Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Właśnie skończyłem po raz drugi Krwawą Forsę... Cóż, zakończenie jest bardzo otwarte, raczej spodziewałem isę kontynuacji. A sami twórcy w wywiadach dołączonych do edycji kolekcjonerskiej dośc mocno dali znac, że kolejna czesc wyjdzie. Po za tym mają podobno bardziej skupic się na wadach i ludzkich odruchach Tobiasa(ale naciskając, że raczej się nie zakocha...) Wprost nie mogę się doczekac :) I jak nie którzy powyżej, mam nadzieję że będzie dłuższy i trudniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwszy filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=7AGN5DJ7MV4&feature=player_embedded
Pod koniec podświetlone cyfry kojarzą mi się z datą, 6 lipca albo 7 czerwca. To drugie to akurat dzień rozpoczęcia E3, a pewien człowiek podający się za kogoś z IO Interactive zapowiedział kiedyś, że właśnie na E3 zostaną podane szczegóły, które rozjaśnią całą sytuacje.
Najlepiej wstrzymać się do jutra bo podobno mamy dowiedzieć się czegoś więcej.

A tak na marginesie to proponuję zmienić nazwę tematu bo Absolution jest już chyba pewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronce www.hitman.gram.pl ( od nas, z kolektywu ) wyczytałem, że premiera będzie najwcześniej na święta 2011, ale lepiej założyć, że to będzie rok 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu doszedłem do tego etapu kiedy to swego czasu wychodził HBM i mój komp kulał, za rok wychodzi nowy zabójca i coś mi się zdaje że mój staruszek nie udzwignie Hitmana :P Kurde 7lat robią gre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 11:57, Jammin69 napisał:

No już trochę czasu minęło od wydania ostatniej części :P


Z pozostałych części to mi się najbardziej podobało Codename 47 ostania misja :D największy polew miałem z klonów z ich uśmiechu na twarzy xD nie no ale może w nowym Hitmanie pojawią się klony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krwawa Forsa wyszła 25 sierpnia 2006 u nas, więc jeszcze nie 7 lat :D

@Amaros
Mi się najmniej C 47 podobał. Ale tak to w takiej kolejności ( od najlepszej ) : Krwawa Forsa > 2 > Kontrakty i C 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:04, Jammin69 napisał:

Mi się najmniej C 47 podobał. Ale tak to w takiej kolejności ( od najlepszej ) : Krwawa
Forsa > 2 > Kontrakty i C 47

Tylko trochę spaprane jest to bo w 2 to on sobie żył na Sycylii a w 3 wraca znowu do domu wariatów ? Mogli zrobić pierw że akcja z 3 zaczyna się w 2 a dwójka w trójce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:04, Jammin69 napisał:

Krwawa Forsa wyszła 25 sierpnia 2006 u nas, więc jeszcze nie 7 lat :D


Ano fakt no to 5,5roku :D
Mam tylko cichą nadzieję że z Hitmana nie zrobią Rambo który to będzie rozwalał wszystko co spotka na swojej drodze, fajnie byłoby gdyby położyli nacisk na przechodzenie rozgrywki w ciszy a nie w nawalaniu do wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:16, Jammin69 napisał:

Chyba tylko 1 część była robiona tak na żywioł :D


1wszy HItman to klasyk jak gra wyszła to nie myślało się o tym żeby nawalać do wszystkiego raczej starało się robotę wykonać szybko, cicho i za pomocą drutu :D Ahhh fajna giera nie ma co, żałuje że nie wydadzą MGS na PC tylko ciągle jest na konsole...No ale w końcu mamy naszego zabójce z kodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:10, Jammin69 napisał:

To by się już zupełnie poplątało.

Nie no czy ja wiem to zależy jaka druga osoba na to patrzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:16, Jammin69 napisał:

Chyba tylko 1 część była robiona tak na żywioł :D


Mówisz tak bo już nie mogłeś przejść 2 misji?
Może nie była robiona na żywioł a raczej twórcy mieli wtedy małe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że powstaje kolejna część tej gry, w pierwsze 3 części co prawda nie miałem okazji zagrać, ale Blood Money był grą świetną, nie wspominając już o bardzo małej ilości bugów. Oby tylko twórcy nie zrobili z tej gry jakiejś strzelanki, co ostatnio jest dość "modne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 17:04, Szynkars napisał:

Bardzo dobrze, że powstaje kolejna część tej gry, w pierwsze 3 części co prawda nie miałem
okazji zagrać, ale Blood Money był grą świetną, nie wspominając już o bardzo małej ilości
bugów. Oby tylko twórcy nie zrobili z tej gry jakiejś strzelanki, co ostatnio jest dość
"modne".


Nie rozumiem sensu grania w tą grę jak się nie grało w 3 pierwsze części takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 17:12, Salwatorowiec napisał:

Nie rozumiem sensu grania w tą grę jak się nie grało w 3 pierwsze części takie jest moje
zdanie.

Tu masz rację bo co to jest grając tylko w jedną część i to 4 ;) nie wiedząc na czym bazuje Historia 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować