Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RV770XT z obsługą pamięci GDDR5 i 512bit

21 postów w tym temacie

Harpen

Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące RV770XT i RV770, czyli dwóch chipów firmy ATI, które zostaną wprowadzone na rynek w tegoroczne letnie wakacje. Oba modele obsłużą pamięć typu GDDR5, lecz pierwszy ze wspominanych dodatkowo będzie współpracował również z pamięcią 512-bit.

Przeczytaj cały tekst "RV770XT z obsługą pamięci GDDR5 i 512bit" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nVidia się przyczaiła…. (ktoś powie)
Jednak żeby z tej „kampiacej pozycji” niebyła łatwym celem.

Nigdy nie lubiłem geforce ze względu na ich cenę, bo za prawie ½ ich ceny można kupic niewiele słabszego RadkA.
A teraz proszę GDDR5
Oby cena była rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nVidia przykampiła, dobre. xD A te nowe ATI, to się szykuje super sprzęt. Ja pewnie na jesieni kupuję nowego pieca i raczej będę wybierał z Radeonów.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, widać że AMD sporo zainwestowała w nowe modele swoich produktów, seria 38x0 jest naprawdę udana i do nVidii niewiele już brakuje, mam nadzieję że Radki znów wrócą na tron. Niedawno na chwilkę wróciły za sprawą 3870 x2, szkoda że z prockami jest duużo gorzej, ale liczba opracowywanych nowych modeli robi wrażenie i dobrze wróży na przyszłość. Chociaż kij wie co tam z nich może wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:58, misioo napisał:

No no, widać że AMD sporo zainwestowała w nowe modele swoich produktów, seria 38x0 jest
naprawdę udana i do nVidii niewiele już brakuje, mam nadzieję że Radki znów wrócą na
tron. Niedawno na chwilkę wróciły za sprawą 3870 x2, szkoda że z prockami jest duużo
gorzej, ale liczba opracowywanych nowych modeli robi wrażenie i dobrze wróży na przyszłość.
Chociaż kij wie co tam z nich może wyjść...


Ojj, chyba nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radeony już nieraz wyglądały smakowicie na papierze, ale w praktyce nie zawsze wychodziło.
Trzymam kciuki, że karta dowali Nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet jak dadzą DDR5 a rdzeń będzie nie udany to wydajność też nie będzie zachwycająca, ATI już miał 512 bit i nic to nie dawało. Nvidia też nie śpi, oni mają więcej kasy na badania więc niech fanboye ATI nie podniecają się aż tak bardzo. Z resztą To wszystko zapowiedzi, każdy chwali swoje i będzie wiadomo jak karta jest wydajna w dzień/przeddzień jej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 08:01, bonzai10 napisał:

Ale nawet jak dadzą DDR5 a rdzeń będzie nie udany to wydajność też nie będzie zachwycająca,
ATI już miał 512 bit i nic to nie dawało.

Dawało jeśli bardzo mocno podkręcałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować