Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 22:38, Tomek1120 napisał:

Fajnie że ta grupa z NY nie przeszła. Za bardzo się chwalili. Szkoda że nie przeszła
babcia z dzisiejszego odcinka.

Babcia na prawdę świetna. Mega ujmująca osobowość, a ta historia o domu dziecka i wojnie... Strasznie chciałbym ją poznać. Nie nadaję się do tego programu z prostej przyczyny, co następnym razem pokaże? Dzikie oczy Kaczyńskiego a nie Tuska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co do "osób które przeszły" to mam kilka "niesmaków"... Szkoda, że ta starsza pani od kartki papieru nie przeszła, zamiast niej spokojnie mogli odrzucić tą całą SI (moim zdaniem brak jakiego specjalnego talentu). Troche mi szkoda, że nie przeszedł ten drugi gość od pacynki.... moim zdaniem był lepszy. A reszta miażdży :)
PS: A z całych castingó, tak na maksa to ruszyło mnie tylko kilka osób: w/w babcia, dziewczynka śpiewająca Niemiena, rudowłosa dziewczyna w zielonym (już nie pamięam coona śpiewała), ta dziewczyna "tańcząca" z psem, gość śpiewający Braiana May'a i ten "Halama" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż napisac mogę o półfinale. Dużo osób trafiło tych co powinno, ale było kilku, co nie powinni się tam znaleźc. Dobrze, że tego gówniarza nie przpuścili, "Matriksowi" należy się półfinał. Cieszę się, że załatwili wczoraj tą chamską, tańczacą gówniarnię :P I jestem pewien, że wygra któraś ze śpiewaczek. Jedank trudno mi wytypowac która dokładnie, bo każda jest genialna, ale każda ma inny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:31, Vaxinar napisał:

Tańcząca grupa chwaląca się swoimi sukcesa w Nowym Jorku kompletna porażka... -_-"
Oj Boże, Boże... takim by się przydała szkoła życia chyba.


Takie to to z brodweju :P I co to kariera robi z ludźmi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:48, wale z axa napisał:

moim zdaniem spośród tych dwóch dzieciaków, którzy tańczyli, odpaść powinien ten w skórzanym
płaszczu ala matrix, przecież ten w białym berecie i warkoczykach tańczył dużo lepiej,
tylko jury go nie lubiało...


Jury go nie polubiło z jednej prostej przyczyny. Co było nawet pokazane w programie jak się zastanawiali. Karol Galos (od matrixa) bawi się tańcem, natomiast Kamil Kucharzewski jest zapatrzony w siebie, a nie w to co robi Przynajmniej takie wrażenie sprawia. Jest juz zepsuty przez sukcesy jakie osiągnął. Przecież na kastingu zaczął od tego jakich to on nagród nie zdobył, tak samo jak te dzieciaki wczoraj. Dlatego nie przeszedł, skoro sukcesy jakieś osiągnął to trzeba dać szansę komuś innemu. I w tym przypadku całkowicie się z jury zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak Ty byś miał 12 lat, i byś był wicemistrzem świata, i byś poszedł do takiego programu, to byś tego nie powiedział? Wg mnie, on się nie chciał chwalić, tylko na początek chciał powiedzieć jaki ma talent, gdzie go doceniają, a potem pokazać. Inaczej się sprawy mają do tej grupy z broadwayu, która kozaczyła od samego początku, że to jacy oni są super, i to wg mnie było chwalenie się. I jeszcze na koniec pocisnąć Jury, i to jeszcze Wojewódzkiego...Po tym jak go pocisnęli było widać, że to ignoranci, chamscy ludzie, i są zapatrzeni w siebie. A Kamil nic takiego złego w sumie nie zrobił. To nie jego wina, że ma talent, i to całkiem niezły. Mało kto, rzekłbym prawie nikt by nie wytrzymał takiego sukcesu w wieku 12 lat...Wg mnie jego zachowanie było do zaakceptowania, ale zachowanie tamtej grupy tanecznej było chamskie i trochę dziwne, bo nie wiem jak oni się chcieli tam dostać, po pociśnięciu Jury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak się chwalił. Tylko zobacz też, że jak ocenili młodego, a jak tą grupę. Tego całego Kamila nie pojechali jak się dało, tylko mu tłumaczyli co i jak, bo to dzieciak. W sumie bardziej o jego zachowanie oskrażyli jego mamę niż jego samego. Tamta grupa to inna historia, pojechali im, bo byli tacy jacy byli, do tego były to już większe dziciaki, a zwłaszcza te chłopaki, chamy jak się patrzy. Ich występnu nie ocenię, bo jak zaczeli, to już mi się nie podobało i poszedłem sobie coś do jedzenia zrobic xD (nie przepadam za tańcami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, rozumiem, że się przyczepili do dzieciaka, bo jak tak się będzie zachowywał to serio nikt go nie będzie lubił, i może mieć przez to spore problemy. Ale w tym programie chyba nie chodzi, jaką kto ma osobowość, i jaki jest, tylko co robi, co umie, i jak to robi ;). Co do tańców, to mi się też nie podobają, ale występ Kamila, Karola, i to wszystko. Co do tamtego występu, to mi się nie podobał ich taniec, ale to pewnie przez to, że średnio mi się takie coś podoba (chodzi mi o to, że nie lubię jak tańczy full osób), i w ogóle to wszystko było takie wyuczone. Oni nie mieli talentu, tylko chodzili na jakieś zajęcia itp, co jest bardzo dużą różnicą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:53, Baluk25 napisał:

No dobra, ale jak Ty byś miał 12 lat, i byś był wicemistrzem świata, i byś poszedł do
takiego programu, to byś tego nie powiedział? Wg mnie, on się nie chciał chwalić, tylko
na początek chciał powiedzieć jaki ma talent, gdzie go doceniają, a potem pokazać.


Zacytujmy go: "Nazywam się Kamil Kucharzewski, mam 12 lat i jestem dwukrotnym wicemistrzem świata i zdobywcą pucharu świata w tańcu electric boogie"

Nie, wcale się nie chciał chwalić. Sytuacja dla mnie dokładnie taka sama jak w przypadku tamtego zespołu. Zaczynają od tego jacy to oni nie są dobrzy i doceniani. Za co oni wszyscy chcieli się dostać do programu? Za to co robią, czy za to co już dostali? A mógł wejść, przedstawić się i powiedzieć tylko czym się zajmuje. Zrobiłby wówczas zupełnie inne wrażenie.

Dodatkowe chamstwo tego zespołu to już inna sprawa. Za to, to oni w ogóle dostali same "nie", Kamil dostał przecież 3 razy "Tak" na początku.

Dnia 12.10.2008 o 15:53, Baluk25 napisał:

Mało kto, rzekłbym prawie nikt by nie wytrzymał
takiego sukcesu w wieku 12 lat...


I dlatego dzieci mają rodziców, by się nimi zajęli, odpowiednio wychowali i w przypadku sukcesów sprawić by ten nie uderzył dzieciakom do głowy. A jak widać, sama matka nie zauważa tego i jest zapatrzona w synka. Przynajmniej takie ja wrażenie odnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, talent, to nie tylko jakaś umiejętnośc, ale też sposób jego pokazania ;) A jury trochę się wtedy rozgadało, bo są po prostu, jaby to napisac, ludzcy. Nie są to maszyny, które na zmianę jadą tak lub nie. Dlatego często dzielą się swoimi radami i uwagami. Zazwyczaj słusznymi :) No i ja też nie lubię jak 50 ludzi tańczy na raz, nie wiadomo na kogo patrzec ;] (tzn, wiadomo, że na białogłowe, tylko na które xD)

No i nie wiem dlaczego do półfinału dostały się te panie grające na skrzypcach. Kuba miał racje, że były drętwe i sztuczne, a wg. mnie grały tak sobie.

Polecam zobaczyc na onecie kolesia od baniek mydlanych :D Wszyscy byli na tak, ale w tv go niestety nie pokazali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:17, Baluk25 napisał:

No tak, rozumiem, że się przyczepili do dzieciaka, bo jak tak się będzie zachowywał to
serio nikt go nie będzie lubił, i może mieć przez to spore problemy. Ale w tym programie
chyba nie chodzi, jaką kto ma osobowość, i jaki jest, tylko co robi, co umie, i jak to
robi ;). Co do tańców, to mi się też nie podobają, ale występ Kamila, Karola, i to wszystko.
Co do tamtego występu, to mi się nie podobał ich taniec, ale to pewnie przez to, że średnio
mi się takie coś podoba (chodzi mi o to, że nie lubię jak tańczy full osób), i w ogóle
to wszystko było takie wyuczone. Oni nie mieli talentu, tylko chodzili na jakieś zajęcia
itp, co jest bardzo dużą różnicą ;)

Mógłbyś mi napisać co ten chłopak odpowiedział kubie wojewudzkiemu , bo nie zrozumiałem. Szybko to powiedzial. A Kuba to wcale taki świety nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego typka ;) Całkiem niezły ;)

Daimon_Frey: W sumie to racji sporo masz, ale przyznaj, to nie jego wina, że matką się nie zajmuję (tak przypuszczam) jego rozwojem, i pozwoliła na to aby ,,woda sodowa" uderzyła mu do głowy. W sumie, to i tak mu ten program nie jest potrzebny, do rozwoju talentu, czy czegoś takiego.

Wg mnie ten program powinien szukać ludzi utalentowanych, którzy nad swoim talentem nie pracowali, odnaleźli go przypadkiem, i za te 100k Euro powinni ten talent oszlifować, i być naprawdę dobrzy. A nie, że przyjdzie grupa z Broadwayu, która tańczy kilkanaście lat, i myślą, że mają talent. Oni po prostu są wyuczeni, a nie mają talent do tego co robią ;)

Heterko: Kuba chciał im powiedzieć, aby się tak nie chwalili, bo to może być jak z sexem, chwalisz się, chwalisz a tu nagle oO. A jeden typek, wyjątkowo chamski powiedział ,,Pan tak miał?". No to Kuba się zdenerwował, że smarkacz do niego kozaczy, i mu powiedział, że jest chamski, ordynarny i że dla takich to tu miejsca nie ma, i powiedział, że jest na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:31, Vaxinar napisał:

Tańcząca grupa chwaląca się swoimi sukcesa w Nowym Jorku kompletna porażka... -_-"
Oj Boże, Boże... takim by się przydała szkoła życia chyba.


Mi tak samo ich szkoda :( Wcale mnie nie ujęli swoim pokazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 16:28, Baluk25 napisał:

Wg mnie ten program powinien szukać ludzi utalentowanych, którzy nad swoim talentem nie
pracowali, odnaleźli go przypadkiem, i za te 100k Euro powinni ten talent oszlifować,
i być naprawdę dobrzy. A nie, że przyjdzie grupa z Broadwayu, która tańczy kilkanaście
lat, i myślą, że mają talent. Oni po prostu są wyuczeni, a nie mają talent do tego co
robią ;)

Zgadzam się z tobą. Ludzie którzy mają lata doświadczeń za sobą, dużo zagranicznych doświadczeń nie powinni raczej ''''napalać'''' się na ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;). Nawet sam tytuł przecież mówi ,,Mam Talent", a nie ,,Mam umiejętności", tu nie chodzi o to kto więcej się nauczył, tylko kto z jakim talentem się narodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:31, Bezimienny1993 napisał:

Mi tak samo ich szkoda :(


A gdzie ja napisałem, że mi ich szkoda? Jest dokładnie na odwrót, tak jak mówili Wojewódzki i Foremniak.
Jesteś mistrzem świata? To pracuj dalej, bo będziesz nikim jak spoczniesz na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:33, CoD1234 napisał:

Mam takie pytanie. Czy ktoś miał we wczorajszym odcinku świetny talent? A i kto nie spodziewanie
nie awansował do półfinału.


Na onet.pl jest relacja z głosowania jurorów co do półfinału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować