Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2033: The Last Refuge - zapowiedź

36 postów w tym temacie

mastermind

Wielbiciele mrocznych survival horrorów oraz postapokaliptycznych klimatów rodem z Fallouta czy S.T.A.L.K.E.R.A mogą już wkrótce spodziewać się prawdziwej uczty. Oto bowiem programiści na tapetę wzięli nowelę Metro 2033 autorstwa rosyjskiego twórcy młodego pokolenia - Dymitra Głuchowskiego.

Przeczytaj cały tekst "Metro 2033: The Last Refuge - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033: The Last Refuge... Ach, tak - trudno, żebym tą grę zapomniał, gdyż równe rok temu o mało co z zapowiedzią tego tytułu nie trafiłem na łamy CDA. Ale się nie udało i mój tekst zasilił nasz stary i poczciwy FPP MegaZin... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równe rok temu? Wszak zapowiedź tej gry była w CDA parę miechów wstecz... xD
A gierka zapowiada się zacnie. Pożyjemy, zobaczymy czy niedoświadczenie twórców na polu fps nie pogrzebie idei przyświecających projektowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalkera robili goście z Ukrainy [bodajże] a nie Rosyjscy programiści. Tym nie mniej nikt nie zabrania żywić nadziei...
A niech się pasie, skubana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zapowiada się interesująco, aczkolwiek wątpię, czy, wzorem STALKERA i Wiedźmina, przejdzie szczególnie zauważalnie przez rynki zachodnie. No, ale przynajmniej powstaje na konsole, co zwiększy popularność. Chyba w 2009 szykuje się ostra konkurencja między ukraińskim Metrem a polskim THEYEM. I chociaż ze wszech miar życzę powodzenia naszym przyjaciołom zza wschodniej granicy, to w końcu... górą nasi! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co co co czy ja dobrze zrozumiałem że co !! nie będzie broni białej..... scyzoryka.... ostrza jakiegoś ...???? zero cięcia !? dają jakieś granatniki , karabiny, strzelby a i tak najlepszą bronią jest nóż !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować