Zaloguj się, aby obserwować  
Kwazis

Łapiemy Smugglera

172 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 16:03, Premson napisał:

Czujesz sie z tego powodu dumny? Mnie to wisi kim on jest, jesli powie ze jest Jerzym
Poprawą czy Ędwarem Ąckim nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. :P Pzdr.

Na pewno (wg. mnie) nie jest ani Ędwardem Ąckim ani Jerzy Poprawą ani Zbigniewem Bańskim ani Maciejem Kucem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czytaliscie deadline z numeru urodzin 11 CDA? Bylo napisane: " A oto nasz Ojciec Dyrektor Zbigniew Banski zwany tez smugglerem" Ok napiszecie ze Zbigniew Banski juz nie pracuje. Wiec otworzcie CDA w ktorym Zbigniew banski odchodzil z CDA. Przeczytajcie wstepniak: Jerzy Poprawa napisal(no mniej wiecej, nie chce mi sie szukac tego numeru):Chociaz Zibi nie pracuje juz w CDA, dalej bedzie pelnil obowiazki, jakie pelnil dawniej. Po prostu nie jest juz Naczelnym.
Nie wiem o co sie glowicie jeszcze z tym smugglerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 18:52, Kirabax napisał:

nie czytaliscie deadline z numeru urodzin 11 CDA? Bylo napisane: " A oto nasz Ojciec
Dyrektor Zbigniew Banski zwany tez smugglerem" Ok napiszecie ze Zbigniew Banski juz nie
pracuje. Wiec otworzcie CDA w ktorym Zbigniew banski odchodzil z CDA. Przeczytajcie wstepniak:
Jerzy Poprawa napisal(no mniej wiecej, nie chce mi sie szukac tego numeru):Chociaz Zibi
nie pracuje juz w CDA, dalej bedzie pelnil obowiazki, jakie pelnil dawniej. Po prostu
nie jest juz Naczelnym.
Nie wiem o co sie glowicie jeszcze z tym smugglerem :P


Smuggler był w redakcji wcześniej przed ZIBIm ( znaczy się Zbigniewem Bańskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 18:59, mglu napisał:

> nie czytaliscie deadline z numeru urodzin 11 CDA? Bylo napisane: " A oto nasz Ojciec

> Dyrektor Zbigniew Banski zwany tez smugglerem" Ok napiszecie ze Zbigniew Banski
juz nie
> pracuje. Wiec otworzcie CDA w ktorym Zbigniew banski odchodzil z CDA. Przeczytajcie
wstepniak:
> Jerzy Poprawa napisal(no mniej wiecej, nie chce mi sie szukac tego numeru):Chociaz
Zibi
> nie pracuje juz w CDA, dalej bedzie pelnil obowiazki, jakie pelnil dawniej. Po prostu

> nie jest juz Naczelnym.
> Nie wiem o co sie glowicie jeszcze z tym smugglerem :P

Smuggler był w redakcji wcześniej przed ZIBIm ( znaczy się Zbigniewem Bańskim).

serio? przeciez by tego nie napisali, ze zibi jest smugglerem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 19:35, Kirabax napisał:

> > nie czytaliscie deadline z numeru urodzin 11 CDA? Bylo napisane: " A oto nasz
Ojciec
>
> > Dyrektor Zbigniew Banski zwany tez smugglerem" Ok napiszecie ze Zbigniew Banski

> juz nie
> > pracuje. Wiec otworzcie CDA w ktorym Zbigniew banski odchodzil z CDA. Przeczytajcie

> wstepniak:
> > Jerzy Poprawa napisal(no mniej wiecej, nie chce mi sie szukac tego numeru):Chociaz

> Zibi
> > nie pracuje juz w CDA, dalej bedzie pelnil obowiazki, jakie pelnil dawniej.
Po prostu
>
> > nie jest juz Naczelnym.
> > Nie wiem o co sie glowicie jeszcze z tym smugglerem :P
>
> Smuggler był w redakcji wcześniej przed ZIBIm ( znaczy się Zbigniewem Bańskim).

serio? przeciez by tego nie napisali, ze zibi jest smugglerem ;/


W numerze 4/06 było zdjęcie ZIBIego z podpisem "ZIBI lub jak kto woli - Smuggler". Jednak w następnym numerze napisali, że to był primaaprilisowy żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam napisali coś w stylu "Ojciec Dyrektor, Zbigniew Bański przez słabo zorientowanych zwany też Smugglerem". Czy Ty naprawdę wierzysz, że Smg by się ot tak ujawnił? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którymś Tipsomaniaku (chyba TiXomaniak) pod jednym zdjęciem był podpis: Pepin krootki zahipnotyzowany grą, obok zdegustowany Smuggler. -coś w tym stylu. No i prawie się założę, że to rzeczywiście Smugg, w końcu bardzo podobna mordka do tej pokazywanej do pewnego czasu w minifelietonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:02, KŁEJK napisał:

Mylisz się i to bardzo ... sam SMG to zdementował bo był to swego rodzaju żart primaaprilisowy
... ;D.


Aha, no dobra; )
Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:08, kedzior141 napisał:

> Mylisz się i to bardzo ... sam SMG to zdementował bo był to swego rodzaju żart primaaprilisowy

> ... ;D.

Aha, no dobra; )
Mój błąd.


Chyba, że to tłumaczenie się prima aprilis było dla zmyły.. kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 18:52, Kirabax napisał:

nie czytaliscie deadline z numeru urodzin 11 CDA? Bylo napisane: " A oto nasz Ojciec
Dyrektor Zbigniew Banski zwany tez smugglerem" Ok napiszecie ze Zbigniew Banski juz nie
pracuje. Wiec otworzcie CDA w ktorym Zbigniew banski odchodzil z CDA. Przeczytajcie wstepniak:
Jerzy Poprawa napisal(no mniej wiecej, nie chce mi sie szukac tego numeru):Chociaz Zibi
nie pracuje juz w CDA, dalej bedzie pelnil obowiazki, jakie pelnil dawniej. Po prostu
nie jest juz Naczelnym.
Nie wiem o co sie glowicie jeszcze z tym smugglerem :P

a czy ty nie czytałeś kolejnego numeru????? napisali w nim, że to był żart primaaprilisowy!!! W końcy po co mieliby ujawniać smugglera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:13, HunterO7 napisał:

Eh... najciemniej jest pod latarnią. Zdjęcie Smugglera jest na 3 stronie nowego cda :)


PS: Za miesiąc to zdementują, ale nie wierzcie im :D

Przepraszam za 2 posty ale nacisnąłem odpowiedz, zamiast edytuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy widział ktoś Smugglera na tym temacie???

Kiedyś podobno był konkurs na znalezienie polskiego forum, gdzie ktoś napisał cos o CDA, a Smuggler mu nie odpowiedział (czyt. nawrzucał). Wygralibyśmy :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować