Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W nojnowszym Mortalu będą jednak specjalne ruchy wykańczające

39 postów w tym temacie

Zaitsev

Ed Boon, pracujący w studiu Midway, wypowiedział się na temat "usunięcia" fatality z najnowszej odsłony serii Mortal Kombat - Mortal Kombat vs. DC Universe. Ruchy wykańczające przeciwnika nie będą już tak brutalne.

Przeczytaj cały tekst "W nojnowszym Mortalu będą jednak specjalne ruchy wykańczające" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatality od początku było znakiem rozpoznawczym właściwej serii. Usunięcie ich w najnowszej odsłonie [choć odsłona to chyba za dużo powiedziane] zakrawa na absurd. Ale cóż... grunt, że twórcy pokusili sie o sprostowanie. Jakkolwiek burzące nadzieje by one nie było. Ja tam poczekam na właściwego Mortalka, bo takie dziecięce klapu-papu po dupci mnie nie bawi :)

Bo chyba nikt nie wątpi, że kolejna gra z właściwej serii ujrzy światło dzienne? Dlatego traktuję [i wam też to radzę] powyższą grę jako swoisty skok w bok. Na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po ślicznych fatalitach... Troszkę szkoda, ale może zrobią coś przyzwoitego....
Czy mi się wydaję, czy wdał się błąd w tytule? "W nojnowszym" wygląda dość zabawnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nojnowszym Mortol Kombot*... xD
*kompot raczej. Ciepła klucha. Nie myślałem, że dożyję dnia iż będę złorzeczył na tę serię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnego wyrywanie kręgosłupów, serc, nóg czy innych kończyn? Brak krwi?
TO NIE ZASŁUGUJE NA NAZWĘ "MORTAL KOMBAT"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:26, amellas napisał:

Fatality od początku było znakiem rozpoznawczym właściwej serii. Usunięcie ich w najnowszej
odsłonie [choć odsłona to chyba za dużo powiedziane] zakrawa na absurd. Ale cóż... grunt,
że twórcy pokusili sie o sprostowanie. Jakkolwiek burzące nadzieje by one nie było. Ja
tam poczekam na właściwego Mortalka, bo takie dziecięce klapu-papu po dupci mnie nie
bawi :)

Bo chyba nikt nie wątpi, że kolejna gra z właściwej serii ujrzy światło dzienne? Dlatego
traktuję [i wam też to radzę] powyższą grę jako swoisty skok w bok. Na kasę.

A masz konsolę i trzy ostatnie części, że się tak burzysz?

Reszta wojowników o brutalność MK oprócz palenia na stosie kukieł Boona pewnie też ograła ostatnie Mortale, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Sorka nie miała być odpowiedź :/

Co wy gadacie przecież wykończenia w MK takie straszne nie były http://youtube.com/watch?v=Oe8eHZro0wc :P

A tak na poważnie, to news "z deszczu pod rynnę", dobra rozumiemy nie będzie wyrywania kręgosłupa, ale nawet krwi nie będzie? To po cholerę za przeproszeniem ten "Mortal" w tytule? Co dalej? "My friend Scorpion"? "Cooking Raiden"? "NintenGoro"? Może trochę przesadzam ;P, ale w końcu MK tym się właśnie wyróżniał. I nie ma co gadać, że słabo by się sprzedał z ratingiem M/18+, wystarczyłoby go wydać standardowo na PC/X360/PS3 i kasa leci.

Niech skończą tę parodię, dadzą M/18+ wywalą lalusiowatych pacanów w obcisłych strojach i jazda (chociaż pewnie już na to za późno, ale może od następnej części...). Co to samemu już nie można nowych postaci wymyślić? Zresztą i tak już jest ich bardzo dużo, wystarczy nowych ciosów powymyślać, trochę nowych wykończeń, wrzucić wszystko w HD z fizyką i zniszczalnym otoczeniem i jest hit, po co im ten Marvel... Miał być powrót do korzeni, a zapowiada się całkowite od nich odcięcie. Jakby mało było T-rated nawalanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:59, ROTFL napisał:

Miał być powrót do korzeni, a zapowiada się całkowite od nich odcięcie.

Nowy MK nie miał być powrotem do korzeni, a nowym podejściem do serii ;) Spełnili obietnicę. No ale widzę, że większość już oceniła grę po jednym teaserku. Wypas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem łączenie tych dwóch światów to pomysł faktycznie chybiony.

W tytule newsa jest literówka ,,nojnowszym'':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... jaka szkoda. Tak jak wcześniej przypuszczałem DC Comics nie pozwoli, aby jego postacie ubrudziły się troszkę krwią przeciwnika. Nie ma więc opcji oderwania Supermanowi głowy. Acz przyznacie, że to kuszące, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:02, Shini napisał:

> Miał być powrót do korzeni, a zapowiada się całkowite od nich odcięcie.
Nowy MK nie miał być powrotem do korzeni, a nowym podejściem do serii ;) Spełnili obietnicę.
No ale widzę, że większość już oceniła grę po jednym teaserku. Wypas ^^


Jeszcze nie oceniłem, napisałem że "a zapowiada się całkowite odejście od serii". Sama gra może oczywiście być bardzo grywalna, czemu by nie w końcu wiele nawalanek nie ma krwi i jest fajna, ale właśnie po to nazywał się Mortal Kombat, żeby się tym właśnie wyróżniać. Na razie pozostaje rzeczywiście jedynie poczekać i zobaczyć co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować