D

Ten temat to prawie jak Troja ;D


Rob uratowałeś nas od krzyżowców swoim długim i nudnym wykładem już nie piszą tu -.-
Google dobra rzecz ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:12, kordzio1 napisał:

Hmm w sumie przeglądając ten temat można odzyskać wiarę w ludzkość...


To oczywiście był żart? A raczej to chyba JEST żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 11:27, TitusCruz napisał:

czym właściwie jest ten level, bo jakoś nie jestem w temacie...


Program gram.pl, będący streszczeniem najważniejszych informacji tygodnia. Niestety chwilowo niedostępny ze względy na "przypadłości" kanały YoutTube ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część twojego posta - nic ciekawego, kompletnie. Albo się powtarzasz, albo wymyślasz dyrdymały, w które jak widać i tak każdy uwierzy, bo w końcu to tylko zabawa pozbawiona kontekstów.
Za to jeśli o ten fragment chodzi...

Dnia 28.04.2008 o 23:51, rob006 napisał:

Mimo to chętnych do głoszenia swojej "jedynej słusznej
racji" znalazło się wielu, szkoda tylko, że żaden z nich nie wpadł na to, że każdy może
mieć inne podejście do tego tematu, ze dla niektórych to po prostu zwykła odstresowująca
rozrywka, oderwanie się od codziennych nudnych i sztywnych dyskusji, i nic tu tak
naprawdę nie jest na poważnie
(to ze specjalną dedykacją dla tych panów/pań od złośliwych
uwag o znalezieniu sobie dziewczyny i odejściu od komputera). Nie wiem, może wam też
w dzieciństwie nie pozwalano się bawić, ale to NIE JEST NORMALNE, że jesli wam się zabawa
nie podoba, to nie ma prawa bytu. Zdajcie sobie sprawę że nie jesteście pępkiem świata
i to nie wy decydujecie czy coś może istnieć, czy nie. Jesli temat wydaje wam się żałosny,
to chociaż nie pogarszajcie sytuacji swoimi postami.
A do ciebie gothicsheep, jeśli jesteś dumna z tego co zrobiłaś, jest mi cię po prostu
żal. Powodzenia, może jutro wpadniesz do przedszkola, aby dzieciom zabawki pozabierać,
bo to takie infantylne i niepoważne...

Też spadłem z krzesła :>. 1:1.

Dnia 28.04.2008 o 23:51, rob006 napisał:

PS: Konsul to ubermoderator - konsul, moderator i użytkownik w jednym. Moderator to tylko
2 ostatnie opcje w jednym... ;]

Źle do tego podchodzisz. Moderator jest doświadczonym człowiekiem, obytym z forum, jak nikt inny, ze stażem liczonym w kilku już latach. Konsulowie, czyli w tym przypadku sng i Laid Back, to też dorośli ludzie, owszem. Ale co oni mogą wiedzieć o forum w porównaniu z Wojmanem?

Dnia 28.04.2008 o 23:51, rob006 napisał:

A co do fanatyzmu - to nie ja tu zrobiłem aferę o praktycznie nic i nie ja biegam po
różnych tematach opowiadając jaki ten fanklub żałosny, jak to z levelem nie wyszło, jacy
to ludzie są niewyżyci i się Basią podniecają, jak to królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków...
uhh, sorry, pomyliły mi się bajki... ;]

A kto do tego fanatyzmu ostatnio wraca? Ty. Także nie dziw się, że wykorzystuję ten bzdurny argument przeciwko tobie. Poza tym, jak nie podoba mi się ten cały Level, a wideowstępniak jest ściśle z tym powiązany, to czemu mam nie wyrazić tego i owego. No proszę cię...

Dnia 28.04.2008 o 23:51, rob006 napisał:

PPS: O rany, dopiero zauważyłem jakiego długiego posta napisałem... Wybacz, mam nadzieję
że nie uraziłem cię w ten sposób...

Znowu połowa twojego posta jest o wszystkim i o niczym, ale tłumacz to sobie moją domniemaną manią. Śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:01, gothicsheep napisał:

Pierwsza część twojego posta - nic ciekawego, kompletnie. Albo się powtarzasz, albo wymyślasz
dyrdymały, w które jak widać i tak każdy uwierzy, bo w końcu to tylko zabawa pozbawiona
kontekstów.

A ktoś tu o zaślepieńcach pisał...

Dnia 29.04.2008 o 13:01, gothicsheep napisał:

Źle do tego podchodzisz. Moderator jest doświadczonym człowiekiem, obytym z forum, jak
nikt inny, ze stażem liczonym w kilku już latach.

Jedno słowo: kNOT ;>

Dnia 29.04.2008 o 13:01, gothicsheep napisał:

Konsulowie, czyli w tym przypadku sng
i Laid Back, to też dorośli ludzie, owszem. Ale co oni mogą wiedzieć o forum w porównaniu
z Wojmanem?

Może wiedzą jak to forum ma wyglądać? Też się często z nimi nie zgadzam, wiele ich pomysłów jest wg mnie wybitnie nietrafionych, ale na pewno częściej nie zgadza się z decyzjami Wojmana...

Dnia 29.04.2008 o 13:01, gothicsheep napisał:

A kto do tego fanatyzmu ostatnio wraca? Ty. Także nie dziw się, że wykorzystuję ten bzdurny
argument przeciwko tobie.

Eee... Gdzie ty wykorzystujesz ten argument?? O_o Stwierdzam fakty - obrałeś sobie za jakiś chory cel zniszczenie tego tematu, choć wcale w ciebie nie uderza, w wielu tematach nawiązujesz do niego, jaki to on i ludzie oni piszący żałośni nie są, tego co na GSie robisz nie będę nawet komentował, bo to twoja indywidualna sprawa, ale chłopie - odpuść sobie i ciesz się życiem, zamiast pierdołami się zajmować. Bo ja tego nie potrafię inaczej określić jak fanatyzm...

Dnia 29.04.2008 o 13:01, gothicsheep napisał:

Znowu połowa twojego posta jest o wszystkim i o niczym, ale tłumacz to sobie moją domniemaną
manią. Śmiało.

Bo widzisz, chyba podjąłem się misji niemożliwej do wykonania - wytłumaczenia ci co tak właściwie robisz...

PS: Biegałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jakiej drogi bym nie obrał, to i tak stoję na straconej pozycji. Czemu? Wyjaśniać chyba nie muszę. Bynajmniej nie chodzi tu o to, kto ma racje. Nie wiem, jak można być tak ślepym i nie dostrzec oczywistych i widocznych gołym okiem faktów.

I pobiegać powinieneś ty, a najlepiej w towarzystwie jakiejś panny. Nie musi być ładna, łatwiej zacząć od tych mniej "dorodnych", a nawet pasztetów, aby tylko nie miały twarzy stworzonej z pikseli, ewentualnie nie zasłaniały się szklaną szybką. Ale nie! To przecież nie będzie fun!

Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:38, gothicsheep napisał:

Powiem tak. Jakiej drogi bym nie obrał, to i tak stoję na straconej pozycji. Czemu? Wyjaśniać
chyba nie muszę. Bynajmniej nie chodzi tu o to, kto ma racje. Nie wiem, jak można być
tak ślepym i nie dostrzec oczywistych i widocznych gołym okiem faktów.

Wiem, że i tak znajdziesz jakąś głupią wymówkę aby tego nie zrobić, ale podaj tek fakty bo rzeczywiście ich nie widzę.

A co do reszty posta - n/c. Nie mierz ludzi swoją miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:31, General Sturnn napisał:

O wy niewyżyte kasztany xD Elkantar prawdę rzekł, Panowie, więcej czasu przebywajcie
z okazami face to face xD


True :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dawno się tak nie uśmiałem jak przy tym temacie :D Oczywiście poza gadkami na czacie gilidii ;D :> (Pozdrowienia dla no life''ów z gildii gram.pl x]]]) Co ciekawe wydaje mi się, że ten temat tak szybko się rozwija i jeszcze nie ucichł z powodu "antyfanów" tego tematu x]] Black Monday ciągle przysłowiowo rżnie głupa, wynosi Basię na wyżyny, a niektórym z tego powodu pęka żyłka na czole i zaczyna się kłótnia :D :D :>>> Życie było by takie nudne bez takich akcji xP :]]]

btw kiedy następny level i przecudowna Basia?

x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:07, Black Monday napisał:

> O co z tą całą Basią z levelu chodzi? Musiałem coś pominąć:(
Przeczytaj temat cały...

No i jakaś baba i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować