Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poweekendowy wideowstępniak gramowy

16 postów w tym temacie

podoba mi się ten nowy player - fajna jakoś wideo, czekam jeszcze na rozszerzoną funkcjonalność w postaci możliwości oglądania na pełnym ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HaHa! Widzę, że wideowstępniaki się trochę rozluźniły i robicie je całkiem na luzie (czego wcześniej nie zauważałem), tak trzymać! A tekst "ta gra rzeza" chyba na długo pozostanie w naszej pamięci.

No, ale nie o tym miałem pisać. Murowanym hitem tego tygodnia (poza STALKER-em) będzie Mirror''s EDGE. Gra zapowiada się naprawdę imponująco. Chętnie poczytam o niej więcej. Poza tym oczywiście wcześniej wspomniany Stalker i ten Iron Man też mogą być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień słabszy od poprzedniego, ale nadal trzyma poziom. :) O nowym STALKERze, Mirror''s Edge i Soviet Assault muszę przeczytać, a jak nuda zacznie doskwierać, to może i resztę przejrzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień zapowiada się całkiem ciekawie , ale najbardziej zainteresowałem się (jako fan motosportu) FIM Speedway Grand Prix 3. Może to być coś ciekawego :)

Plushak jak zwykle świetnie ( i tło tym razem lepsze ). Dziadu też super wypadł :D (szczególnie z tekstem na koniec :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, rzadko zdarza się, że praktycznie każda wymieniona we wstępniaku gra jako-tako mnie interesuje. Teraz właśnie tak się dzieje. ;)
Coraz lepsze te wstępniaki. ;)

PS Że tak się spytam... Co z Levelem #2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :D W końcu Dziadu pokazał swoją prawdziwą naturę :)
btw, coś Wam się ten Duel Mail przycina... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:57, Linux M napisał:

PS Że tak się spytam... Co z Levelem #2?


Ano właśnie. Podłączam się pod to pytanie? Song?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Levelem zostały wstrzymane. Nie pytajcie mnie proszę dlaczego, bo nie mogę na razie udzielić żadnych wiążących odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Motorstorm 2 tak będzie wyglądał w czasie gry czy to fragment filmiku był? Bo oczy mi wyszły z orbit i gdzieś się pokulały. Z tego powodu nie mogę też doszukać się szczęki, która spadła gdzieś na podłogę... Chyba czas już na kupno konsoli, bo dziadzia PeCet zaczyna się dusić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować