Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Interactive podpisuje umowę licencyjną z Nintendo

21 postów w tym temacie

City Interactive

City Interactive (WAR: CIA), Polski wydawca i developer gier komputerowych, ogłosił dziś podpisanie umowy licencyjnej z Nintendo Company Ltd (TYO: 7974, NASDAQ: NTDOY, FWB: NTO). Porozumienie uprawnia City Interactive do tworzenia i wydawania gier na konsolę przenośną Nintendo DS na rynki w Europie, Australii i Nowej Zelandii, z możliwością dalszego rozszerzenia zakresu.

Przeczytaj cały tekst "City Interactive podpisuje umowę licencyjną z Nintendo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ale przynajmniej możemy liczyc na niższe ceny gier na DS niż dotychczas. Może nawet zaczną spolszczac :P Ale o tworzeniu to... A może się poprawią? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się boje myśleć co za dziwactwa wyprodukują... Może gdybym był każualem podszedłbym do tego inaczej, ale niestety nie jestem i nie widzę żadnych plusów w tym, że CI się rozwija, bo poziom tworzonych przez nich gier i tak nie przekracza "marny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeraziłam się :P Dziko będą wyglądać gry na DS po 10-20 zł w kiosku. I nie zdziwiłabym się gdyby jakość ich nie była najlepsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, skoro Gameloft (ci od gier na komórki) zrobił całkiem udanego Assassin''s Creed DS to nie byłbym takim czarnowidzem jeśli chodzi o gry na kieszonsolkę Nintendo od CI. W końcu w tym przypadku liczy się bardziej nowatorski pomysł niż grafa (Pokemon Diamond jest szpetne jak bezksiężycowa noc, a grywalności odmówić mu nie sposób).
Powodzenia życzę i samych sukcesów na tym poletku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kaszanki za 20zł będą na konsole Nds ;/ nie wiem czy warto kupić Ndsa by zagrać w jakąś tandetną, tania gierkę :P Gry City Interactive nie należą do bardzo udanych i dorobionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma się rozwija ma wiele kaszanek ale już mi się na przykład taki Terrorist Takedown 2 podobał. Tylko na DS ciekawe cóż to znów stworzą kurde nie gadajcie że Detektyw Rutkowski is back.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, to jest niespodzianka, widać że firma się rozwija i nie poprzestaje na swoich Terrorist Takedown''ach na PeCety, teraz może będzie i na DS''a :] Może zrobią jakąś porządną gierkę ... Pozyjemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po przedstawionych dwóch tytułach na pewno będą to gry dla graczy okazjonalnych. Czyli dobrze pasujące do Nintendo. W każdym razie ja bym z tej firmy się nie naśmiewał, tak jak robią to niektórzy, bo ta firma zarabia realne pieniądze i ciągle się rozwija, a to że idzie na masówkę - tanie gry o niskiej jakości - najwidoczniej się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na pewno będą po 9,99 hahah pewnie ich ceny bedą w granicach 200zł za shity jakie serwuje city interactive no dziękuje bardzo xD nie spodziewam sie by naraz zaczeli robic gry na miarę hitów z dsaxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili CI jest największym producentem gier w Polsce. I trafia do największej liczby odbiorców. Nie jedna firma o tym marzy:). A dzięki temu trafi do jeszcze większej liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie miodzio. Nie CDP Red, Techland czy inna polska firma, ale CI. Tylko zastanawia mnie sposób dystrybucji - gry w kioskach, po 30-40 złotych? No i czy CI, bo z Polski, czy dlatego, że ich gry dają niezłe zyski? Mam nadzieje, że to pierwsze i już niedługo skończy się monopolizm Lukas Toys, a co za tym idzie NORMALNA dystrybucja (LT kradnie z pudełek gwiazdki i większość bajerów dodawanych gratis z grą, ale osobno) ;\

Pozdrawiam

Edit - no i radzę zapomnieć o porównywaniu gier CI na PC i przyszłych na DSa. Na konsolę Nintendo nie liczy się grafika (bo i tak DS nie ma wielkich możliwości technologicznych) ale zabawa płynąca z gry. Może się okazać, że CI zacznie tworzyć miodne gry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować