Zaloguj się, aby obserwować  
ssendas

odsprzed... oddawanie wPLN innym uzytkownikom

17 postów w tym temacie


czy rozwazaliscie mozliwosc odstepowania wPLN innym uzytkownikom ?
np w ramach pozyczki... ja ci dam tyle a tyle kupisz gre , zarejestrujesz ja , oddasz mi wPLN tyle ile ci pozyczylem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł generalnie ciekawy,choć ma kilka wad....
Z tymi wPLNami chodzi o nagradzanie legalnych nabuywców gier CDP,a teraz jakiś cap "klient piratów" pozyczy wirtualny hajsik i będzie miał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 19:56, IMRO lion napisał:

Pomysł generalnie ciekawy,choć ma kilka wad....


Kilkadziesiąt...

Już widze ciąganie się po sądach, groźby, mnóstwo nerwów, pożyczanie na procent ;P
Ja już nie raz pisałem, że Polak potrafi - w związku z tym jest to pomysł bardzo słaby.

CDP stwierdzi, że nie bierze odpowiedzialności (i słusznie!) za takie zdarzenie i na kogo będą wściekli userzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 19:48, ssendas napisał:

czy rozwazaliscie mozliwosc odstepowania wPLN innym uzytkownikom ?
np w ramach pozyczki... ja ci dam tyle a tyle kupisz
gre , zarejestrujesz ja , oddasz mi wPLN tyle ile ci pozyczylem ;)

Oczywiście możliwość taka była rozważana, jednak, jak słusznie zauważyly poprzednie osoby, może wyniknąć z tego ogromna ilość problemów i nieciekawych sytuacji. Pamiętaj, że jeśli druga osoba ma potrzebne wPLN to zawsze może złożyć zamówienie dla Ciebie korzystając ze swojego konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



wPLN to nie jest waluta żadnego z państw.....więc jeśli chodzi o sprawy karne to cię prokurator by chyba wyśmiał....
Bo co w sumie pożyczasz........powietrze????

I jedyne co by było to połowa forumowiczów ( hipotetycznie) mogła by karnie dostać bana za nieuczciwośc nic mniej nic więcej.
marny pomysł.

Ja i tak wole kupić na Allegro albo w EPIKU bo mi te wPLN jakoś niebardzo się podobają za normalne pieniądze. Jak niemam czegoś w łapkach to tego niema i ot co.


Może się myle....jak ktoś chce to moge oddać to 10 wpln które mam nic niechce wzamian......bo i tak nic w sumie nieoddaje.....tylko napis z profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 00:00, WoWmen napisał:

Nie może


A jednak może ;)
Tak jak powiedział Destro.
Osoba, która chce pożyczyć składa zamówienie na adres osoby pożyczającej.
Osoba pożyczająca dostaje gre płaci za nią i ma kartę rejestracyjną.
I tu ma dwa wyjścia, albo odstąpi numer z karty osobie pożyczającej, albo zarejestruje i potem sama złoży zamówienie o takiej samej liczbie wPLN dla osoby pozyczającej.
Trochę skomplikowane, ale da się zeobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o "przelanie" brakujących wPLN na konto. Np osoba A ma 10wPLN a osoba B 20wPLN i chce zapłacić za gre 30wPLN. Takiego czegoś nie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 23:13, kamilimaciek1 napisał:

To wkońcu może mi kolega pożyczyć WPLN czy nie a jeśli tak to jak jakiś adre coś proszę
o pomoc !

Nie, nie może Ci pożyczyć wpln. Jeśli chcesz coś kupić za wirtualne pieniądze lub zapłacić za przesyłkę, lub cokolwiek tam chcesz zrobić za wpln''y to po prostu poproś jakiegoś kolegę aby zamówił dla Ciebie grę. Ale wtedy będziesz musiał Mu je oddać - dać nr rejestracyjny gry więc i tak nie będziesz ich miał, chyba że kumpel nie będzie Jej chciał ;)
Najlepiej kup parę gierek z ekstra klasyki i uzbierasz wplny. Najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować