Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia szczegóły polskiej edycji Age of Conan - wideo

137 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 18:28, Pafun napisał:

Typowa polska głupota polegająca na tym, że skoro mi się coś nie podoba to najlepiej
gdyby cały pomysł był porażką.
Jeśli nie chcesz grać w polską wersję to kup sobie wersję angielską i graj na angielskich
serwerach, a nie troluj tu tymi swoimi wypocinami. Najlepiej gdybyś w ogóle przeniósł
się na angielskie forum, a nie pisał tutaj w tym (jak to nazwałeś) językowym getcie,
przynajmniej byłoby o jednego trola mniej.


Ja się obawiam o tych co stracą z tego powodu, że ponieważ jest w sklepie polska wersja to im się już nie zechce innej kupować. Skoro poza tym widzisz coś takiego jak "polska głupota" to to jest pierwsza przyczyna żebyś nie grał z tymi "ową głupotą" obarczonymi ? Osobiście nie widzę powodu, żeby się wstydzić mojej narodowości w przeciwieństwie do Ciebie. Chodzi mi tylko o fakt, że MMO otwiera okno na świat. W powyższej wersji będzie otwierać okno no ... sąsiednie województwa .... co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2008 o 21:37, stszaua napisał:

I niech ktośmi tu powie proszę jak to jest z tymi wymaganiami bo moja "maszyna" spełnia
absolutnie minimalne wymagania przy tej grze, ale jak czytam niektore posty to widzę
że napaliłem się jak bezzębny na suchara składając pre-order.

Jakbym mógł grac w miare komfortowo bez fajerwerków to przeboleje kilka miechów do kupna
nowego sprzętu ale jak nie to nie chcę sie męczyć i wycofam zamówienie.

Jak to jest chłopaki z tymi wymaganiami?



Z wymaganiami jest tak ze na razie mozna tylko ocenic na podstawie klienta bety, a klient bety jest ciagle patchowany i coraz lepiej dziala. ALE, jak mozna przeczytac po uruchomieniu w/w klienta:
Please note that this is not the release version of Age of Conan. Some players may experience resource loading which will appear to be as stall in the client. We are continually working on optimizing the client so performance will improve.
Bo mimo wszystko to nie final a tylko RC. Nalezy rowniez pamietac o mozliwosci skonfigurowania opcji graficznych klienta, i sadze ze nie nalezy demonizowac tych wymagan, devsom mmo zalezy na tym zeby przyciagnac jak najwiecej ludzi do swojej gry, nie podcinali by galezi na ktorej siedza poprzez stawianie koszmarnych barier sprzetowych.
W kazdym razie ja widze ogromna roznice we wzroscie wydajnosci klienta miedzy *teraz* a *3 miesiace temu* a gram na -> 1. c2d e6400/2gb patriot extreme/gf8800gt, 2. amd x2 3600+/2 gb mushkin/gf8600gts wiec nie sa to w chwili obecnej demony wydajnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 23:28, Drednought napisał:

MAM BARDZO WAZNE PYTANIE .

Nie chodzi mi glowie o gre ale o cos innego bo chyba nie padlo albo nie zaowazylem,mianowicie
chodzi mi o dodatki ktore kiedys powstana do tej gry ,

CZY BEDA ONE PLATNE TAK JAK WOW CO DODATEK TO TRZEBA GO KUPIC CZY BEDZIE ROZWIAZANIE
TAK JAK W LINEAGE MASZ GRE I TYLKO JA UPDEUTUJESZ BEZ ZADNYCH OPLAT???


Bardzo prosze o napisanie odp.



A moze bedzie jak w LOTRo? Co 2-3 miechy free content update i co jakis czas platny dodatek? A moze nie bedzie zadnych dodatkow? A moze Funcom zbankrutuje po 2 dniach od premiery? Spokojnie, nie krzycz, jeszcze jest pare dni do premiery i na razie devsi skupiaja sie na szlifowaniu klienta, potem skupia sie na liczeniu kasy z AoCa a potem, jesli sie okaze ze to jest dochodowe mmo to pomysla o dodatkach. I tak, zapewne platnych, nie zabija sie kury znoszacej zlote jaja, raczej trzeba z niej wycisnac tak duzo jak sie da. Zreszta ludzie z Funcom twierdzili ze nie beda probowali przyciagac do AoCa graczy poprzez obnizki cen, promocje i tego typu manewry ale przez rozwijanie contentu i zapewnienie dobrego endgame. Wiec raczej za darmo tego robili nie beda, z tej wypowiedzi mozna wnioskowac ze beda chcieli kase za swoja prace. Dziwne... nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje,ze kupując teraz wersje anglojęzyczną będzie miało się opłaty abonamentowe w Euro,i nie da się tego juz zmienic,a ludzie którzy kupia pl wersje będa mieli nizszy abonament,taka jest moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 01:08, solki napisał:

mnie się wydaje,ze kupując teraz wersje anglojęzyczną będzie miało się opłaty abonamentowe
w Euro,i nie da się tego juz zmienic,a ludzie którzy kupia pl wersje będa mieli nizszy
abonament,taka jest moja teoria.


Jak w przypadku innych produktów CDP mógł obniżyć cenę produktu tylko w przypadku całkowite polonizacji ( czyli CDP sprzedaje zmodyfikowany produkt ). Nie znam szczegółów, ale takie wyjaśnienie ( podobne ) pojawiało się już kilka razy przy innych produktach. W takim układzie oczywiście zakup angielskiej wersji pozostawia nas z angielskim abonamentem ( gdyby było inaczej, to pół Europy próbowałoby kupić polską wersję po niższej cenie niż producent założył ... ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa jakby wogóle europa wiedziała o tym, ze w polsce jest kilka złotych taniej.

Ale spytam się o tą kwestię "polskiego abonamentu", także się spytam o te polskie serwery i update gry z ang do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:22, MikFrey napisał:


Co do wymagań to napisz co masz, to postaramy się odpowiedzieć czy Ci pójdzie. Po za
tym wyamgania sa znane, wchodzisz i patrzysz, jak nie wiesz to podajesz sprzęt.

Zawsze możesz:
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

niestety system skanuje Ci kompa, ale strona bardzo dobra jest AoC i ci sprawdzi, co
masz wystarczające dobre, a co za słabe :)


Dzieki, Tobie i Terrorite za odpowiedzi!

Podrzucam co mi wypluła stronka do której daleś mi linka. Coprawda zaliczyło mi faila ale to dlatego ze mam nie czyszczonego twardziela od dluższego czasu więc tu problemu nie ma. We wszystkim innym jak widać spełniam minimalne wymogi.

Mniej więcej już wiem czego się spodziewać, Terrorite mnie uspokoił ale jak ktoś mógłby to dodatkowo skomentowac to byłbym wdzięczny. Nie chcę sobie zamrażać 170 zeta na kilka miesięcy ;) nie mówiąc o tym że po tym czasie gra będzie tańsza.

20080503114137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:46, stszaua napisał:

Mniej więcej już wiem czego się spodziewać,


Będę szczery by do gry jako takiej zainwestować w kolejny 1GB ramu:) Dodatkowo mój kuzyn ma identycznego kompa tylko ma 2GB ramu i radeona X850XL i u niego jak tylko będę mógł sprawdzę grę to wypowiem się konkretniej. Na minimalne się łapiesz spokojnie może na więcej, ale czytając forum oficjalne zagraniczne 1GB z lekka nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:53, Stwór napisał:

> Mniej więcej już wiem czego się spodziewać,

Będę szczery by do gry jako takiej zainwestować w kolejny 1GB ramu:) Dodatkowo mój kuzyn
ma identycznego kompa tylko ma 2GB ramu i radeona X850XL i u niego jak tylko będę mógł
sprawdzę grę to wypowiem się konkretniej. Na minimalne się łapiesz spokojnie może na
więcej, ale czytając forum oficjalne zagraniczne 1GB z lekka nie starcza.


Wielkie dzięki Stworze ;) jestem bardzo ciekaw jak twojemu kuzynowi pojdze ta gierka.

Zrobie też jak radzisz i dokupie ramu, na to jeszcze mogę sobie pozwolić bez naruszania moich funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc widzisz, ze już na tym co masz AoC raczej powinno Ci pójść. Jak to się mówi 2GB ramu jest lepsze od 1GB (choć zalez jeszcze jakiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ram to podstawa. Zeby komfortowo grac to 2gb jak nic. Jeszcze poza miastami i w interiorach to 1gb sobie radzi. Ale w miastach lub przy duzej ilosci osob moze byc juz surowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to będzie z placeniem tego abonamentu,bo wedlug mojej teorii,osoby które kupia wersje anglojęzyczną będa miały abonament stanadardowy w Euro bądź w funtach brytyjskich,a tylko gracze,którzy we wrześniu zakupią pl wersje będa mieli tańszy abonament w złotówkach.Chyba,że ktoś kto ma wersje angielską,niezaloży teraz konta i zrobi to po wydaniu polskiej wersji na polskiej stronie gry,ale wydaje mi,że system rozpozna,że to klucz z wersji angielskiej i to nieprzejdzie.ale to tylko moja teoria.Acha,będzie polska Edycja kolekcjonerska ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:56, solki napisał:

jak to będzie z placeniem tego abonamentu,bo wedlug mojej teorii,osoby które kupia wersje
anglojęzyczną będa miały abonament stanadardowy w Euro bądź w funtach brytyjskich,a tylko
gracze,którzy we wrześniu zakupią pl wersje będa mieli tańszy abonament w złotówkach.Chyba,że
ktoś kto ma wersje angielską,niezaloży teraz konta i zrobi to po wydaniu polskiej wersji
na polskiej stronie gry,ale wydaje mi,że system rozpozna,że to klucz z wersji angielskiej
i to nieprzejdzie.ale to tylko moja teoria.Acha,będzie polska Edycja kolekcjonerska ???


Jeżeli chodzi o granie angielskim klientem to ma być możliwe, tak zapewniał roos- w wideo prezentowanym na gram.pl. Nie sądzę by były z tym jakieś problemy. Ci co kupują grę obecnie nastawiają się na granie przez te kilka miesięcy do premiery polskiej, na serwerach zagranicznych. Później zapewne zdecydują się czy grać dalej na zagranicznych serwerach czy przenieść sie na polskie. Mnie nurtuje wciąż pytanie czy będzie można grać na tym samym kluczu ( nie ma tu znaczenia czy to będzie klucz do wersji angielskiej ). Mniej więcej tak to wygląda jak na razie.

Podobno miała być polska EK ale w tej chwili jest zamieszanie z tymi informacjami. :) Niedługo spróbujemy się czegoś dowiedzieć.

Jeśli wymagane będzie kupno polskiej wersji to jeszcze się zastanowię. Teraz wybrałem EK a jeśli bardzo zapragnę grać u nas to najwyżej zaopatrzę się w EP w późniejszym terminie. Z tym, że to nieładne zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:46, stszaua napisał:

>
> Co do wymagań to napisz co masz, to postaramy się odpowiedzieć czy Ci pójdzie. Po
za
> tym wyamgania sa znane, wchodzisz i patrzysz, jak nie wiesz to podajesz sprzęt.

>
> Zawsze możesz:
> http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
>
> niestety system skanuje Ci kompa, ale strona bardzo dobra jest AoC i ci sprawdzi,
co
> masz wystarczające dobre, a co za słabe :)

Dzieki, Tobie i Terrorite za odpowiedzi!

Podrzucam co mi wypluła stronka do której daleś mi linka. Coprawda zaliczyło mi faila
ale to dlatego ze mam nie czyszczonego twardziela od dluższego czasu więc tu problemu
nie ma. We wszystkim innym jak widać spełniam minimalne wymogi.

Mniej więcej już wiem czego się spodziewać, Terrorite mnie uspokoił ale jak ktoś mógłby
to dodatkowo skomentowac to byłbym wdzięczny. Nie chcę sobie zamrażać 170 zeta na kilka
miesięcy ;) nie mówiąc o tym że po tym czasie gra będzie tańsza.


OK czemu na stronce http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest w minimalnych wymaganiach jest GeForce 6800 lub lepszy? W sklepie gram.pl jest wyraźnie napisane 6600 lub lepszy (na oficjalnej stronie AoC również)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować