Zaloguj się, aby obserwować  
michaldegrejt

STS, Profesjonał, Totomix - zakłady bukmacherskie

159 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2007 o 10:19, caramondl napisał:

> Mi hokej rzadko wchodzi bo są sensacje

Sensacje to są zawsze i wszędzie...mam kolegę, który ma "dniówkę" w STS zawsze ok.100zł i gra
tylko hokej(NHL) - 3 mecze za 10zł. Przez miesiąc gry przegrał zaledwie 3 razy - a używał właśnie
takiej tabelki z 10 sezonów jak pisałem wcześniej...opłaca się...

PS. TNIJ POSTY !!!

Ale ja nie mam takiej tabelki szkoda bo to może być dobry sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:25, przemas15 napisał:

Ale ja nie mam takiej tabelki szkoda bo to może być dobry sposób


Kolega sam sobie taką zrobił - znajdź jakąś stronę o NHL i też taką zrób - jest przy tym sporo roboty, ale, wierzaj mi, opłaca się...
Ponawiam prośbę o "cięcie" postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:30, caramondl napisał:

> Ale ja nie mam takiej tabelki szkoda bo to może być dobry sposób

Kolega sam sobie taką zrobił - znajdź jakąś stronę o NHL i też taką zrób - jest przy tym sporo
roboty, ale, wierzaj mi, opłaca się...
Ponawiam prośbę o "cięcie" postów...

A ty nie znasz żadnej strony może masz już zrobioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:32, przemas15 napisał:

A ty nie znasz żadnej strony może masz już zrobioną


Najlepiej skorzystaj z oficjalnej strony NHL, pewnie znajdziesz ją w Google...potem trzeba sobie zrobić tabelkę(może być w Excelu, jej wygląd i funkcjonalność zależy od Twojej inwencji i pomyślunku) i po przepisywać wyniki...trochę się trzeba napracować, ale, jak pisałem opłaca się...ja nie mam takiej tabelki, a kolega jest teraz daleko stąd i nie ma dostępu do sieci, tak więc sam musisz zapracować na swoje wygrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 10:39, caramondl napisał:

> A ty nie znasz żadnej strony może masz już zrobioną

Najlepiej skorzystaj z oficjalnej strony NHL, pewnie znajdziesz ją w Google...potem trzeba
sobie zrobić tabelkę(może być w Excelu, jej wygląd i funkcjonalność zależy od Twojej inwencji
i pomyślunku) i po przepisywać wyniki...trochę się trzeba napracować, ale, jak pisałem opłaca
się...ja nie mam takiej tabelki, a kolega jest teraz daleko stąd i nie ma dostępu do sieci,
tak więc sam musisz zapracować na swoje wygrane...

Dzięki za podpowiedzi to na pewno mi się przyda idę teraz poszukać tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Wiesz czy ja postawie za 50 zł, czy poskładam się z 3 kumplami (każdy po 50), to i tak na to samo wychodzi ;) ,
a nie mam takich kumpli, co by za tyle stawiali, jeden wygrał raz 78, na drugi dzień postawił za 40 i mu się wszedł mecz z kursem 1,19 (Standard Liege - Mechelen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 11:59, Mixon1988 napisał:

Wiesz czy ja postawie za 50 zł, czy poskładam się z 3 kumplami (każdy po 50), to i tak na to
samo wychodzi ;) ,
a nie mam takich kumpli, co by za tyle stawiali, jeden wygrał raz 78, na drugi dzień postawił
za 40 i mu się wszedł mecz z kursem 1,19 (Standard Liege - Mechelen).


Powiem Ci, że przez całą historię moich gier w STS staram się wystrzegać takich kursów jak ognia...jak coś nie wchodzi to właśnie zawsze takie "malutkie" coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest o tyle fajnie że ja mam 14 lat i mogę obstawiac i sam odbierac nagrody i to jest wlaśnie spooko. Mój kumple ma 15 lat i ostatnio 70 zyla wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 13:45, kabak5 napisał:

u mnie jest o tyle fajnie że ja mam 14 lat i mogę obstawiac i sam odbierac nagrody i to jest
wlaśnie spooko. Mój kumple ma 15 lat i ostatnio 70 zyla wygrał.


To wszystko zależy od pracowników (kasjerek), niektórzy się nie przejmują tym, że niepełno letni typują, choć jest to w regulaminie zabronione, inni nie pozwalają.
U mnie byś nie obstawił nic ani na STS ie ani na profie, wszędzie wyrzucają <18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 22:28, Mixon1988 napisał:

> u mnie jest o tyle fajnie że ja mam 14 lat i mogę obstawiac i sam odbierac nagrody i to
jest
> wlaśnie spooko. Mój kumple ma 15 lat i ostatnio 70 zyla wygrał.

To wszystko zależy od pracowników (kasjerek), niektórzy się nie przejmują tym, że niepełno
letni typują, choć jest to w regulaminie zabronione, inni nie pozwalają.
U mnie byś nie obstawił nic ani na STS ie ani na profie, wszędzie wyrzucają <18 ;)

Nom ale u mnie typek kasjer jest taki nieprzyjemny. Chodzę tam zawsze z kumplem co kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

che sie poradzic petrzebuje kasy predka (zbieram na PSP) i chcialbym sobie kuponik na jutro w totomixie postawic i jak myslicie dobry kupon za 6 zl 55 zł max do wygrania system 5 + 1

Anglia-Szwajcaria 1 P
Grecja-Finlandia 1 P
Malta-Białorus 2 a
Austria-Niemcy 2 P
Irlandia-Brazylia 2 P
Hiszpania-Francja 1X a
Izrael-Rumunia 2x a
Argentyna-Guatemala 1 P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. W związku z tym, że w końcu mam trochę wolnych pieniędzy, chciałem zainwestować około 50 złotych (mniej więcej minimalna kwota wpłaty poprzez kupon) w jakimś serwisie typu BWin lub podobnym. Ale ponieważ nigdy nie bawiłem się u buka, chciałem się dowiedzieć, jak to z tym jest - czy są problemy z wypłacaniem, czy w ogóle jest to opłacalne itp. Ogólnie proszę o jakieś wprowadzenie, porady.
Nie liczę na duże zyski, jeśli będę się w to bawił, nie zamierzam dużo obstawiać. Ale miło byłoby, gdyby z tych 50 złotych w wakacje mógłbym wypłacić 300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega u góry. Chciałbym was prosić abyście się wypowiedzieli na temat internetowych bukmacherów. Czy może ktoś z was gra w ten sposób? Jakie wrażenia i czy wszystko jak należy z wpłatami i wypłatami. ;) Mnie szczególnie interesuje bet-at-home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały topic, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Chciałbym sobie dorobić, nie jakieś wielkie kwoty - po prostu szkoda mi żeby ''powiedzmy'' 100zł które teraz mam pod ręką leżało i się nie mnożyło. W jakim internetowym portalu bukmacherskim się zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie obstawianie innych zdarzeń niż piłka nożna
np koszykówka/ tenis - znacie jakies strony które by pomogły w wygranej ?

po za tym znacie jakieś strony o piłce ? aby sprawdzić kto jak się czuje i przewidywania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 06:42, Chester001 napisał:

np koszykówka/ tenis - znacie jakies strony które by pomogły w wygranej ?

Jest kilka:
www.typersi.pl
www.etypy.pl - moim zdaniem najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Polecam dziś postawić Francję 1 w kosza i schalke 1x w nogę za dużą stawkę. Mam nadzieję że wejdzie. Jak macie jakieś typy to dawajcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 14:29, Dark_elves napisał:

> np koszykówka/ tenis - znacie jakies strony które by pomogły w wygranej ?
Jest kilka:
www.typersi.pl
www.etypy.pl - moim zdaniem najlepsza

Dziękować przez te dni co napisałem posta sam szukałem ale tych jeszcze nie znam
Jeszcze raz dziekuje ze odpisałeś . tak trzymać :)
Trzeba pomagać ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest fajne promocja u pewnego buka i można ładnie zarobić. Wpłącasz 70zł, stawiasz jakiekolwiek 10 spotkań sportowych po kursie conajmniej 1,21 i po zakonczeniu tych meczy dostaje sie freebeta 55zł. Czyli stawiasz po 1zł na 1 mecz z kursem 1,21 i przyjmijmy, że ani jeden mecz nam nie wejdzie (co jest prawie nie mozliwe bo chociaz 1 wejdzie) wiec niby tracimy 10zł i pozostaje nam 60zł na koncie. Ale o oto dostajemy freebeta 55zł którego stawiamy na jakis mecz powiedzmy z kursem 1,5 i wygrywamy 83zł. I co opłaca się? :) No pewnie, że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować