Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czat z twórcami gry przeglądarkowej Wiedźmin: DuelMail już od 17:00!

18 postów w tym temacie

gram.pl

[Zaktualizowano] Zgodnie z zapowiedzią, już dziś zostanie przeprowadzony czat z twórcami przeglądarkowej gry nowej generacji - Wiedźmin: DuelMail. Pytania naszym Gościom - twórcom tej produkcji - będziecie mogli od godziny 17:00.

Przeczytaj cały tekst "Czat z twórcami gry przeglądarkowej Wiedźmin: DuelMail już od 17:00!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:30, edsonpele napisał:

A to mają być nagrody? Za co?

Dam Ci pewną wkazówkę - na górze jest news. Przeczytaj go. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:30, edsonpele napisał:

> Na pewno będę :> I jakieś pytanko się znajdzie ... ciekawe jakie nagrody :>

A to mają być nagrody? Za co?


Na autorów najciekawszych pytań czekają gadżety przygotowane przez twórców DuelMaila.

Za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czacie wezmę udział, ale żadne sensowne pytanie nie przychodzi mi do głowy... Może jednak zdąże coś wymyślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czat już się rozpoczął. Pierwotnie miało mnie nie być, ale ostatecznie postanowiłem że się pojawię :) Jak na razie pytania mało mnie interesujące, mam nadzieje że się jeszcze rozkręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano zaczął się :P Spóźniłem się 15 minut, ale wiele chyba nie straciłem. Jak na razie żadne z moich pytań nie przeszło ...a szkoda :/ naprawdę dobre pytania miałem i byłem ciekaw odpowiedzi ... a tu pare zbyt banalnych pytań się pojawia typu: "czy były trudności w produkcji, kłotnie" - ludzie to jest zawsze, w każdej grze ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za grami tego typu, może jednak kiedyś spróbuję w nią zagrać... ale się zobaczy. A na czatach nigdy nie rozmawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
Zapowiada się dobrze-ale zapowiadanie ot jeszcze nic. Mam nadzieję, że wyjdzie coś lepszego niż gladiatus lub Bite fight-minimum coś na miarę in nomine credimus... Co prawda nie liczę na tak dobrą grę, w końcu INC to rewolucja ;f. W każdym calu. Jednak liczę na to, że gra będzie grywalna.

http://www.innominecredimus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować