Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror’s Edge - zapowiedź

42 postów w tym temacie

MadeinHell... Faith to żadne tam przeznaczenie. Fate to przeznaczenie, Faith to raczej Wiara/Nadzieja...
Moim zdaniem ta bohaterka jest lepsza od jakiejkolwiek innej jaką kiedykolwiek widziałem w jakiejkolwiek grze. Jest po prostu taka... ludzka - żadnych przerysowanych proporcji, żadnych silikonowych balonów dla niewyżytych nastolatków... Nareszcie jakiś dobry kawał mięsa... Panowie z DICE, od kiedy przeczytałem o tej grze w amerykańskim marcowym wydaniu magazynu Play (playmagazine.com), nareszcie czuję, że coś się w końcu dzieje ciekawego w tym zastanym już rynku gier. Nie dajcie się. Keep you guards up. So far - two thumbs, no, THREE thumbs up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu zapowiedzi w którymś CDA bardzo się na grę napaliłem. Miejmy nadzieję, że wszystkie pomysły wypalą i będziemy mieć Hit. Bardzo ciekawie zapowiadają się te parkourowe akcje w FPP. Trzymam kciuki, DICE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, o gierce nie słyszę pierwszy raz i jestem zdecydowanie na tak ;] Ale zwrócę uwagę na coś innego - bardzo fajna muzyczka pogrywa w trailerze :P Taka relaksująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...To ona jest tutaj najważniejsza, a autorzy za wszelką cenę dążą do tego, by gracz jak najbardziej utożsamił się z postacią Faith. Możemy się zatem spodziewać tytułu, który tylko ma stwarzać pozory nieliniowości. Ale z doświadczenia wiemy, że takie rozwiązania potrafią sprawdzić się w praktyce, w produkcjach typu Call of Duty 4. ..."
Bardziej by tu pasował Turok.... :/

A taki symulator parkouru, fajny może być, gdyby był jeszcze lepszy niż w Assasin''s Creed, który w takich sprawach jak na razie rządzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zawiodłem sie dość mocno na Assassin''s Creed. Mam nadzieje że twórcy sie postarają i stworzą coś genialnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się elegancko ;] Innowacyjny styl, mnogość kombinacji ruchów, z tego co widać na trailerze piękna oprawa audiowiualna oraz styl "parkourowy", który ma wielu zwolenników na całym świecie. Może nie będzie ogromnym hitem na miarę GTA IV czy chociażby CoD4, lecz na pewno pozwoli wyróżnić się z tłumu za sprawą rodzaju gry a''la free run, których jest nie wiele (bodajże 1 na ps2 i psp).
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to najsensowniejszy byłby tryb multiplayer parkour, w którym przez miasto przeciągnięta jest losowo wybrana, szeroka na 3 metry linia wewnątrz ktorej mamy przebiec jak najszybciej dany odcinek drogi, aby przenieść informację. nasz przeciwnik byłby dla nas np. półprzezroczysty i wiedzielibyśmy, czy wygrywamy, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ta gra nie będzie się wieszać/mulić na dobrym sprzęcie [nie chodzi mi tutaj o 4-rdzeniowy procek i 8GB RAM]. Jeśli tak będzie to nawet najlepszy hit, straci popularność ;/ Dice coś kiepsko przykłada się do takich rzeczy (pamiętacie ile się mapy w B2 wczytują?). Pozostaję jednak pozytywnie nastawiony - gra ma bardzo oryginalną fabułę, jak i same wykonanie, zapowiada się ciekawy hit. Oby tak do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tę grę od dłuższego czasu, bo zapowiada się ciekawie. Może nawet ją kupię ;] Nie przepadam za parkourem, ale ta gra przyciągnęła moją uwagę, więc coś w tym jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja skomentuję tę grę pod innym kątem (kontem, jak to niektórzy gramowicze pisują ;>)

Okej, może generalnie jestem subiektywny, gdyż mam słabość do azjatyckiej urody...i Azji in generali... ale gdy dzięki trailerowi ujrzałem po raz pierwszy Faith... Alyx jako no''1 w kategorii najciekawsza kobieta w grach idzie do kosza. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kuurde, czy to aby napewno UE3??? Przecież grafika wygląda jak Mocno podrasowany Source, popatrzecie na Gears of War, i na to, przecież to nie wygląda jak UE3, moim zdaniem gra wygląda, jak nasz świat. No i zapowiada się na dobrą symulację Parkoura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grra jest już jakiś czas robiona, więc może z tego wyjść coś naprawdę drobrego. Chociaż po screenach i trailerze wiem, że czeka mnie w razie czego kupno lepszego sprzętu, bo toż to bardziej realistyczne od Crysisa jest. ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mejste,

Popraw w tekście lustra weneckie na lustra fenickie - bo chyba o te półprzepuszczalne jednostronnie zwierciadła Ci chodziło?

Gra wygląda interesująco. Jestem b. ciekaw, jak będzie z tą swobodą - niejedni już ją obiecywali, a wyszło jak zwykle. Konsul Tomek Tinc wymienia ME jako sztandarowy przykład innowacyjności EA - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:46, Vojtas napisał:

Mejste,

Popraw w tekście lustra weneckie na lustra fenickie - bo chyba o te półprzepuszczalne
jednostronnie zwierciadła Ci chodziło?


Tak, dokładnie, moja pomyłka. Choć jak widzę ludzie często to mylą i nazywają je weneckimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować