Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista utworów DS-owego Guitar Hero

29 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Znana jest już pełna setlista gry Guitar Hero: On Tour na DS-a, która pojawi się w Europie 17 lipca. To 15 piosenek, wśród których można znaleźć utwory takich kapel jak Blink 182, No Doubt, Smash Mouth, Nirvana czy Maroon 5. GH: On Tour będzie sprzedawane ze specjalną gitarową przystawką do handhelda Nintendo.

Przeczytaj cały tekst "Lista utworów DS-owego Guitar Hero" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego nie ma, a o ściąganiu sobie dodatkowych utworów raczej musimy zapomnieć.
Wprawdzie na tej liście na pewno znalazło by się coś dla mnie, ale czy 15 piosenek to nie za mało? A zresztą... ja DS-a nie mam, więc przejmować się nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym jest te 15, w stosunku do około 70 kawałków w GHIII? I tak niektóre z tych są wyjęte z "trójeczki". Muzyka nawet fajna, ale bardzo mało jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, KISS, Pat Benatar, Helicopter... One były też w GHIII. Nastawiałem się na zakup DS-owej wersji, ale chyba powiem pass...

PS. Teraz wychodzi ograniczenie pojemności kartridży do 128 MB... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GH na DS-a nigdy nie dorówna swojemu starszemu, konsolowemu bratu, ale jeżeli ktoś ma DS-a to czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bardzo fajnie, fani DS-a na pewno się ucieszą :)

Abomek42 - Czy nie mógłbyś tej wiadomości ogłosić w jakimś innym temacie , np. w temacie o Diablo III ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenek jeśli dobrze pamiętam miało być trochę więcej, ale co tam ;) Jeśli będzie to to dość tanie, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skromniutko.
Wątpię żeby GH: In Tour zdetronizowało króla gier muzycznych na DS, czyli boskie Elite Beat Agents.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś inny sposób żeby pograć gdzieś za miastem ? Pozostaje dj max na psp ew. ale to nie to samo co gitar grip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:53, Lak5 napisał:

O bardzo fajnie, fani DS-a na pewno się ucieszą :)


A co fanami PSP? ;P

Dnia 01.05.2008 o 09:53, Lak5 napisał:

Abomek42 - Czy nie mógłbyś tej wiadomości ogłosić w jakimś innym temacie , np.
w temacie o Diablo III ... :/


Otóż zalezy mi na newsie o tym, wiec chcialem napisac bezposrednio do kogos z newsroomu, a że nie posiadam do nich żadnych innych kontaktów to mogłem kogos poinformowac tylko w taki sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to .... ubogo. Niestety tylko 15 piosenek, z których znam tylko 2-3, nie wiem czy gierka uzyska sukces. Ja w każdym razie tego nie kupię, są inne gierki na Ds''a warte uwagi i pieniędzy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 utworów to mało? Chyba zapominacie, że mówimy o przenośnej konsoli... imo zupełnie wystarczająca ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 11:10, Graszczur napisał:

GH na konsole przenośne. Nic mnie już nie zdziwi. Ciekawe, kiedy wyjdzie Rock Band na
komórki

Jest już coś w tym stylu. Gra, która została stworzona przez Gameloft o tytule Guitar Rock Tour. Nie wiem jak wygląda, bo nie grałem, ale hitem chyba nie jest...
Więcej o niej tutaj -> http://www.gameloft.com/mobile-games/guitar-rock-tour/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować